Великий Західний Шлях, рос (Great Western Trail)

10348

Новий товар

Це яскравий приклад настолки сучасного євроформату, які відрізняються тим, що в них немає рандома, а ігровий процес максимально глибокий і заплутаний.

Детальніше

Наразі товар відсутній

Ціна 1 550,00 UAH

Звучне потріскування багаття з підсохлого хмизу пронизувала своїми звуками тишу ночі. Над багаттям висить невеликий казанок з бобами і м'ясом, а навколо багаття зібралися п'ятнадцять міцних чоловіків. Всі вони одягнені в сорочки з картатим орнаментом, грубі штани і високі чоботи зі шкіри буйвола, доповнені дзвінкими шпорами на підборах. У всіх по кольту в кобурі. За потертим ручках їх револьверів зрозуміло, що використовувалися вони дуже часто.

Вони були ковбоями, які мали перегнати величезне стадо з тисячі голів з Техасу в Оклахому. Саме там вони зможуть продати їх. Пару днів назад на них напали індіанці, які влаштували засідку в глибинах однієї з ущелин. Сутичка далася непросто: під час перестрілки загинули двоє людей, і було вбито не один десяток голів худоби. І хоча сьогодні вночі всі були готові до нападу, індіанцям все ж вдалося підібратися до місця ночівлі. Дикий Захід знову змушував кров замерзати в жилах ...

Ласкаво просимо до Сполучених Штатів Америки XIX століття, за часів, де револьвер важливіше будь-якого закону, ганфайтер беруть участь у численних дуелях, бандитські угруповання постійно нападають на потяги, а індіанці нападають на переселенців в пустках. У той час заробити гроші можна було лише двома способами - стати старателем і відправитися добувати золото в далеке Колорадо або ж зайнятися торгівлею худобою. Саме про другий спосіб і піде мова.

Настолка Great Western Trail - це яскравий приклад настолки сучасного євроформату, які відрізняються тим, що в них немає рандома, а ігровий процес максимально глибокий і заплутаний.

Перед стартом всі учасники отримують по ігровому планшету, картки стада і кілька помічників. Основна мета - перегнати стадо корів, подолавши великий західний шлях з Техасу в Канзас. Під час цього нелегкого шляху гравці зможуть докуповувати худобу, наймати на роботу нових ковбоїв або робочих, зводити проміжні споруди і багато чого ще. Практично всі дії можуть принести заповітні переможні очки.

Під час змагання вам потрібно буде не один раз перегнати своїх корів, а по закінченню гри перевести свої досягнення в переможні очки і дізнатися ім'я гравця, який і стане переможцем.

Гра може похвалитися величезною кількістю технік. Гра пропонує стати господарем цілого ранчо, торгувати і переганяти худобу, розміщувати робочих і тайли, збирати сети і карти цілей, а також багато чого ще. Творець гри, відомий багатьом Олександр Пфістер, зміг досить успішно об'єднати всі ці техніки в неймовірно цікаву і цікаву гру. При цьому вона не здається затягнутою або нелогічною. Це чудова настільна гра, що володіє унікальним і харизматичним сеттінгом.

Раді вітати вас на Дикому Заході. Швидше встрибуйте в сідло і вперед назустріч пригодам!

  • Час гри 90-180
  • Кількість гравців 2-4
  • Вік 12-18+
  • Мова Російська
  • Сеттинг Ковбої
  • База Базова гра

Наразі коментарі відсутні.

Напишіть відгук
Великий Західний Шлях, рос (Great Western Trail)

Великий Західний Шлях, рос (Great Western Trail)

Це яскравий приклад настолки сучасного євроформату, які відрізняються тим, що в них немає рандома, а ігровий процес максимально глибокий і заплутаний.

30 інших товарів в цій категорії: