Шакал: Острів скарбів, рос

10215

Новий товар

Ця нова и вдосконалена версія відомої гри Шакал це та ж цікава гра з елементами стратегії, яка бере свій початок в МГУ сімдесятіх років. Ця гра набула неймовірної популярності, и стала найвідомішою стратегією в 2012 году.

Детальніше

Наразі товар відсутній

Ціна 1 045,00 UAH

Ще морських пригод, ще золота і ще піратського веселощів!

Привіт, юнги! Нещодавно нам прийшов новий коробок з назвою Шакал. Привезли його з найдальшої колонії, в яку не можуть дістатися найсміливіші і безстрашні капітани Ост-Індської торгової компанії. Перед вами подарункова версія гри, в яку увійшла і базова гра, і додаток до неї. До того ж в цьому подарунковому виданні є ще один бонус - нове особливе поле для гри.

Основне про гру

Ця нова і вдосконалена версія відомої гри ШАКАЛ це та ж цікава і захоплива гра з елементами стратегії, яка бере свій початок в МГУ сімдесятих років. Ця гра набула неймовірну популярність, і стала найвідомішою стратегією в 2012 році.

У цій настолці ви зможете покомандувати сміливими піратами, які висадилися на берег острова і шукають там скарби. Піратам необхідно відшукати їх і віднести на палубу свого корабля. Вся територія острова покрита спеціальними клітинами, кожна з яких має на увазі певні події: на одній з клітинок вам пощастить виявити форт або гармати, на інший ви зможете зустрітися з небезпечним крокодилом, випадково наштовхнутися на послання в пляшці або викопати скарб самого капітана Шакала.

Склад гри

Гра Шакал. Острів скарбів є базовою версію гри і доповнення до неї, які помістилися в одну коробку. Автори прибрали з основної версії порожні клітинки луки, а замість них додали нові - з ще більш цікавими несподіванками.

Брошура з правилами гри одна і для базової гри, і для доповнення, до того ж до них додали відповіді на найбільш часті питання і невеликий словничок колючих піратських виразів. Також в коробці ви знайдете рамочку для острова, яку можна скласти немов пазл. З її допомогою ваша карта стане більш зручною. Та й красивішою буде.

На кого розрахована гра

Шакал - краще рішення для спокійних сімейних вечорів. Вона добре підійде для подарунка товаришеві і стане найкращим рішенням для любителів пригод і піратських розваг, для офісних корпоративів, для тих, хто в захваті від стратегій, для вечірок і дружніх посиденьок, а також для всіх любителів цікавих настільних ігор.

 • Час гри 60-120
 • Кількість гравців 2-4
 • Вік 8-18+
 • Мова Російська
 • Сеттинг Пірати
 • База Базова гра

Комплектация:

– 117 участков острова
– 4 жетона кораблей
– 8 частей составной рамки
– 12 фишек пиратов
– 3 фишки аборигенов
– 37 пластиковых монет
– 10 пластиковых бутылок рома
– 1 пластиковый сундук с сокровищами
– Правила игры

Summary

0

(0 Reviews)

Select a row below to filter reviews.

 • 5
  (0)
 • 4
  (0)
 • 3
  (0)
 • 2
  (0)
 • 1
  (0)

Write a review

Write your review

Шакал: Острів скарбів, рос

Шакал: Острів скарбів, рос

Ця нова и вдосконалена версія відомої гри Шакал це та ж цікава гра з елементами стратегії, яка бере свій початок в МГУ сімдесятіх років. Ця гра набула неймовірної популярності, и стала найвідомішою стратегією в 2012 году.

Yes No
4 інших товарів в цій категорії: