Бестселер Цей дивовижний світ, укр (Its a wonderful world) Збільшити для перегляду

Цей дивовижний світ, укр (Its a wonderful world)

11972

Новий товар

Гравці очолюють одну з 5 імперій і намагаються привести її до процвітання. Для досягнення мети гравці обирають карти, накопичують ресурси, будують будівлі, армію, роблять відкриття і виконують соціальні проекти.

Детальніше

Ціна 1 350,00 UAH

УВАГА! Наразі триває передзамовлення української локалізації гри «Цей дивовижний світ»! Надходження гри очікується у листопаді 2021 року!

У «Дивовижному світі» ви - імперія, що стрімко розростається, і вам слід обрати свій шлях до свого майбутнього. Ви повинні розвиватися швидше і краще, ніж ваші конкуренти. Ви ретельно плануєте своє розширення, щоб розвивати свою виробничу потужність і керувати цим новим світом.

Цей дивовижний світ - гра на драфт карт та побудову двигунів від 1 до 5 гравців. У кожному раунді гравці отримують 7 карт, а потім обирають, які з них підуть у переробку, щоб негайно отримати ресурси, а які зберегти для будівництва, щоб отримати прибуток ресурсів у кожному раунді та / або отримати очки перемоги в кінці гри.

Коли карта повністю побудована, вона додається до Імперії гравця, щоб збільшити виробничі потужності для кожного раунду. Цікавинка полягає в тому, що фаза виробництва працює в певному порядку. Вам доведеться ретельно планувати свої конструкції, тому що побудовані карти можуть принести Вам прибуток вже у цьому раунді у пізнішій фазі виробництва!

Відео-огляд гри від каналу TheDrotUA, в якому Ярослав пояснює що це за гра і чи вартує вона вашої уваги.

Огляд від каналу Woodcat

З моменту виходу у 2019 році гра стрімко отримує купу нагород і це ще тільки початок!

А також гра долає кожний місяць по 10-15 позицій у рейтингу BGG і вже посідає 145 місце серед найкращіх ігор світу!

Нагороди і номінації:

Роздрібна ціна на гру після того, як вона надійде у продаж буде складати 1350 грн.

Передзамовлення буде тривати у 2 етапи:

1 етап передзамовлення: триватиме з 01.06 по 01.07 включно. Знижка на цьому етапі буде складати 20%, тож Ви зможете придбати гру за 1080 грн.

2 етап передзамовлення: триватиме з 02.07 по 02.08 включно. Знижка на цьому етапі буде складати 10%, тож Ви зможете придбати гру за 1215 грн.

Доставка гри запланована на листопад 2021 року!

Передзамовлення — це можливість придбати товар на ранньому етапі з суттєвою знижкою, та підтримати улюблене видавництво в його амбітних планах. На відміну від спільнокошту, проєкт, на який відкрито передзамовлення буде реалізовано у будь-якому разі незалежно від зібраної суми.

Ми починаємо передзамовлення на дуже ранній стадії, коли ще триває процес дизайну та підготовки до друку. Тобто попереду багато кроків до моменту, коли гра опиниться у руках покупця. Тож затримки на будь-якому етапі можуть вплинути на кінцевий строк отримання гри. Звісно ми намагаємось, виходячи зі свого досвіду, врахувати всі можливі ризики й вкладаємо ці затримки в оголошені строки. Ми зацікавлені у найшвидшому потраплянні гри до магазинів, тому що заморожуємо великі кошти в проєкті.

Зі свого боку ми робимо все можливе, щоб проєкт було реалізовано як найшвидше!

Завжди Ваші Kilogames.

 • Час гри 30-60
 • Кількість гравців 1-5
 • Вік 14-18+
 • Мова Українська
 • Сеттинг Фантастичний
 • База Базова гра

Summary

0

(0 Reviews)

Select a row below to filter reviews.

 • 5
  (0)
 • 4
  (0)
 • 3
  (0)
 • 2
  (0)
 • 1
  (0)

Write a review

Write your review

Цей дивовижний світ, укр (Its a wonderful world)

Цей дивовижний світ, укр (Its a wonderful world)

Гравці очолюють одну з 5 імперій і намагаються привести її до процвітання. Для досягнення мети гравці обирають карти, накопичують ресурси, будують будівлі, армію, роблять відкриття і виконують соціальні проекти.

Yes No
20 інших товарів в цій категорії: