Великий Західний Шлях, рос (Great Western Trail)

10348

Новий товар

Це яскравий приклад настолки сучасного євроформату, які відрізняються тим, що в них немає рандома, а ігровий процес максимально глибокий і заплутаний.

Детальніше

Наразі товар відсутній

Ціна 1 550,00 UAH

Звучне потріскування багаття з підсохлого хмизу пронизувала своїми звуками тишу ночі. Над багаттям висить невеликий казанок з бобами і м'ясом, а навколо багаття зібралися п'ятнадцять міцних чоловіків. Всі вони одягнені в сорочки з картатим орнаментом, грубі штани і високі чоботи зі шкіри буйвола, доповнені дзвінкими шпорами на підборах. У всіх по кольту в кобурі. За потертим ручках їх револьверів зрозуміло, що використовувалися вони дуже часто.

Вони були ковбоями, які мали перегнати величезне стадо з тисячі голів з Техасу в Оклахому. Саме там вони зможуть продати їх. Пару днів назад на них напали індіанці, які влаштували засідку в глибинах однієї з ущелин. Сутичка далася непросто: під час перестрілки загинули двоє людей, і було вбито не один десяток голів худоби. І хоча сьогодні вночі всі були готові до нападу, індіанцям все ж вдалося підібратися до місця ночівлі. Дикий Захід знову змушував кров замерзати в жилах ...

Ласкаво просимо до Сполучених Штатів Америки XIX століття, за часів, де револьвер важливіше будь-якого закону, ганфайтер беруть участь у численних дуелях, бандитські угруповання постійно нападають на потяги, а індіанці нападають на переселенців в пустках. У той час заробити гроші можна було лише двома способами - стати старателем і відправитися добувати золото в далеке Колорадо або ж зайнятися торгівлею худобою. Саме про другий спосіб і піде мова.

Настолка Great Western Trail - це яскравий приклад настолки сучасного євроформату, які відрізняються тим, що в них немає рандома, а ігровий процес максимально глибокий і заплутаний.

Перед стартом всі учасники отримують по ігровому планшету, картки стада і кілька помічників. Основна мета - перегнати стадо корів, подолавши великий західний шлях з Техасу в Канзас. Під час цього нелегкого шляху гравці зможуть докуповувати худобу, наймати на роботу нових ковбоїв або робочих, зводити проміжні споруди і багато чого ще. Практично всі дії можуть принести заповітні переможні очки.

Під час змагання вам потрібно буде не один раз перегнати своїх корів, а по закінченню гри перевести свої досягнення в переможні очки і дізнатися ім'я гравця, який і стане переможцем.

Гра може похвалитися величезною кількістю технік. Гра пропонує стати господарем цілого ранчо, торгувати і переганяти худобу, розміщувати робочих і тайли, збирати сети і карти цілей, а також багато чого ще. Творець гри, відомий багатьом Олександр Пфістер, зміг досить успішно об'єднати всі ці техніки в неймовірно цікаву і цікаву гру. При цьому вона не здається затягнутою або нелогічною. Це чудова настільна гра, що володіє унікальним і харизматичним сеттінгом.

Раді вітати вас на Дикому Заході. Швидше встрибуйте в сідло і вперед назустріч пригодам!

 • Час гри 90-180
 • Кількість гравців 2-4
 • Вік 12-18+
 • Мова Російська
 • Сеттинг Ковбої
 • База Базова гра

Summary

0

(0 Reviews)

Select a row below to filter reviews.

 • 5
  (0)
 • 4
  (0)
 • 3
  (0)
 • 2
  (0)
 • 1
  (0)

Write a review

Write your review

Великий Західний Шлях, рос (Great Western Trail)

Великий Західний Шлях, рос (Great Western Trail)

Це яскравий приклад настолки сучасного євроформату, які відрізняються тим, що в них немає рандома, а ігровий процес максимально глибокий і заплутаний.

Yes No
30 інших товарів в цій категорії: