Шакал (Jackal), рос

10132

Новий товар

Чи думали ви одного разу відшукати скарб? А цілих 16 прихованих скарбів поспіль? Десять кульгавих каракатиць, ось це була би вдача !!!

Детальніше

Наразі товар відсутній

Ціна 625,00 UAH

Чи думали ви одного разу відшукати скарб? А цілих 16 прихованих скарбів поспіль? Десять кульгавих каракатиць, ось це була би вдача !!!

Але чи буде вона прихильна, і чи вдасться вам живим покинути безлюдний острів? Вийде, вступивши в бій не на життя, а на смерть в легендарній настільній грі Шакал.

Трохи про гру

Вважається, що цю настолку придумали десь в середині минулого століття в катівнях мехмату МДУ. В ході міфічних подорожей (звичайно, з ромом і неймовірною хитавицею) по гуртожитках і трюмах аудиторій вона обросла всіякими цікавинками, такими як днище корабля мушлями, стала глибокою та продуманої, отримавши одночасно з цим статус справжньої російської народної гри.

На превелике щастя, розкривши коробку, ви не знайдете ні хохломи, ні матрьошок з ведмедями. Шакал - це надзвичайно цікава гра з яскравим оформленням не гірше, ніж у Єврогейм!

Але про що ж гра? Підступний пірат Шакал, справжня гроза семи морів і безстрашний корсар Карибів, сховав всі свої скарби в нетрях невеликого острівця. Ах, скільки кораблів він затопив, попатравши з них піастри і каміння! Скількох нещасних занапастив!

Настала і ваша пора спробувати удачу ... Але - ніяких карт! Шукати заховані скарби доведеться зовсім не так, як в піратських історіях. Дохла каракатиця! Ігрове поле буде змінюватися з кожним новим ходом! Можливо, дехто згадає старий добрий КАРКАССОН, але нічого спільного, крім як квадратних тайтлів, тут немає.

Загалом, приміряємо на себе роль пірата, сходимо на берег - тисяча сухопутних молюсків! - і опиняємося на клітці поруч зі своєю посудиною. Пересуватися можна в будь-якому напрямку, по клітинці за один раз, крім випадків, коли відкрився тайтл та пропонує зробити щось інше. А дивне може статися на будь-якому кроці! Наприклад, можна потрапити у капкан, наткнутися на крокодила або, тисяча вузлів, на якого-небудь людожера! Можна навіть натрапити на вертушку (болото, джунглі, пустеля і гори) і простирчати там до 5 ходів, в жаху спостерігаючи, як більш успішні пірати перетягують піастри на свій корабель.

О боги! А чи не повітряна це куля зачепилася за верхівку гори? Яке щастя! За один хід ви вже на кораблі! А якщо ще й з монеткою - взагалі чудово! Так. Все саме так і йде: необхідно доставити відриті піастри на свій корабель і зробити так, щоб їх вже ніхто не відібрав. Щасливчики наткнуться на літак, одноразовий, правда, але за мить зуміють виявитися там, де потрібно.

Загинути пірат може легше простого - коли настане його хід, але пересуватися йому нікуди ... Двоє інших корсарів можуть його оживити, заглянувши до тубілка-відьми. Чаклунка ще й не те може!

Резюме

Приголомшлива гра з нетрадиційним для настільних ігор російського виробництва якістю компонентів, оригінальною ігровою механікою і не менш цікавим ігровим процесом! Вона прекрасно підійде і для дітвори, і для домашніх посиденьок в сімейному колі, і для розумників зі стратегічним мисленням.

Настійно рекомендуємо дивитися правила з останньої сторінки! Там написані смачні морські лайки і намальовані піастри!

 • Час гри 60-120
 • Кількість гравців 2-4
 • Вік 8-18+
 • Мова Мовонезалежна
 • Сеттинг Пірати
 • База Базова гра

Комплектация:

– 117 квадратов местности 
– 4 жетона кораблей 
– 12 матросов (по 3 каждого цвета)
– 37 жетонов монет
– Правила игры

Summary

0

(0 Reviews)

Select a row below to filter reviews.

 • 5
  (0)
 • 4
  (0)
 • 3
  (0)
 • 2
  (0)
 • 1
  (0)

Write a review

Write your review

Шакал (Jackal), рос

Шакал (Jackal), рос

Чи думали ви одного разу відшукати скарб? А цілих 16 прихованих скарбів поспіль? Десять кульгавих каракатиць, ось це була би вдача !!!

Yes No
4 інших товарів в цій категорії: