Фаллаут, eng (Fallout)

10318

Новий товар

В ході гри учасники повинні взяти участь в чотирьох захоплюючих пригодах в різних куточках пустки. Гравці побувають в Москві, Пітт, Співдружності і Фар Харборі - ці локації НЕ нові для шанувальників Фаллаута 3 і Фаллаута 4.

Детальніше

Наразі товар відсутній

Ціна 1 799,00 UAH

Війни ... Здається, що вони просто нескінченні ...

З того часу, як від ядерних вибухів на поверхні землі не залишилося жодного мегаполісу, міста або селища, пройшло дуже багато часу. Зараз ми живемо в цій випаленій пустелі і руїнах, які сповнені мутантів і радіації. У цьому світі важко знайти себе і своє місце. Решта, кому вдалося вижити після ядерної катастрофи, намагаються заснувати нові поселення в прагненні зберегти своє життя і поліпшити світ навколо себе. Але це не так вже й легко, оскільки за стінами цих міст повно мародерів і рейдерів, в покинутих будівлях оселилися супермутанти, а по просторах випаленої пустелі бродять жахливі чудовиська, породжені радіацією - Кігті Смерті.

По всієї Співдружності ходить слух, що з'явилася містична організація - Інститут, який займається розробкою просунутих роботів - Синтія. Вони нічим не відрізняються від людини. А мета цього Інституту - викрадення людей і заміна їх на Синтія, щоб одного разу світом правили саме вони

Прийшла пора надіти на руку піп-бій і озброїтися плазмовою гвинтівкою! Битви на випалених пустках чекають вас ...

Fallout - це рольова настільна гра, грати в яку можуть від одного до чотирьох гравців. Гра створена за мотивами однойменної серії відеоігор. Мета учасників - дослідження постядерного світу (всім разом або по одному), в ході якого їм доведеться битися з різними ворогами, виконувати найрізноманітніші квести, допомагати міським мешканцям і заробляти кришки від Нюка Коли, адже саме вони і є місцевою варіацією грошей.

В ході гри учасники повинні взяти участь в чотирьох захоплюючих пригодах в різних куточках пустки. Гравці побувають в Москві, Пітт, Співдружності і Фар Харборі - ці локації НЕ нові для шанувальників Фаллаута 3 і Фаллаута 4.

Ігрове поле складають гекси - шестикутні тайли. Розташування пустки безпосередньо залежить від обраного варіанту (про нього ви зможете дізнатися з правил гри). Основні локації на етапі кожної пригоди залишаються незмінними, що залишилися. Тайли необхідно розташувати на ігровому полі хаотично, що може гарантувати різноманітність гри протягом численних партій.

Перед початком гри учасники отримують планшети героїв, на яких будуть позначені очки здоров'я, рівень зараження радіацією і інші характеристики: сила, спритність, інтелект, удача ... Герої відрізняються один від одного, мають свої переваги і недоліки. Наприклад, Гуль (істота, сильно мутувавша після опромінення радіацією), має середній рівень здоров'я, але радіація при цьому йому не страшна: підвищений радіаційний фон, заражена їжа і вода додають Гулю додаткові очки здоров'я. Супермутанти ж мають міцніше здоров'я і високі запаси сили, але при цьому їм не вистачає розуму. Однак при їх статурі це вже труднощі ворогів.

Під час подорожей по просторах пустки у гравців буде можливість прокачати своїх персонажів, поліпшити їх характеристики і при належному рівні удачі роздобути потужню, високотехнологічну зброю. Ніхто ж не стане сперечатися, що винищувати радскорпіонів з плазмових гвинтівок набагато приємніше, ніж зі звичайних шотганів. Звичайний молот замінить супермолот, перевагами якого стануть реактивний двигун і опромінений радіацією наконечник. Мало не покажеться!

В кожній пригоді гравцям належить зіткнутися з 2 організаціями, мета яких така ж - спробувати вижити в цьому новому світі. Перебуваючи, наприклад, в Співдружності, вони зможуть укладати мирні угоди або ж навпаки, вступати в бій з Сінт (роботи, створені Інститутом), або ж з таємницею Підземкою - організацією, яка намагається боротися за свободу андроїдів і при цьому відкрито ворогує з Інститутом .

Для того, щоб здобути перемогу, гравцям потрібно заробити якомога більше очок впливу. Їх можна отримати, виконуючи квести і в вході дослідження території пустки.

Всі інші організації хочуть того ж. Намагайтеся бути обережніше, коли будете допомагати їм, тому що не тільки ви отримаєте бонуси, але забезпечите позаплановий бонус організаціям.

Бойова система безпосередньо залежить від кубиків. На кожній грані зображена певна частина тіла, по якій і буде вестися вогонь. При атаці супротивників гравці повинні відняти його броню з результату, отриманого при кидку кубика, і нанести відповідне число пошкоджень.

Варто відзначити і роботу дизайнерів гри, які постаралися в деталях відтворити всю атмосферу знаменитої гри, що у них вийшло більш ніж чудово. Авторам вдалося зберегти той особливий стиль, який так нагадує США в середині двадцятого століття. Вони створили захоплюючі квести з детально розписаними завданнями, а раптові повороти сюжету можуть вразити навіть бувалих гравців, кардинально змінюючи весь хід гри.

Загалом, ця настільна гра сподобається не тільки шанувальникам знаменитої відеогри, але і всім, хто любить захоплюючі пригоди з унікальним сюжетом!

 • Час гри 120-180
 • Кількість гравців 1-4
 • Вік 14-18+
 • Мова Англійська
 • Сеттинг Постапокаліпсис
 • База Базова гра

Комплектация:

 – правила
 – справочник по игре
 – 5 пластиковых миниатюрок 
 – 5 карт персонажей
 – 5 персональных токенов S.P.E.C.I.A.L.
 – 3 кубика V.A.T.S.
 – 12 маркеров
 – 21 тайл карты
 – 4 листа со сценариями
 – 75 карт событий:
21 карта пустоши
21 карта поселений
20 карта убежища
 – 4 планшета игрока
 – 100 квест-карт
 – 14 карт перков (способностей)
 – 54 токена-крышки
 – 35 токенов S.P.E.C.I.A.L.
 – 27 токенов врагов
 – 12 токенов особенностей
 – 34 карты добычи
 – 25 карт активов
 – 11 уникальных карт активов
 – 23 карты задач
 – 10 токенов фракций
 – 8 маркеров квестов

Summary

0

(0 Reviews)

Select a row below to filter reviews.

 • 5
  (0)
 • 4
  (0)
 • 3
  (0)
 • 2
  (0)
 • 1
  (0)

Write a review

Write your review

Фаллаут, eng (Fallout)

Фаллаут, eng (Fallout)

В ході гри учасники повинні взяти участь в чотирьох захоплюючих пригодах в різних куточках пустки. Гравці побувають в Москві, Пітт, Співдружності і Фар Харборі - ці локації НЕ нові для шанувальників Фаллаута 3 і Фаллаута 4.

Yes No
30 інших товарів в цій категорії: