Азул, рос (Azul)

10303

Новий товар

Справжня знахідка для тих, хто любить абстрактні ігри! Вона чудово підходить для тихих сімейних вечорів або для компанії друзів

Детальніше

Наразі товар відсутній

Ціна 1 599,00 UAH

Розкішні прикраси палацу Альгамбра в Іспанії відомі всім любителям настільних ігор і особливо настільної гри Alhambra! Вони справили таке враження на Короля Португалії Мануеля I, якому пощастило відвідати його, що по поверненню до себе він в той же день віддав наказ про облицювання стін своєї резиденції мавританською кольоровою бруківкою.

Ви відкрили коробку з неймовірно красивою грою під назвою Azul. Тут гравцям належить перетворитися в справжніх придворних дизайнерів і спробувати якомога красивіше прикрасити плиткою стіни португальського палацу.

Перед початком гри

На початку гри всі учасники отримують по спеціальному персонального планшету, на яких їм належить здійснювати облицювання стін палацу (поле розміром п'ять на п'ять). На цьому планшеті передбачено місце для складу кольорової плитки, для відходів (плиток, які не стали в нагоді в процесі гри) і шкала, де буде здійснюватись підрахунок очок.

Посередині ігрового столу необхідно викласти спеціальні вітрини фабрик: мисочки круглої форми. На них фабрики виставлятимуть свою плитку для облицювання, але до цього всі різнокольорові плитки повинні залишатися в мішечку.

Як грати

Ігровий процес триває протягом декількох раундів, кожен з яких має по 3 основні фази:

Пропозиції від фабрик. У цій фазі перший учасник гри повинен розкласти по вітринах фабрик по чотири плиточки різного кольору, які він випадково дістане з мішка. Потім іншим учасникам гри потрібно по черзі розібрати їх, одним із запропонованих способів:

 • Взяти з будь-якої тарілочки всі плитки одного кольору, а ті, що там залишаться, просто викинути на середину столу.
 • Забрати з середини столу всі плитки одного кольору. Учасник, якому вдасться першому в раунді взяти всі плитки з середини ігрового столу, буде першим гравцем наступного раунду.
 • Після того, як гравець візьме плитки, йому потрібно буде розмістити їх на місці свого складу, в який входять п'ять рядів різної довжини (від одного до п'яти). Плитки розміщуються на складі за простим і зрозумілим правилам - ряди необхідно заповнювати справа наліво, причому в один ряд можна поставити лише плитки одного кольору.

Ті плитки, які учасник не зможе або не захоче розмістити на складі, потрібно буде викласти на область відходів на планшеті, заповнювати яку необхідно зліва направо.

Фаза отримання і розміщення плиток триватиме до того моменту, поки всі плитки не будуть розподілені між планшетами гравців.

Облицювання стін. У цій фазі учасникам необхідно переміщати плитки різних кольорів зі складу на стіну. З усіх закінчених складських рядів, учасник повинен взяти крайню плитку праворуч, і розмістити її в клітинку на планшеті такого ж кольору.

Пам'ятайте, що переміщати плитки зі складу на поверхню стіни можна лише за відповідним сусіднім рядам. Це означає, що в подальшому раунді у відповідному ряду складу, необхідно зібрати плитки інших кольорів. Ті плитки, які залишаться після завершення рядів, відправляться в відбій (в коробку), а ті ряди, які залишаться незавершеними, залишаться на своєму місці.

У цій же фазі підраховуються поточні очки, які потрібно відзначати за допомогою маркера на планшеті кожного гравця:

 • за всі розміщені на стіні плитки учасники отримують по одному очку і ще по одному очку за всі сусідні плитки, розташовані горизонтально і вертикально;
 • за всі плитки, розміщені в області відходів, учасники гри втрачають очки, число яких вони зможуть знайти в осередках, які вже заповнили.

Після того, як очки будуть підраховані, приходить час фази підготовки до наступного раунду. Гравці повинні очистити область відходів, а перший гравець цієї гри повинен дістати з мішка чергові плитки, після чого і почнеться наступний раунд.

Закінчення гри

Гра триватиме до того моменту, поки одному з гравців не вдасться зібрати на своєму планшеті весь горизонтальний ряд плиточок. Після цього потрібно підрахувати очки, накопичені в процесі гри і додати до них бонуси:

 • по два очка за кожен завершений горизонтальний ряд на стіні;
 • сім очок за вертикальний ряд;
 • десять очок за всі кольори, які представлені на поверхні стіни повністю (по п'ять плиточок).

Перемогу здобуде той, кому після закінчення партії вдасться зібрати найбільше очок.

Варіації гри

Якщо звичайна гра здасться занадто простою, ви можете перевернути свій планшет на зворотну сторону і спробувати більш складний варіант гри. В цьому випадку гравцям потрібно розташовувати плитки на осередках відповідних рядів стіни, не прив'язуючись до забарвлення. Разом з тим необхідно викладати плитки таким чином, щоб їх колір в вертикальних рядах не повторювався.

На кого розрахована гра

Azul - це справжня знахідка для тих, хто любить абстрактні гри! Вона чудово підходить для тихих сімейних вечорів або для компанії друзів (не більше чотирьох гравців). Перекладання плиток з місця на місце діє досить заспокійливо, і в той же час це азартне заняття, так як під час отримання плиток розпалюються неабиякі конфлікти.

Радимо звернути увагу на ряд інших азартних ігор: Печворк, Ліхтарики: Свято Врожаю і Марракеш.

 • Час гри 30-45
 • Кількість гравців 2-4
 • Вік 8-18+
 • Мова Мовонезалежна
 • Сеттинг Абстракція
 • База Базова гра

Комплектация:

 – 100 плиточек
 – 4 игровых планшета
 – 9 тайлов фабрик
 – 4 маркера подсчета очков
 – жетон первого игрока
 – мешочек
 – правила игры

Summary

0

(0 Reviews)

Select a row below to filter reviews.

 • 5
  (0)
 • 4
  (0)
 • 3
  (0)
 • 2
  (0)
 • 1
  (0)

Write a review

Write your review

Азул, рос (Azul)

Азул, рос (Azul)

Справжня знахідка для тих, хто любить абстрактні ігри! Вона чудово підходить для тихих сімейних вечорів або для компанії друзів

Yes No
30 інших товарів в цій категорії: