Бестселер Настольная игра Покорение Марса (Terraforming Mars) Збільшити для перегляду

Підкорення Марсу (Terraforming Mars), рос

10109

Новий товар

Найгучніша і найбільш згадувана настільна гра 2016 року відтепер вийшла і російською мовою!

Детальніше

Наразі товар відсутній

Ціна 2 065,00 UAH

У 2400-х роках людство взялося за колонізацію Марса, а почалося все з терраформування. Створені за ініціативою Всесвітнього уряду корпорації почали грандіозні проекти з підвищення температури і рівня кисню, поставивши перед собою мету покрити Марс океанами, зробивши його придатним для життя. За одну з таких корпорацій в Terraforming Mars ви і граєте, змагаючись за отримання переможних очок - вони даються як за сам вклад в Терраформування планети, так і за вдосконалення інфраструктури всієї Сонячної системи.

Купуючи унікальні карти проектів, гравці можуть затіяти понад дві сотні різних процесів зі зміни планети і умов проживання на ній - впроваджувати рослинне або тваринне життя, почати видобуток корисних копалин, розробляти юпітеріанського місяця, захоплювати астероїди і направляти їх в атмосферу, зводити міста і добувати парникові гази, необхідні для нагрівання атмосфери Марса.

Такі карти можуть забезпечити гравців негайними бонусами або ж вплинути на темпи виробництва ресурсів. Деякі з них мають особливі умови застосування і можуть бути використані, коли на планеті складеться певна ситуація - температура, наявність кисню в атмосфері або коли рівень океану досягне певної позначки. Коли процес терраформування Марсу буде завершений, гра автоматично закінчується, гравці приступають до підрахунку переможних очок і визначають переможця.

ПІДКОРЕННЯ МАРСУ

Отже, які ж правила підкорення? Всі дії гравців націлені на підкорення пустельної і негостинної поверхні планети. Видобуток ресурсів, виведення рослинності, організація водойм і будівництво поселень - все це за допомогою шестигранних тайлів негайно відбивається на марсіанській карті. Пов'язуючи один з одним свої проекти або реалізуючи їх в певній послідовності, ретельно продумуючи отримання ресурсів, гравці будуть отримувати кращий ефект.

Гра завершується в той момент, коли на Марсі реалізовані всі умови для життя: температура досягає певних значень, з'являється потрібна кількість водойм, а кисень дотягує до необхідного мінімуму. За ці значення гравці борються спільно, всі разом, а це значить, що саме вони визначають, коли завершиться гра.

ДЛЯ КОГО ГРА?

Настільна гра Terraforming Mars - фантастична карткова стратегія! Її механіка заснована на картах, а ігрове поле, особисті планшети гравців і викладання тайлів відіграють допоміжну функцію. Значки запам'ятовуються досить швидко, і в ребусах піктограм орієнтуватися вийде з першої ж хвилини.

Найкраще гра підійде досвідченим гравцям, не з чуток знайомим з картковими стратегіями. Взаємодія гравців на потрібному рівні - в деяких ситуаціях вам доведеться здійснювати на одну дію менше, так як тут все взаємопов'язане, і дія одного гравця може відбитися на діях іншого.

Відео огляд до настільної гри Підкорення Марсу (Terraforming Mars)

Якщо вам сподобалася настільна гра Підкорення Марсу (Terraforming Mars), то зверніть увагу на гру КРОВ І ЛЮТЬ (КРОВЬ и ЯРОСТЬ, BLOOD RAGE).

Купити Підкорення Марса (Terraforming Mars) або інші настільні ігри ви можете в інтернет-магазині Kilogames (Київ і вся Україна). Також Ви можете подивитися відео і почитати відгуки. Замовити будь-яку настільну гру ви можете також безпосередньо, зателефонувавши за номером: +38 (066) 780 - 73 - 71.

 • Час гри 90-120
 • Кількість гравців 1-5
 • Вік 12-18+
 • Мова Російська
 • Сеттинг Фантастичний
 • База Базова гра

Комплектация:

 – игровое поле
 – 5 планшетов игроков
 – 233 карты
 – 400 маркеров
 – 80 тайлов
 – правила игры

Summary

0

(0 Reviews)

Select a row below to filter reviews.

 • 5
  (0)
 • 4
  (0)
 • 3
  (0)
 • 2
  (0)
 • 1
  (0)

Write a review

Write your review

Підкорення Марсу (Terraforming Mars), рос

Підкорення Марсу (Terraforming Mars), рос

Найгучніша і найбільш згадувана настільна гра 2016 року відтепер вийшла і російською мовою!

Yes No
8 інших товарів в цій категорії: