Хора. Розквіт імперії, укр (Khora. Rise of Empire)

11976

Новий товар

Хора: Розквіт імперії - містобудівна гра. Ваше місто має процвітати!

Відчуй себе правителем чудового міста-держави у Стародавній Греції та розвивай його швидше і краще, ніж суперники. У кожному раунді ти зможеш прийняти важливі політичні рішення в галузі філософії, законотворчості, культури та торгівлі, військової справи, що будуть формувати майбутнє твого міста! 

Детальніше

Оцінка гри користувачами сайту BoardGameGeek:

Рейтинг 7.44/10
Позиція 856
Складність 2.73/5
Ціна 2 320,00 грн

Додати до списку обраних товарів

 • По Україні на відділення Нова пошта - 70 грн.
 • Адресна доставка по Україні - за тарифами Нової пошти.
 • При замовлені від 1 500 грн. доставка безплатна.

Докладніше про доставку

Післяплата у відділені Нової пошти, карткою Visa або Mastercard, Apple Pay або Google Pay, Privat Pay, QR оплата через Privat24, Visa Checkout.

Докладніше про оплату

 • Офіційні локалізації.
 • Обмін та повернення впродовж 14 днів.

Докладніше про обмін та повернення

Настільна гра Хора видавництва Kilogames.

Хôра: Розквіт імперії  це гра про розвиток свого міста-держави. Усі знають, що саме Греція стала колискою сучасних держав. Саме там зародився демократичний устрій світу створенням особливих правових об'єднань громад – полісів, перших міст-держав зі своїми законами, валютою, привілеєм громадян.
У грі тобі доведеться дізнатися більше про життя в ті часи, вибудувати власну переможну стратегію та позмагатися з іншими містами-полісами за звання кращої держави-поселення.

Кожен гравець бере на себе роль голови квітучого міста-держави у Стародавній Греції. Гра повністю поглиблює у історичні події від V століття до н.е. до кінця VI століття до н.е.: Іонічне повстання, Пелопоннеська війна. Карти у грі містять прямі посилання на історичні події, розкриваючи його політичні, культурні, економічні та військові особливості. Процес гри Хора видавництва Kilogames.
Процес гри Хора видавництва Kilogames.

Вітаємо, тебе обрано на роль правителя міста-держави. Звичайно ж, не назавжди! У Греції таки демократія, а не монархія. Так що попереду чекають 9 років-раундів, протягом яких ти зможеш не тільки розвинути місто, але й залишити своє ім'я в історії та пам'яті його жителів. І для цього доведеться враховувати їхні бажання, добробут та щастя.

На початку партії кожен гравець обирає один з сіми Полісів. Кожне місто у грі унікальне зі своїми можливостями розвитку та покращень. Розвиваючи своє місто, ти пересуватимеш маркери, відкриваючи нові бонуси, треками: Економіки, Культури та Війська.

Для керування майбутньою великою державою використовуються 7 плиток дій (вони однакові для всіх гравців) та 5 карток політики.

Кожен ігровий раунд складається з кількох послідовних фаз дій. На початку відкривається карта Події, яка впливає на всіх гравців. Наприклад, повідомляє про епідемію, що зменшує кількість жителів у кожному місті.

Після чого, всі правителі Полісів, збиратимуть податки та плануватимуть дії міста-держави на наступний рік. Кожен гравець може обрати та виконати лише 2 карти дії з 7 можливих:

 •          Філософія;
 •          Законодавство;
 •          Культура;
 •          Торгівля;
 •          Військова справа;
 •          Політика;
 •          Розвиток.

Для того щоб виконати дії, потрібно кинути кубики. Наприклад, якщо випало «4» - можна виконати на вибір дії плиток від 0 до 4. Якщо значення на кубиках не вистачатиме для втілення політичних забаганок — звернись до власних громадян за підтримкою. Значення на кубиках можна міняти за рахунок змінення населення на відповідному треку.

Далі настає час розвитку. Кожен гравець обирає один із треків (Економіки, Культури чи Війська), пересуває вгору маркер та платить необхідну суму.

Наприкінці року настає час зібрати плоди свого правління. Разом з іншими гравцями перевірте умови досягнень та отримайте свою нагороду, якщо звісно виконали умови. Кожне Досягнення можна отримати лише один раз. Тож саме за них ведуться основні перегони між містами.

Залежно від обраного планшета міста та прийнятих рішень, кожна партія у грі буде відрізнятись від попередньої.

За допомогою вибудовування своєї стратегії розвитку можна збільшити дохід Поліса, отримати додаткову дію, переваги перед іншими гравцями в порядку ходів, розвинути інфраструктуру, колонізувати території та багато іншого.

Розвивай своє місто та рухай маркери вгору по вертикалях економіки, культури та військової сили. Змагайся з іншими містами адаптуючи стратегію чи підсилюючи дії, щоб виграти лавровий вінок переможця! Не забувай своєчасно здобувати досягнення, щоб отримати за них гідну винагороду. Збирай податки, досліджуй нові знання, отримуй славу… роби все для того, щоб наприкінці 9-го раунду мати найбільшу кількість переможних очок. Переконайся в тому, що саме твоє місто осяє всю Грецію!

Детальніше про процес гри Khôra: Rise of an Empire читай у правилах гри

Гра містить 56 карти. Для захисту карт рекомендуємо 40 протекторів розміру 70 на 120 мм, та 16 протекторів розміру 63.5 на 88 мм. В підрозділі аксесуарі ми підібрали протектори, які підходять для цієї гри.

 Детальніше про компоненти гри, дивись підрозділ Комплекція на сторінці гри.

Особливості настільної гри Хора видавництва Kilogames.

Особливості настільної гри Хора видавництва Kilogames.

 • Гра створена на основі реальних історичних подій. Охоплює значний період історії Стародавньої Греції: від V століття до н. е. (Іонічне повстання, Пелопоннеська війна…) до кінця IV століття до н. е. Карти у грі містять прямі посилання на цей період, розкриваючи його політичні, культурні, економічні та військові особливості.
 • Велике різноманіття дій та ігрових процесів під час гри. Немає монотонних дій. У гру можна грати безліч разів оскільки карти політики та плитки міст вносять варіативність гри
 • Детально розписані правила гри.

Автори настільної гри Хора видавництва Kilogames.

Автори настільної гри Хора видавництва Kilogames.

Дизайнер: Head Quarter Simulation Game Club — група дизайнерів клубу настільних ігор університету Кейо. 

Художник: Девід Шапулє, Жоселін Мілле
Нагороди настільної гри Хора видавництва Kilogames.

Нагороди настільної гри Хора видавництва Kilogames.

 

Настільна гра Хора видавництва Kilogames.

Щоб ще більше поглибитись в атмосферу Стародавньої Греції зверніть увагу на металеві монети:

Монети Хора

Дякуємо, що купуєш ігри Kilogames та допомагаєш нашим захисникам, адже з кожної гри на підтримку ЗСУ ми відправляємо 10% з продажів ігор в нашому інтернет-магазині. Разом до перемоги!

 • Час гри 60-90
 • Кількість гравців 2-4
 • Вік 14-99
 • Мова Українська
 • Сеттинг Середньовіччя
 • Базова гра / доповнення Базова гра
 • Категорія гри Економічна гра
 • Жанр Єврогейм
 • Механіка гри Побудова двигуна
 • Тематика гри Цивілізації
 • Для кого гра Для досвідчених гравців
 • Розмір карт 63,5*88 мм, 70*120 мм
 • Розмір коробки 297*297*77 мм
 • Країна виробництва Китай

Склад гри:  

 • Велике ігрове поле - 1 шт. 

Склад настільної гри Хора. Ігрове поле
 • Поля гравців - 4 шт.

Склад настільної гри Хора. Планшети міст
 • Двосторонні плитки міст - 7 шт. 

Склад настільної гри Хора. Плитки міст
 • Карти політики - 40 шт.

Склад настільної гри Хора. Карти політики • Карти подій - 16 шт. 

 • Плитки дії - 28 шт

Склад настільної гри Хора. Карти дій
 • Жетони знання, філософії, золотих монет, срібних монет 

Склад настільної гри Хора. Жетони • Путівник по грі - 1 шт.

Склад настільної гри Хора. Путівник по грі

Огляд на гру Хора. Розквіт імперії від You tube каналу Настільні Хроніки.

Огляд на гру Хора. Розквіт імперії від You tube каналу Світ настільних ігор.Огляд на гру Хора. Розквіт імперії від Youtube каналу BeaveraЛетсплей на гру Хора. Розквіт імперії від You tube каналу Finkreg

Огляд на гру Хора. Розквіт імперії від You tube каналу Здвинуті Кубики.

Огляд на гру Хора. Розквіт імперії від You tube каналу uGames.

Всього

3.3

(3 Відгуки)

Написати відгук

Оцінка 
2024-04-01

Топ

Хора - дуже недооцінена гра, я спочатку теж на неї дивився , придивлявся, але коли отримав і зіграли, то виявилось що це просто шикарна гра, з чудовими компонентами і механіками. А органайзер - взагалі топ.
Реграбельність чудова, різні фракції і картки політики дають змогу різними способами досягати перемоги і це просто чудово! Окремо слід відмітити відсутність даунтайму і відіграш за 1 годину!! Для такої комплексної євро, це просто знахідка.
Однозначно рекомендую в тому числі і початківцям, бо в правилах розібратись легко, і досвідчені гравці знайдуть для себе щось новеньке;)

Відповідь:
Дякуємо за відгук. Приємної гри :)
   Оцінка 
   2024-03-07

   Не рекомендую

   удова гра на один раз. Але якщо кілька разів зіграєте, то зрозумієте наскільки вона не збалансована. Виграти можна лише рухаючись через карту війни і славу. Через культуру і економіку немає сенсу розвиватися, бо в правилах гри не зараховуються бали за монети, а культура дає дуже мало балів. Не рекомендую

   Відповідь:
   Дякуємо за відгук. Шкода, що ця гра вам не підійшла. Деякі гравці, які грають багато років в настільні ігри, відмічають, що ця гра для них легка. Гра достатньо реіграбельна, оскільки має 7 різних плиток міст. Спробуйте зіграти не включаючи військові міста у гру.
     Оцінка 
     2022-08-01

     Коли вже?

     Вітаю, коли очікується?

       Напишіть ваш відгук
       Хора. Розквіт імперії, укр (Khora. Rise of Empire)

       Хора. Розквіт імперії, укр (Khora. Rise of Empire)

       Хора: Розквіт імперії - містобудівна гра. Ваше місто має процвітати!

       Відчуй себе правителем чудового міста-держави у Стародавній Греції та розвивай його швидше і краще, ніж суперники. У кожному раунді ти зможеш прийняти важливі політичні рішення в галузі філософії, законотворчості, культури та торгівлі, військової справи, що будуть формувати майбутнє твого міста! 

       Так Ні
       29 інших товарів в цій категорії: