Бестселер Настольная игра СуперФермер Збільшити для перегляду

СуперФермер

10023

Новий товар

Це легка цікава економічна настільна гра. Виникла вона в далекому 1943 в Варшаві. Втім, тоді вона називалася «Тваринна ферма». Автор гри - польський математик Кароль Борсук з Варшавського університету.

Детальніше

Наразі товар відсутній

Ціна 569,00 UAH

Суперфермер - це легка цікава економічна настільна гра. Виникла вона в далекому 1943 в Варшаві. Втім, тоді вона називалася «Тваринна ферма». Автор гри - польський математик Кароль Борсук з Варшавського університету.

Це захоплююча сімейна гра для веселої компанії з 2-4 чоловік, рекомендована для віку від 6 років і старше. Судячи з назви ви вже могли здогадатися, що вам належить побудувати свою ферму. Стартуєте ви з одного кролика і далі, кидаючи два кубика, примножуєте ваше господарство.

Для того, щоб з'ясувати загальну кількість "тваринок", що у вас з'явилося, необхідно додати число наявних у вас тварин з тим числом, яке випало на кубику, а вже після поділити на 2. Додавати і ділити потрібно тільки ті цифри, які відносяться до однакових видів тварин.

Оскільки власна ферма це ще й фактор непередбачених обставин, то іноді на гранях ігрового кубика трапляються лисиці і вовки. Причому останні можуть з легкістю розправитися з усіма вашими тваринами, за винятком, напевно, коней, а перші затопчуть кролів, як пити дати. До цього додаються ще й названі гості, які теж можуть щось вкрасти. Так що без сторожових псів вам не обійтися і добре, якщо ви про це подбали заздалегідь.

В цілому, нудьгувати з настільною грою Суперфермер вам точно не доведеться, так що настійно рекомендуємо спробувати зіграти партію іншу ;-)

Також є не менш цікава дитяча гра БУДИНОЧОК НА ДЕРЕВІ, дуже радимо не проходити повз неї. Купити настільну гру Суперфермер ви можете в інтернет-магазині Kilogames (Київ і вся Україна). Також ви можете подивитися відео і почитати відгуки. Для замовлення гри по телефону, зателефонуйте: +38 (066) 780 - 73 - 71.

  • Час гри 20-40
  • Кількість гравців 2-4
  • Вік 6-18+
  • Мова Російська
  • Сеттинг Сучасний світ
  • База Базова гра

Наразі коментарі відсутні.

Напишіть відгук
СуперФермер

СуперФермер

Це легка цікава економічна настільна гра. Виникла вона в далекому 1943 в Варшаві. Втім, тоді вона називалася «Тваринна ферма». Автор гри - польський математик Кароль Борсук з Варшавського університету.

Комплектация:

– 120 жетонов животных
– 4 ировых поля
– 6 фигурок собак из прорезиненного пластика
– 2 специальных кубика
– Правила игры

2 інших товарів в цій категорії: