Пандемія. На Межі, рос (Пандемия. На Грани) (доповнення)

10320

Новий товар

Населення земної кулі виявилося перед загрозою вимирання - по планеті крокує небезпечний вірус. А ні, ще один, ще ... Вчені кинули всі свої сили на боротьбу з ними, але, здається, програють.

Детальніше

Наразі товар відсутній

Ціна 1 150,00 UAH

Зверніть увагу, для використання цього додатку вам знадобиться базова версія гри ПАНДЕМІЯ.

Населення земної кулі виявилося перед загрозою вимирання - по планеті крокує небезпечний вірус. А ні, ще один, ще ... Вчені кинули всі свої сили на боротьбу з ними, але, здається, програють.

Гру доповнили мутації вірусів, біотерористи і вірулентні штами. Ваше завдання - зібрати команду фахівців, яка могла б поборотися з Епідемією, і негайно приступити до винаходу чудодійної вакцини.

Що нового?

Це доповнення містить в собі багато нових Персонажів, що володіють цікавими властивостями. Базова версія гри доповнилася шістьма новими фахівцями, Будівельником і біотерористом. Біотерористів використовують в сценарії, де гравцям потрібно розділитися на 2 команди - в першій будуть «добрі», а в другій - один «поганий» (як в Скотланд Ярді). Разом з цими ролями помінялися і фішки персонажів (змінився їх розмір), що зробило зовнішній вигляд ігрового поля ще більш продуманим і привабливим.

Також в новий набір гри увійшли вісім нових карток подій, наявність яких зробить життя учасників трохи простіше і легше. Включатися в гру вони також будуть по-іншому - кожен гравець отримає по 2 картки.

Крім цього, в наборі є 4 картки-пустушки, з їх допомогою учасники гри зможуть самостійно придумати двох нових персонажів і дві нові події.

У гру додали шість чашок Петрі, які необхідні для двох важливих функцій - атмосферности і зручності. У цьому доповненні гравці зможуть помістити всі куби хвороб до відповідних їм чашечок - це звичайно не настільки істотно, але вельми зручно.

Для тих, хто займається боротьбою з поширенням вірусу в Пандемія: На межі, автори додали ще одну (сьому) карту Епідемії. Не впевнені, що знайдуться сміливці, готові зіграти на таких складних рівнях, але таку можливість автори все ж передбачили.

Сценарії гри

У цьому доповненні представлені 3 нові лінії сюжету, які можуть комбінуватися між собою і з базовою версією гри. Наприклад, в сценарії вірулентності штам гравці зможуть поміняти картки Епідемії на карти Штамма. Якщо в грі з'явиться картка Штамма, то найпоширеніший вірус буде зазнавати деякі зміни (для того, щоб створити вакцину, гравцям будуть потрібні додаткові картки, скорочення кількості кубів в запасі та ін.);

При розігруванні сценарію Мутація в грі з'явиться ще один новий вірус у вигляді бузкових кубів. Він відрізняється від усіх інших тим, що є вкрай небезпечним. Проявляється це в скороченні кількості кубів до дванадцяти штук. Щоб пройти цей сценарій, гравцям потрібно розробити п'ять вакцин (або ж розробити чотири вакцини і зачистити мутирование вірус;)

Із застосуванням сценарію біотерористів докорінно змінюється вся механіка гри, до неї вводиться сторона зла. При такому розкладі одному учаснику гри належить битися з групою біологів і не допустити того, щоб вони створили заповітну вакцину.

На кого розрахована гра

Автори рекомендують придбати доповнення Пандемія: На межі всім, хто вже коли-небудь грав в базову версію гри. Воно чудово підійде тим, кому базова гра вже трохи набридла і хочеться різноманітності. Круті сценарії і варіативність можливостей поставлять перед учасниками гри нові цілі і завдання, які їм належить вирішити спільно.

 • Час гри 45-60
 • Кількість гравців 2-5
 • Вік 10-18+
 • Мова Російська
 • Сеттинг Сучасний світ
 • База Доповнення

Комплектация:

– 7 карт с новыми ролями
– 7 фишек
– 12 пурпурных кубов болезни
– 1 жетон пурпурного лекарства
– 1 жетон пурпурной инфекции
– 25 карт
– 1 лист для биотеррориста
– 5 круглых боксов с наклейками
– 4 пустые карты
– Правила игры

Customer Photos

Summary

2

(1 Reviews)

Select a row below to filter reviews.

 • 5
  (0)
 • 4
  (0)
 • 3
  (0)
 • 2
  (1)
 • 1
  (0)

Write a review

Grade 
2020-02-21
Verified Purchaser

Печаль

В магазині забули покласти одну упаковку протекторів у замовлення, запропонували відправити окремо за свій рахунок. Як би там не було, помилки бувають у всіх, але тут відношення до клієнта чудове, дякую.

А тепер про гру, а точніше про доповнення.
!! Вдумайтесь, більше 1000грн за:
- кусок пластикового органайзера, в який не влазять всі фішки гравців і карти, якщо вони в протекторах (тому половину органайзера доведеться відрізати)
- 5 пластикових подряпаних ємностей (добре хоч під наклейками не буде видно) +12 кубиків
- і колода карт з блокнотом
Все, це все !!! Це все, що є в коробці, і не важливо, що на тих картах.
Так, ви можете сказати, нові ролі, може грати 5 людей, сьома епідемія, штами і так далі.
Звичайно, ідеї принесли щось нове в гру, але блін, просити більше 1000грн за блокнот, колоду карт і кусок пластика, це брєд. Це ж нове видання, можна було спокійно об'єднати базу із цим доповненням, але бабки, жадність, маркетинг роблять своє діло...
Мені неймовірно сподобалась сама Пандемія, але дуже розчарувало це доповнення, а точніше сам підхід виробника до споживачів.

Write your review

Пандемія. На Межі, рос (Пандемия. На Грани) (доповнення)

Пандемія. На Межі, рос (Пандемия. На Грани) (доповнення)

Населення земної кулі виявилося перед загрозою вимирання - по планеті крокує небезпечний вірус. А ні, ще один, ще ... Вчені кинули всі свої сили на боротьбу з ними, але, здається, програють.

Yes No
4 інших товарів в цій категорії: