Хрещений батько. Імперія Карлеоне (The Godfather Corleone's Empire), рос

10183

Новий товар

Хрещений батько. Імперія Корлеоне - приголомшлива настільна гра від знаменитого на весь світ ігророба Еріка Ленга, який прославився багатьма хітами.

Детальніше

Наразі товар відсутній

Ціна 2 499,00 UAH

Віто Корлеоне: Ми знайомі не один рік, але за весь цей час ти ні разу не приходив до мене ні просто так, ні за порадами, ні за допомогою. Так що там, навіть на чашечку кави не запрошував! Але ж моя дружина не чужа для тебе людина, а хрещена твого найдорожчого чада. Я буду відвертий з тобою: тобі не потрібна моя дружба і в боргу ти у мене бути не хотів.

- Я не шукав проблеми.

- Звичайно. Тобі жилося добре. Ти знайшов в Америці свій маленький рай: налагодив бізнес, тебе захищали копи, і сумнівні друзі, такі як я, тобі були ні до чого. Тепер же ти постукав до мене в будинок. Притиснув капелюха до грудей і повідомляєш, що тобі конче потрібна справедливість. Але ти просиш її без краплі поваги. Чи не пропонуєш мені своєї дружби, не бажаєш звернутися до мене - хрещений. Зовсім ні. Замість усього цього ти заявився в мій будинок в день весілля моєї дочки і хочеш, щоб я вбивав для тебе за гроші ...

(«Хрещений Батько», реж. Ф.Ф. Коппола, 1972 г.)

Хрещений батько. Імперія Корлеоне - приголомшлива настільна гра від знаменитого на весь світ ігророба Еріка Ленга, який прославився багатьма хітами.

Ця настолка розроблена за мотивами відомого твору Маріо П'юзо, який через деякий час після видання було екранізовано Френсісом Копполою, вийшов в широкий прокат і підкорив всю Америку. У грі та ж історія і ті ж декорації: Нью-Йорк п'ятдесятих років минулого століття. Нерозсудливості мафії і неймовірний ріст організованої злочинності. Так що там говорити, по суті містом правлять гангстери на чолі з самим Доном Корлеоне. Його влада буде тривати ще довго ...

Гравці очолюють п'ять головних мафіозних кланів того часу, чиє завдання - за всяку ціну здобути прихильність Дона і прибрати до рук один з районів мегаполісу - усунути неугодних, витрусити данину і робити все мислиме і немислиме, щоб одного разу стати найсильнішою Сім'єю в усьому Нью-Йорку.

Вибравши клан, гравці отримують три відповідних мініатюри - фігурку глави сім'ї та його двох підручних. В ході гри учасники можуть розширювати свій клан, обзавівшись ще кількома мафіозі. Відправляючи їх в ті чи інші райони міста, можна збирати данину з підприємців, продавати контрабанду, і, якщо пощастить, то отримати важливе доручення від великого Дона Корлеоне, виконавши яке, можна підвищити свій статус в мафіозному світі.

У грі є багато цікавих механік, одна з яких - блеф і підкуп. Наприклад, можна обзавестися помічником, який відправиться з подарунком до Дона Корлеоне і дозволить заручитися його прихильністю. Для отримання розторопного помічника доведеться розщедритися - ставки робляться в закриту, але цінного помічника не упустить ніхто! Кому він потрібен найбільше? Хто готовий віддати цілий статок? Блеф і тонка психологічна гра дозволять заплутати або довести до банкрутства суперника.

Переможець визначається при підрахунку активів, виконаних завдань Дона і «захоплених» сім'єю районів міста.

Гра вийшла надзвичайно захоплюючою і атмосферної. Ви опиняєтеся в місті мафії вже лише відкриваючи коробку з грою! Гангстерські пригоди і дух суперництва! Легко пізнавані ілюстрації, приголомшливі мініатюри, які ніби зійшли з екрана, чудове ігрове поле і, звичайно, яскравий і нелінійний сюжет - все це роблять настолку про мафіозні розборки прекрасним придбанням для будь-якого ігромана!

Ми рекомендуємо придбати цю настільну гру і гравцям з досвідом, і новачкам. Ну і, звичайно ж, всім шанувальникам творчості Маріо Пьюзо. Повірте, ви не пошкодуєте!

  • Час гри 60-90
  • Кількість гравців 2-5
  • Вік 14-18+
  • Мова Російська
  • Сеттинг Гангстери
  • База Базова гра

Комплектация:

 – 34 высокодетализированные миниатюры
 – 1 миниатюра полицейского автомобиля
 – 1 жетон лошадиной головы
 – 45 пластиковых маркеров контроля
 – 5 жестяных чемоданов
 – 1 игровое поле
 – 12 жетонов дел
 – 32 карты нелегальных товаров
 – 18 карт союзников
 – 44 карты поручений
 – 120 банкнот
 – правила игры

Summary

0

(0 Reviews)

Select a row below to filter reviews.

  • 5
    (0)
  • 4
    (0)
  • 3
    (0)
  • 2
    (0)
  • 1
    (0)

Write a review

Write your review

Хрещений батько. Імперія Карлеоне (The Godfather Corleone's Empire), рос

Хрещений батько. Імперія Карлеоне (The Godfather Corleone's Empire), рос

Хрещений батько. Імперія Корлеоне - приголомшлива настільна гра від знаменитого на весь світ ігророба Еріка Ленга, який прославився багатьма хітами.

Yes No
30 інших товарів в цій категорії: