Норія, рос (Noria)

10372

Новий товар

Справжній подарунок для любителів стимпанка! Десь далеко в небесах парить величезне місто, що повисло над землею ніби хмари густого диму. На кожному з острівців побудовані фабрики і заводи, перероблюючи відразу три матерії: Обсідіан, Міцелій і Енергію.

Детальніше

Наразі товар відсутній

Ціна 1 950,00 UAH

Науковий прогрес не стоїть на місці навіть в хмарах - просувайте своє місто, покращуйте виробництво і входите в Нову технічну еру, хвацько обходячи суперників!

Гра Норія сповнена божевільного стимпанка, вивірених ігрових стратегій, а її події межують з реальністю сьогодення - нудно не буде нікому!

Початкова стадія гри

Ігрове поле Норії викладається на стіл, навколо якого сидять учасники. На великій мапі ми бачимо зображення острова, на якому і працюють заводи. Тут є шість вільних палат, за володіння якими будуть боротися гравці. Переможе найвпливовіший і сильніший - ні на секунду не розслабляйтеся!

На кожну з шести палат гравці кладуть по чотири фішки Політиків (чорного кольору). Зміцнити авторитет і владу допоможуть Представники, яких також слід розмістити на карті: по 4 фішки в Печерах і одну в Гавані, йому уготована роль Посла.

У Ринок потрапляють диски кожного з типів. Справа внизу - ігрові планшети із зображенням островів. А поруч з ігровою картою кладуться вільні Ресурси, Склади, Знання і Кораблі. Початкова розстановка виконана - час грати!

Кожен з гравців викладає по 7 фішок фабрик на свій ігровий планшет. Поруч з ними - по одному кораблю, завантаженому усіма видами ресурсів: Обсідіаном, Енергією і Міцелієм. Учасники гри беруть по диску кожного з типів (виключаючи бонуси!), А також отримують одну фішку знань і додаткову фішку ресурсів (на вибір). Після цього вони вибирають того, хто буде ходити першим. До старту першого раунду учасники рухають фішку одного з Представників на початкову позначку Впливи обраної палати.

Гра продовжується!

Унікальний геймплей, який отримав назву «колісне будівництво» - ключова фішка цієї настільної гри. Сама по собі Нория виглядає як величезне колесо зі спеціальними лопатками - проглядається прямий схожість з велетенським шестерні, головним символом сучасного стимпанка. До речі, в Єгипті і Персії такі пристрої використовували для поливу землі ...

Повернемося до Норії. Кожен з гравців отримує у володіння це саме колесо, що складається з трьох дисків різного розміру. Спочатку на диски кладуться круглі фішки Міста, Подорожей і Інструментів (всі без винятку - однотонної стороною догори). Далі гравці по одній кладуть свої фішки ресурсів, щоб під час ходів застосовувати їх активні властивості. Загальні характеристики жетонів і їх можливості залежать від поточної фази ігрового колеса.

Як грати?

Загальна мета Норії проста - набір максимальної кількості балів Впливу. Отримати їх можна від кожного з Представників.

Всі ходи гравців діляться на чотири фази:

 • вплив;
 • дія;
 • політика;
 • управління.

Етап Впливу

Можливі лише два види дій, які впливають на поточний стан ігрового колеса. Пожертвувавши однією фішкою Знань, можна повернути великий або середній диск на одну позицію вправо (по ходу годинникової стрілки).

Можливість обміну фішок місцями або перекладання однієї з них на інше місце обійдеться в два жетона Знань. Втім, повторювати таку «операцію» можна необмежену кількість разів, але вартість кожної з покупок буде вдвічі дорожче за попередню.

Етап Дії

Тут можна активувати будь-яку властивість своїх дисків, а також купувати потрібні фішки на Ринку. До речі, використовувати можна не більше трьох дисків, кожен з яких розташований на своєму кільці Норії. Якщо ж активація властивості не потрібна гравцеві, є можливість отримання додаткової фішки Знання.

Диски міст дозволяють переміщати Представників за різними Палатам - однак за таке «транспортування» доведеться заплатити фіксовану плату.

Фішки Інструментів дозволяють поліпшити диски, а також використовувати їх зворотний бік. Накопичені Бонуси дають право на користування вже «витраченим» диском. Нарешті, за кожен з кораблів гравець може отримати додаткові фішки Ресурсів. Жетони Подорожей допоможуть розподілити Послів по островам, відкрити на них нові фабрики і заводи і, звичайно ж, купувати нові кораблі!

Кожна фабрика виробляє свій вид товарів, що мають різну вартість. Якщо ви хочете «прокачати» трек Повітроплавання, робіть дешеві товари. Якщо ж цікавить поліпшення треку Науки, задумайтеся над створенням дорогої продукції. Чорний Ринок дозволить поміняти готові товари на Знання та Ресурси.

Етап Політики

Жетони Знань дозволяють рухати фішки Політиків по Палатам. Ціна кожного з таких ходів залежить від суми шестернею на поточній шкалі Раунду. До речі, на реальну вартість Палати можна впливати і самостійно - чим вища ціна, тим більше очок можна отримати за неї в самій кінцівці гри!

У місті також представлені дві Палати, що не мають своєї шкали Впливу. Палата Спеціалізації нагородить гравця додатковими балами за Представника, що піднявся вище своїх конкурентів, а Палата Розподілу - навпаки, самого слабкого зі всіх Представників.

Етап Управління

Кожна з побудованих фабрик приносить гравцеві фішки Знання, а також дає право на поворот дисків на одну позицію вправо. Фішки, які були куплені в поточному раунді, повинні поміщатися на ділення Норії - старі диски завжди можна поміняти на нові.

Закінчення гри

Відразу після останнього раунду партія вважається завершеною - попереду точний підрахунок зароблених балів! Для цього потрібно помножити порядковий номер поділу диска, де стоїть Представник, на цінність Палати. Очки за кожну з Палат підсумовуються. У кого більше балів - той і переміг!

Для кого призначена гра?

Фанати сімейних стратегій, настільних ігор «з розумом» і справжнього стимпанка - швидше сюди! Ця гра має цікаві, але збалансовані правила, а захоплюючий геймплей не дасть розслабитися ні на хвилину!

 • Час гри 60-120
 • Кількість гравців 2-4
 • Вік 12-18+
 • Мова Російська
 • Сеттинг Фантастичний
 • База Базова гра

Summary

0

(0 Reviews)

Select a row below to filter reviews.

 • 5
  (0)
 • 4
  (0)
 • 3
  (0)
 • 2
  (0)
 • 1
  (0)

Write a review

Write your review

Норія, рос (Noria)

Норія, рос (Noria)

Справжній подарунок для любителів стимпанка! Десь далеко в небесах парить величезне місто, що повисло над землею ніби хмари густого диму. На кожному з острівців побудовані фабрики і заводи, перероблюючи відразу три матерії: Обсідіан, Міцелій і Енергію.

Yes No
30 інших товарів в цій категорії: