Органайзер Гра Престолів (A Game of Thrones)

10158

Новий товар

A Game of Thrones: Органайзер - по-справжньому необхідний аксесуар для другого видання настільної гри A Game of Thrones.

Детальніше

Наразі товар відсутній

Ціна 330,00 UAH

Зверніть увагу! Якщо ви зібралися придбати органайзер для гри, не зазначеної в описі, перевірте, щоб внутрішні габарити вашої коробки повністю відповідали розміру органайзера. Крім цього, розмір коробки локалізації та оригінальній версії також можуть відрізнятися.

A Game of Thrones: Органайзер - по-справжньому необхідний аксесуар для другого видання настільної гри A GAME OF THRONES 2-ED. Лише уявіть, наскільки компактно і акуратно можна розмістити всі компоненти гри: війська кожного будинку - в окремих скриньках, прикрашених вигадливими гербами. Ланістери залишилися не при справах? Не витягуйте їх з коробки. Вирішили грати за Старков? Беріть відповідну скриньку - все необхідне акуратно розміщено по відділах. В ході гри компоненти можна викласти з шкатулки за ширму або ж витягувати їх по одному, по мірі необхідності - кому як зручніше і кому як більше подобається.

Загальні компоненти гри також розміщені в індивідуальних осередках органайзера, і, починаючи з друзями нову партію, їх можна просто перекласти на стіл.

Зручність органайзера полягає не тільки в цьому: він автоматично виключає пошук потрібних компонентів для кожного будинку, розкладання карт, фішок і жетонів по стопках. Все знаходиться в потрібному відсіку, а значить підготовка до гри займає лічені секунди. Розкладайте поле, вибирайте будинок, беріть шкатулку і починайте грати! Дійсно, що може бути краще, а тому - замовляйте прямо зараз!

A Game of Thrones: Органайзер зроблений з високоякісної деревини за допомогою сучасного обладнання, що виключає будь-який брак. Продається органайзер в розібраному вигляді і збирається за інструкцією, яка входить в комплект поставки.

Наразі коментарі відсутні.

Напишіть відгук
Органайзер Гра Престолів (A Game of Thrones)

Органайзер Гра Престолів (A Game of Thrones)

A Game of Thrones: Органайзер - по-справжньому необхідний аксесуар для другого видання настільної гри A Game of Thrones.

8 інших товарів в цій категорії: