Бестселер Настольная игра Серп (Scythe) Збільшити для перегляду

Серп (Scythe), рос

10084

Новий товар

Гравцям належить битися за владу, займатися дослідженням територій, видобутком ресурсів, пошуком робочої сили, будівництвом споруд і механізмів для бою. Однак пам'ятайте, що держави-сусіди хочуть перемогти в цій битві не менш вашого, і коли-небудь вам доведеться вступити в сутичку з ними, і перемогу здобуде найсильніший.

Детальніше

Наразі товар відсутній

Ціна 2 999,00 UAH

Всього за один рік з моменту своєї появи настільна гра Scythe стала по-справжньому легендарною, посівши шосте місце в конкурсі настільних ігор з усього світу. Вперше вона була помічена на краудфандінговому майданчику Kickstarter, де спромоглася завоювати любов і визнання всіх любителів настільних ігор. Незабаром її продажі досягли позначки в 1,8 мільйона доларів - і це лише за кілька тижнів! На російському Бумстартері ситуація не менш блискуча: гра зібрала близько семи мільйонів рублів.

Російськомовний варіант настільної гри випущений в тому ж самому видавництві, що і оригінальна версія гри, що можна назвати істотним плюсом: всі компоненти російської версії мають таку ж якість, що і у всьому світі.

Сеттінг

Учасники гри візьмуть під контроль одну з фракцій в альтернативному варіанті історії європейських держав двадцятих років минулого століття. Унікальні герої, великі футуристичні машини і селяни з серпами - у війні за праве діло всі засоби хороші!

Гравцям належить битися за владу, займатися дослідженням територій, видобутком ресурсів, пошуком робочої сили, будівництвом споруд і механізмів для бою. Цей шлях приховує безліч несподіваних зустрічей і раптових відкриттів. Однак пам'ятайте, що держави-сусіди хочуть перемогти в цій битві не менш вашого, і коли-небудь вам доведеться вступити в сутичку з ними, і перемогу здобуде найсильніший.

Хто автор?

Цю настільну гру розробив Джеймі Стегмайер, а допомагав йому в цьому художник Якуб Розальскі.

Стегмайер вже відомий гравцям: він придбав популярність після випуску симулятора виноробні Viticulture і утопічного шедевра Euphoria, переповненого багатьма цікавими рішеннями. Заснувавши своє власнє видавництво StonemaierGames, він випускає через нього всі свої ігри, а збір фінансів проводить через майданчик Kickstarter.

Джеймі Стегмайер не сумнівався, Scythe повинен бути русифікований. І тому були підстави. Чому стіль безапеляційно? Всі відповіді в відеозверненні Джеймі Стегмайера до російськомовних гравців:

Ви все зрозуміли абсолютно правильно, в сценарії гри використовуються вигадані події історії Росії. Так, власне, і сама зав'язка: всесильна Червона нація, відома як Русвет, намагається захопити стратегічно важливе місто, контрольований роботизованими механізмами.

Що в коробці?

З вмістом коробки можна познайомитися в спеціальному відео нижче.

Ігровий процес

Настільна гра Серп містить в собі кілька асиметричних фракцій, кожна з яких шукає свої особливі способи перемогти. У грі можуть взяти участь 5 гравців, які на 2,5 години поринуть у вигаданий світ, повний дивовижних ситуацій, що вимагає прийняття несподіваних і нестандартних рішень. Перемогу здобуде гравець, який зможе зібрати найбільшу кількість грошей. Як і у всіх настільних іграх комплексного характеру, шляхів для досягнення мети - безліч.

З самого початку гри учасники отримують по два планшета - фракції і гравця (в них є ряд відмінностей). Планшет гравця і стане механізмом управління грою.

На планшеті гравця можна побачити чотири секції, кожна з них має по 2 дії - верхній і нижній ряд відповідно. Коли підходить час ходу, гравець може активувати одну секцію і виконати всі зазначені на ній варіанти дій. Під час наступного ходу активувати відіграну секцію вже не можна. Крім того випадку, якщо ви граєте в складі Руссвета.

Дії верхнього ряду дають можливість зробити основні операції: пересунути селян, машини або самого персонажа, посилити військову силу, отримати ресурси і підвищити популярність (саме популярність в результаті і впливає на кількість грошей, зароблених гравцем).

Дії нижнього ряду дозволяють гравцеві зміцнити свою державу. В цьому випадку доведеться втратити частину своїх ресурсів. Наприклад, за допомогою нафти можна вдосконалити дії верхнього ряду або знизити їх ціну. За допомогою металу можна розташувати на ігровому полі машини, за допомогою дерева - побудувати потрібні державі будівлі, а за допомогою їжі - обзавестися одноразовими або постійними бонусами. Висновок машин і зведення будівель забезпечує гравця необхідними для протистояння здібностями та іншими плюшками.

Дії верхнього і нижнього ряду в учасників гри можуть бути згруповані у зручний для них спосіб. Поєднуючись з особливими можливостями фракцій, вони утворюють унікальні сценарії кожної нової партії, завдяки чому не нудно буде навіть після двадцятого разу.

Гра передбачає невелику кількість боїв, і бонуси переможців і штрафи переможених вельми незначні. Крім цього, учасник гри, який отримав перемогу в двох битвах, не зможе витягти ніякої користі від перемоги в наступних боях (крім тих гравців, які грають за Саксонію).

Особливу атмосферность дають карти випадкових зустрічей - вони можуть надати одноразові бонуси, при цьому кожен учасник зможе вибрати один з трьох варіантів на свій розсуд. Цікаво? Тоді граємо!

Відео огляд до настільної гри Серп (Scythe)

Якщо вам сподобалася настільна гра Серп (Scythe), то зверніть увагу на гру КУБАРЕМ ПО ГАЛАКТИЦІ (ROLL FOR THE GALAXY), так як це теж дуже хороша стратегічна гра для компанії.

Купити настільну гру Серп (Scythe) або інші настільні ігри ви можете в інтернет-магазині Kilogames (Київ і вся Україна). Також Ви можете подивитися відео і почитати відгуки. Замовити будь-яку настільну гру ви можете також безпосередньо, зателефонувавши за номером: +38 (066) 780 - 73 - 71.

 • Час гри 90-160
 • Кількість гравців 1-5
 • Вік 14-18+
 • Мова Російська
 • Сеттинг Фантастичний
 • База Базова гра

Комплектация: 

– игровое поле
– 42 карты битвы
– 23 карты цели
– 28 карт встреч
– 12 карт факторий
– 5 планшетов игроков
– 80 жетонов ресурсов
– 3 круга Силы
– 12 жетонов умножения
– 80 монет
– 12 жетонов встреч
– 6 карт бонусов
– 5 карт-подсказок
– 5 планшетов фракций
– 5 фишек фракций
– 5 фишек популярности
– 5 фишек силы
– 30 фишек звезд
– 20 фишек зданий
– 20 фишек рекрутов
– 20 миниатюр роботов
– 5 миниатюр лидеров
– 40 фишек рабочих
– 30 фишек технологий
– правила игры

Summary

0

(0 Reviews)

Select a row below to filter reviews.

 • 5
  (0)
 • 4
  (0)
 • 3
  (0)
 • 2
  (0)
 • 1
  (0)

Write a review

Write your review

Серп (Scythe), рос

Серп (Scythe), рос

Гравцям належить битися за владу, займатися дослідженням територій, видобутком ресурсів, пошуком робочої сили, будівництвом споруд і механізмів для бою. Однак пам'ятайте, що держави-сусіди хочуть перемогти в цій битві не менш вашого, і коли-небудь вам доведеться вступити в сутичку з ними, і перемогу здобуде найсильніший.

Yes No
4 інших товарів в цій категорії: