Поселенці, рос (Imperial settlers)

10306

Новий товар

Карткова гра, в якій гравцям необхідно взяти під контроль цілу імперію (Римляни, Варвари, Єгиптяни або Японці) і привести її до процвітання

Детальніше

Наразі товар відсутній

Ціна 1 197,00 UAH

Imperial Settlers, Поселенці - це карткова гра, в якій гравцям необхідно взяти під контроль цілу імперію (Римляни, Варвари, Єгиптяни або Японці) і привести її до процвітання.

Від того, яку імперію вибере гравець, буде прямо залежати і його подальша стратегія поведінки - зосередження на будівництві споруд, спалюванні ресурсів або отримання заповітних переможних очок, прохання про допомогу богів і прискоренні свого розвитку, а може навіть і виборі складного і звивистого шляху самурая? ..

Кожен гравець зможе вибрати для себе те, що йому до душі. Для цього необхідно просто взяти будь-яку колоду з потрібною імперією, перетасувати її та почати гру.

Побудова імперії

Кожен народ будь-якої імперії має свій планшет із зображенням тих ресурсів, які там видобуваються і зберігаються, і інформацією про можливі обмінах, які можуть здійснюватися в період фази дій.

З лівого боку від планшета будуть розташовуватися імперські споруди, з правого ж будуть знаходитися звичайні. Зона споруди визначається за типом об'єктів - в зоні, розташованій зверху, розміщують будівлі виробничого типу, в середній зоні знаходяться будівлі, які дозволяють користуватися особливостями інших будівель, а внизу (третя зона) зазвичай розташовують будівлі, що розширюють доступні дії - в основному до них відносять обмін одних ресурсів на інші, на карти і переможні очки.

Для того, щоб будувати будівлі, необхідні ресурси і раніше зведені будівлі (вірніше їх фундаменти).

Хід гри

Кожен з раундів (їх в грі п'ять) складаються з чотирьох фаз, а саме:

Фаза Розвідки. У цій фазі гравці повинні взяти карти з колоди (особистої або загальної) і розібрати карти із загальної колоди, в якій буде доступно всього кілька карт (в колоді їх повинно бути на одну більше, ніж учасників гри). Потім гравці по черзі вибирають собі одну карту, поповнюючи руку.

Фаза Виробництва. Учасники отримують базове число ресурсів і ті ресурси, які стали доступними після побудови будівель. Ресурси в цій грі - це карти, їжа, жетони атаки, люди, золото, камінь і деревина. Саме з цими ресурсами учасники і повинні відправитися в фазу Дій.

Фаза Дій. Головна фаза гри. Учасники повинні по черзі виконувати певні дії до того моменту, поки кожен з них не спасує. У цій фазі існує велика кількість доступних дій, число яких збільшується завдяки будівлям, побудованих гравцями. Головне, щоб вистачило ресурсів на всі задумані дії.

Ця фаза дозволяє гравцям розкрити весь потенціал гри - весь секрет у побудові комбінації дій, щоб ресурси були максимально використані, а гравці при цьому отримували максимум очок. У разі, якщо гравець не планує отримувати переможні очки, йому необхідно починати підготовку значного доробку на наступні раунди. Саме в цій фазі потрібно використовувати ресурси по максимуму, так як в наступний раунд гравці їх забрати не зможуть (винятком є ​​лише ті ресурси, які вашому народу вдасться зберегти).

Фаза Очищення. Є технічною фазою, коли потрібно скинути всі ресурси в загальний резерв, за винятком тих, які зможе зберегти імперія гравця, або ж тих, які зможуть зберегти раніше зведені будівлі.

Карти продовжують перебувати на руках у гравців, а жетон першого гравця повинен бути переданий по колу наступному учаснику. Жетон раундів відповідно переміщається на наступний рівень.

Дизайн гри

Навіть закрита упаковка з грою здатна перемістити вас в особливу атмосферу цієї цікавої та захоплюючої гри!

Бувалі любителі настолок називають цю гру «Мужик з лопатою», який вже поспішає, щоб «дати цією лопатою вам по голові». Ці фрази, звичайно ж, образні, але розуміють їх абсолютно всі, так як, граючи в цю настолку, вам доведеться неабияк напружити мозок, а часом може здатися, що він ось-ось закипить. Не віриться? Тоді просто спробуйте зіграти!

Особливу оригінальність грі надають картинки на картах, які виглядають трохи комічно і добре розряджають загальну обстановку. Вони просякнуті найтоншим почуттям гумору, вигідно прикрашає гру.

Якщо вам близька тема гри, але Imperial Settlers, Поселенці здається трохи складною, спробуйте гри легше - наприклад, Поселенці: Засновники імперії або класичну версію КОЛОНІЗАТОРІВ.

 • Час гри 60-120
 • Кількість гравців 1-4
 • Вік 8-18+
 • Мова Російська
 • Сеттинг Середньовіччя
 • База Базова гра

Комплектация:

– 220 карт
– 63 жетона
– 4 игровых планшета
– 4 маркера фракций
– 1 маркер хода
– поле для подсчета победных очков
– правила игры

Summary

0

(0 Reviews)

Select a row below to filter reviews.

 • 5
  (0)
 • 4
  (0)
 • 3
  (0)
 • 2
  (0)
 • 1
  (0)

Write a review

Write your review

Поселенці, рос (Imperial settlers)

Поселенці, рос (Imperial settlers)

Карткова гра, в якій гравцям необхідно взяти під контроль цілу імперію (Римляни, Варвари, Єгиптяни або Японці) і привести її до процвітання

Yes No
30 інших товарів в цій категорії: