Виноробство. Основне видання, укр (Viticulture. Essential Edition)

11966

Новый товар

Займіться найцікавішою справою в Тоскані: вирощуйте виноградну лозу, збирайте врожаї, переробляйте стиглі соковиті ягоди на вина та виконуйте замовлення торговців. Все для того, щоб створити найкращу винарню в усій Італії!

Подробнее

Цена 1 820,00 UAH

УВАГА! Наразі триває передзамовлення української локалізації гри «Виноробство. Основне видання»!Надходження гри очікується у вересні 2021 року!

В грі «Виноробство» вам потрібно буде пройти шлях від висаджування першої виноградної лози до продажу вина в магазинах. Як в справжнісінькому фермерстві доведеться продумувати все наперед. Ще навесні варто мати план дій на весь рік, щоб не витратити свої сили та ресурси поспіхом і мати достатню кількість робітників для виконання необхідних дій.

Ви розвиватимете свою справу в сільській частині Тоскани, де, здається, сам час зупинився і все виглядає, як 100 років тому. На початку у вас буде лише кілька земельних ділянок, крихітний льох, 3 робітники… і мрія володіти найкращим виноробним заводом.

Протягом року вам потрібно буде направляти робітників на виконання різноманітних завдань та зважати на забаганки відвідувачів. Існує конкуренція за ці завдання, і часто робітник, що першим візьметься за завдання, зможе отримати найкорисніші бонуси.

Кожен сезон відчувається на винарні по-різному. Саме тому вам доведеться вчасно реагувати на зміни та підлаштовуватись під обставини.

Завдяки своїм робітникам та відвідувачам, ви можете розширити свій виноградник, побудувати корисні споруди, висадити нові сорти виноградної лози та наповнити льох смачними винами.  Ці прості, наповнені змістом дії, дозволять вам відчути себе справжнім виноробом з самого серця Італії.

Ігровий процес виглядає дуже просто: гравці управляють робітниками, розміщуючи їх на різноманітних  доступних локаціях і виконують спеціальні замовлення гостей. Гра триває, допоки хтось з гравців не перетне позначку у 20 переможних очок. Це стає сигналом до закінчення, поточний рік дограється до кінця, а гравець з найбільшою кількістю очок стає переможцем. Гравці можуть набрати понад 20 очок: жодних обмежень не існує.

Ігровий процес  ділиться на сезони. Прихід весни буде означати, що прийшов час продумати план роботи, те, наскільки працьовитими будуть ваші робітники,  які бонуси ви за це отримаєте, і підготуватися до літа.

Літо – період найважчих робіт в житті будь-якого фермера. Це час для будівництва корисних споруд на своїй земельній ділянці, відвідин крамниці, посадки лози, проведення екскурсій на винограднику та продажу винограду.

Восени, на свої виноградники можна запросити корисних людей. Хто ж відмовиться від доброї поради чи допомоги? Гості особливо люблять відвідувати плантації, поруч з якими знаходяться котеджі, в яких можна зручно розміститися.

Зима — це час, коли треба зібрати те, що ви виростили, зробити з винограду вино, дізнатися ціни на нього і виконати всі замовлення на його поставку,  найняти нових робітників та привітати зимових відвідувачів.

Наприкінці кожного року гравці ферментують виноград та витримують вина, прибирають усіх робітників із поля та збирають увесь прибуток від виконання замовлень.

Вже відчуваєте аромат винограду, терпкий смак вина та непереборне бажання кинути все і втекти в Італію? 

Гру розробляла компанія Stonemaier Games (саме вони подарували світу такі хіти як «Коса», «Крила», тощо), а значить в середині коробки на вас чекають гарні компоненти чудової якості та зручний органайзер.

Гра буде вироблятись на потужностях, де друкується весь світовий наклад - на китайському заводі Panda Game Manufacturing, де виробляються багато світових настільних хітів.

Ми плануємо випускати всі існуючі доповнення до гри.

Також, зверніть увагу на набір металевих монет для Виноробства

Швидкий огляд гри від TheDrotUA

Огляд гри «Виноробство. Основне видання»  та її відмінностей від інших версій від Родні Сміта на каналі Watch It Played (англійською мова)

Гра «Виноробство» входить у топ-30 найкращих ігор світу та топ-20 стратегій, за версією порталу BoardGameGeek.

У «Виноробство. Основне видання» чудово грати в компанії від 2-х до 6-ти друзів. До того ж гра містить Автому – спеціальний соло-режим проти штучного опонента. Ви можете грати в режимі кампанії, щоб додати варіативності.  Іноді важко зібрати разом усе ігрове товариство, але це не означає, що ви не можете пограти у «Виноробство».

У 2017 році«Виноробство» стало Грою року в Іспанії (премія 2017 Juego del Año Recommended)

Роздрібна ціна на гру після того, як вона надійде у продаж буде складати 1650 грн.

Передзамовлення буде тривати у 2 етапи:

1 етап передзамовлення: триватиме з 04.02 по 04.03 включно. Знижка на цьому етапі буде складати 20%, тож Ви зможете придбати гру за 1320 грн.

2 етап передзамовлення: триватиме з 05.03 по 05.04 включно. Знижка на цьому етапі буде складати 10%, тож Ви зможете придбати гру за 1485 грн.

Доставка гри запланована на вересень 2021 року!

Передзамовлення — це можливість придбати товар на ранньому етапі з суттєвою знижкою, та підтримати улюблене видавництво в його амбітних планах. На відміну від спільнокошту, проєкт, на який відкрито передзамовлення буде реалізовано у будь-якому разі незалежно від зібраної суми.

Ми починаємо передзамовлення на дуже ранній стадії, коли ще триває процес дизайну та підготовки до друку. Тобто попереду багато кроків до моменту, коли гра опиниться у руках покупця. Тож затримки на будь-якому етапі можуть вплинути на кінцевий строк отримання гри. Звісно ми намагаємось, виходячи зі свого досвіду, врахувати всі можливі ризики й вкладаємо ці затримки в оголошені строки. Ми зацікавлені у найшвидшому потраплянні гри до магазинів, тому що заморожуємо великі кошти в проєкті.

Зі свого боку ми робимо все можливе, щоб проєкт було реалізовано як найшвидше!

Завжди Ваші Kilogames.

 • Время партии 90-120
 • Количество игроков 1-6
 • Возраст 13-18+
 • Язык Украинский
 • Сеттинг Современный мир
 • База Базовая игра

Customer Photos

Всего

5

(1 Отзывы)

Фильтр отзывов по оценке

 • 5
  (1)
 • 4
  (0)
 • 3
  (0)
 • 2
  (0)
 • 1
  (0)

Написать отзыв

Оценка 
 • Качество
2021-02-04

Дополнения

Здравствуйте, хочу уточнить на счёт подарочного издания которое есть у соседей на русском, будет ли данное издание у вас, так как очень хотелось бы взять именно его, а заодно и поддержать родного издателя!?

Напишите ваш отзыв

Виноробство. Основне видання, укр (Viticulture. Essential Edition)

Виноробство. Основне видання, укр (Viticulture. Essential Edition)

Займіться найцікавішою справою в Тоскані: вирощуйте виноградну лозу, збирайте врожаї, переробляйте стиглі соковиті ягоди на вина та виконуйте замовлення торговців. Все для того, щоб створити найкращу винарню в усій Італії!

Да Нет
В этой серии ещё 20 товаров: