Зменшена ціна! Настольная игра Свинтус Юный Збільшити для перегляду

Свинтус Юний, рос

10178

Новий товар

Свинтус, що так полюбився дорослій аудиторії тепер і в дитячому форматі! Наших маленьких ігроманів чекають барвисті позитивні малюнки і оновлені правила гри.

Детальніше

Ціна 158,40 UAH

-20%

198,00 UAH

Завдання гравців залишилися колишніми: кожен намагається першим позбутися від своїх карт. В процесі гри можна розраховувати на допомогу суперсвінтусов. Дозвольте представити команду: непосида Перехрюшка, скнара Хапеж, соня Захрапін, мовчун Тіхохрюн, задавака Указявка, веселун Хлопкопит і рісовака Полісвін. Всі в зборі. Можна починати.

Детальніше про гру

«Юна» версія знаменитої настільної гри Свинтус розроблялася з урахуванням потреб дитячої аудиторії. Більш барвистим і добрим стало оформлення. Ворожі свині на картах свиней змінилися кумедними мультяшними поросятами, схожими на персонажа з Пригод Фунтика. Правила гри спростилися. При цьому сам ігровий процес залишився таким же захоплюючим. Це чудовий приклад настільного дозвілля, який розвиває реакцію і кмітливість. Тепер батьки можуть нарешті познайомити молодше покоління зі своєю улюбленою грою без шкоди для дитячої психіки.

Юний Свинтус - багатофункціональне видання. Можна організовувати маленькі і великі партії (до 10 осіб). Насолодитися грою зможуть всі члени сім'ї, починаючи від п'ятирічок і закінчуючи бабусями і дідусями. Весело буде всім.

Шанувальники УНО і СВИНТУСА для дорослих легко включаться в гру, адже «юна» версія практично не відрізняється від цих двох наборів. Новачки теж не будуть зазнавати труднощів, адже правила елементарні. Необхідно скинути всі карти швидше супротивників. Робити це потрібно в такий спосіб. Карта, що скидається повинна відповідати попередньої по масті або номеру. Коли в гру вступають суперсвінтуси, сценарій партії змінюється. Спеціальні карти привносять новизну і оригінальність в ігровий процес, дають учасникам забавні завдання і можливість пожартувати над суперниками.

Юний Свінус ніколи не набридне. Коли звичайний хід гри набридне, можна влаштувати турнір. Для цього розробниками прописані спеціальні правила, вони підсилюють конкуренцію, ігровий процес стає динамічнішим.

Хоч дизайн дитячого видання і відрізняється від оформлення дорослого Свинтуса, сама гра глобальних змін не пізнала. Ігровий сюжет залишився таким же завзятим і смішним. Свинтус здорово веселить дорослу публіку. Чи не менше позитиву дарує і дитячий набір. Загалом, Юний Свинтус - це щирий сміх і радість дітвори.

Резюме

Успіх Уно і Свинтуса надихнув розробників на створення дитячої версії. Молодше покоління знаменитої карткової серії прекрасно підійде для дітей і дорослих. Юний Свинтус зробить сімейне дозвілля цікавим і насиченим. «Разом хрюкати веселіше» - ось настрій, з яким найкраще грається!

З такою грою ваше дозвілля стане ще цікавішим і веселішим!

 • Час гри 15-20
 • Кількість гравців 2-10
 • Вік 5-18+
 • Мова Російська
 • Сеттинг Казковий
 • База Базова гра

Комплектация:

- 120 игровых карт
- Правила игры

Summary

0

(0 Reviews)

Select a row below to filter reviews.

 • 5
  (0)
 • 4
  (0)
 • 3
  (0)
 • 2
  (0)
 • 1
  (0)

Write a review

Write your review

Свинтус Юний, рос

Свинтус Юний, рос

Свинтус, що так полюбився дорослій аудиторії тепер і в дитячому форматі! Наших маленьких ігроманів чекають барвисті позитивні малюнки і оновлені правила гри.

Yes No
5 інших товарів в цій категорії: