Бестселер Настольная игра Гномы-Вредители (Саботер, Saboteur) Збільшити для перегляду

Саботер (Saboteur, Гноми-Шкідники)

10020

Новий товар

Вас чекає напружена і захоплююча боротьба, що складається з трьох раундів. Ви маєте нагоду побувати в різних ролях, приміряти на себе роль шкідника і чесного гнома! Перевага гри в її простих правилах, недовгих партіях і можливості задіяти в грі велику компанію!

Детальніше

Наразі товар відсутній

Ціна 245,00 UAH

Гра Гноми-Шкідники приведе вас у світ підземелля золотошукачів. Спочатку вам може здатися, що всі гноми однакові - бородаті любителі золота, пацюючі в пошуках скарбу. Але після того, як починають відбуватися неприємності (пастки, розбиті лампи, поламані інструменти...), стає зрозуміло, що в підземеллі з'явилися гноми-шкідники. Вас чекає напружена і захоплююча боротьба, що складається з трьох раундів. Ви зможете побувати в різних ролях, приміряти на себе роль шкідника і чесного гнома! Перевага гри в її простих правилах, недовгих партіях і можливості задіяти в грі велику компанію!

Цікаві факти про гру Гноми-Шкідники:

 • За перший рік видання гри в Німеччині було продано 25 000 екземплярів.
 • У 2005 році гномів-Шкідникам був вручений приз глядацьких симпатій Сен-Ерблен у Франції. Журі коливалося, щодо того, щоб присудити приз автору не з Франції, адже головна мета конкурсу - це просувати нові французькі гри. Вони зробили виняток, припускаючи, що рідна мова Фредеріка Мойерсона - французький, але тут вони помилилися, спершись на те, що автор народився в Бельгії, його рідна мова - нідерландська.
 • У 2015 році продажі досягли 300 000 примірників на рік, в той час, як загальний обсяг продажів за 11 років досяг 1,4 мільйона примірників.
 • Гра видана більш ніж на 30 мовах світу.

А тепер розглянемо суть гри: Карти входу в шахту служать початком шляху гномів, а кінцева їх мета - карти золотої жили. Між ними стоять ряди можливих тунелів. Роблячи хід, гравець викладає карту продовження тунелю, і в залежності від своєї ролі, наближає групу до золотої жили або віддаляє. Другий варіант ходу - це можливість розіграти карту дії на іншого героя, з метою полагодити або зламати у нього один з предметів спорядження.

Для продовження тунелю у гнома має бути справно все спорядження, інакше копати тунель він не має права. Карти жил можуть бути як золотими, так і не мати ніякої цінності. У гравців є можливість подивитися ці карти. Також, можна скористатися вибухівкою і підірвати одну з карт, що лежать на столі. Після того, як карта розіграна, і необхыдні дії виконані, гравець поповнює свій картковий запас з колоди.

Гра поділена на три раунди. Після кожного підраховуються очки. Ті чесні гноми, які зуміли дістатися до золотої жили, ділять між собою золото, а якщо вони все-таки зазнали фіаско до закінчення карт в колоді, то золото дістається гномам-шкідникам. Кожен новий раунд супроводжується новим розподілом ролей. Всі гравці зможуть побувати в ролі чесного гнома і гнома-шкідника. Але переможець в цій грі буде тільки один!

Також в наявності є доповнення до гри САБОТЁР 2.

Якщо вам сподобалася настільна гра Гноми-Шкідники, то зверніть вашу увагу також на гру БЕНГ!, ця гра з простими правилами, своїм захоплюючим сюжетом і швидкими партіями, добре порадує і розважить компанію друзів.

Купити настільні настільну гру Гноми-Шкідники (Саботер, Saboteur) та інші настільні ігри ви зможете в інтернет-магазині Kilogames. Також ви можете подивитися відео і почитати відгуки. Замовити настільну гру ви можете також безпосередньо, зателефонувавши за тел .: +38 (066) 780 - 73 - 71.

 • Час гри 20-45
 • Кількість гравців 3-10
 • Вік 8-18+
 • Мова Російська
 • Сеттинг Казковий
 • База Базова гра

Комплектация:

- 44 карты тоннелей
- 27 карт действий
- 28 карт сокровища
- 7 карт гномов-золотоискателей
- 4 карты гномов-саботеров
- правила игры

Summary

0

(0 Reviews)

Select a row below to filter reviews.

 • 5
  (0)
 • 4
  (0)
 • 3
  (0)
 • 2
  (0)
 • 1
  (0)

Write a review

Write your review

Саботер (Saboteur, Гноми-Шкідники)

Саботер (Saboteur, Гноми-Шкідники)

Вас чекає напружена і захоплююча боротьба, що складається з трьох раундів. Ви маєте нагоду побувати в різних ролях, приміряти на себе роль шкідника і чесного гнома! Перевага гри в її простих правилах, недовгих партіях і можливості задіяти в грі велику компанію!

Yes No
4 інших товарів в цій категорії: