Бестселер Star Wars, Зовнішнє кільце, укр (Star Wars Outer Rim) Збільшити для перегляду

Star Wars, Зовнішнє кільце, укр (Star Wars Outer Rim)

11974

Новий товар

Відкрийте для себе галактику за допомогою Star Wars ™: Зовнішнє кільце - гри про мисливців за головами, найманців та контрабандистів.

Детальніше

Ціна 1 950,00 UAH

УВАГА! Наразі триває передзамовлення української локалізації гри «Star Wars. Зовнішнє кільце»! Надходження гри очікується у липні 2022 року!

Далеко від тіней хмарочосів Корусанта лежить небезпечне Зовнішнє кільце. Для багатьох громадян край галактики є вуликом омани та підлості, у який краще не залітати. Але для будь-яких найманців Зовнішнє кільце – це можливість стати легендою.

Відкрийте для себе галактику за допомогою Star Wars ™: Зовнішнє кільце - гри про мисливців за головами, найманців та контрабандистів. Гра розрахована для 1-4 гравців.

У Зовнішньому кільці гравці беруть на себе роль розбіяк на узбіччі суспільства, що прагнуть залишити свій слід у галактиці. Ви подорожуєте по Зовнішньому кільцю на своєму особистому кораблі, наймаєте легендарних персонажів Зоряних Воєн, щоб приєднати до вашої команди і змагаєтеся за статус легенди у цьому всесвіті. Чи є у вас все необхідне, щоб пережити небезпеку Зовнішнього кільця, будуючи власну спадщину?

Відео-огляд ві TheDrotTV:

Цікаве відео від Чорний кіт 

STAR WARS. ЗОВНІШНЄ КІЛЬЦЕ - Що я думаю?

Серія Свідків кубіка у якій розглядаються настільні ігри по Зоряних війнах, зокрема Зовнішнє кільце:

Роздрібна ціна на гру після того, як вона надійде у продаж буде складати 1950 грн.

Передзамовлення буде тривати у 2 етапи:

1 етап передзамовлення: триватиме з 27.08 по 28.09 включно. Знижка на цьому етапі буде складати 20%, тож Ви зможете придбати гру за 1560 грн.

2 етап передзамовлення: триватиме з 29.09 по 29.10 включно. Знижка на цьому етапі буде складати 10%, тож Ви зможете придбати гру за 1755 грн.

Доставка гри запланована на липень 2022 року!

Передзамовлення — це можливість придбати товар на ранньому етапі з суттєвою знижкою, та підтримати улюблене видавництво в його амбітних планах. На відміну від спільнокошту, проєкт, на який відкрито передзамовлення буде реалізовано у будь-якому разі незалежно від зібраної суми.

Ми починаємо передзамовлення на дуже ранній стадії, коли ще триває процес дизайну та підготовки до друку. Тобто попереду багато кроків до моменту, коли гра опиниться у руках покупця. Тож затримки на будь-якому етапі можуть вплинути на кінцевий строк отримання гри. Звісно ми намагаємось, виходячи зі свого досвіду, врахувати всі можливі ризики й вкладаємо ці затримки в оголошені строки. Ми зацікавлені у найшвидшому потраплянні гри до магазинів, тому що заморожуємо великі кошти в проєкті.

Зі свого боку ми робимо все можливе, щоб проєкт було реалізовано як найшвидше!

Завжди Ваші Kilogames.

 • Час гри 120-180
 • Кількість гравців 1-4
 • Вік 14-18+
 • Мова Українська
 • Сеттинг Фантастичний
 • База Базова гра

Світлини клієнтів

Всього

5

(1 Відгуки)

Фільтр відгуків за оцінкою

 • 5
  (1)
 • 4
  (0)
 • 3
  (0)
 • 2
  (0)
 • 1
  (0)

Написати відгук

Оцінка 
 • Якість
2021-09-20

Питання по доповненням

Враховуючи ситуацію з доповненнями від ФФГ(їх не буде, хоча мали б...) чи будете ви перекладати фанатські варіанти та викладати ПнП?

Напишіть ваш відгук

Star Wars, Зовнішнє кільце, укр (Star Wars Outer Rim)

Star Wars, Зовнішнє кільце, укр (Star Wars Outer Rim)

Відкрийте для себе галактику за допомогою Star Wars ™: Зовнішнє кільце - гри про мисливців за головами, найманців та контрабандистів.

Так Ні
29 інших товарів в цій категорії: