Бестселер Тераформування Марса. Експедиція Арес, укр (Terraforming Mars. Ares Expedition) Збільшити для перегляду

Тераформування Марса. Експедиція Арес, укр (Terraforming Mars. Ares Expedition)

11970

Новий товар

Перед вами окрема гра про пристосування червоної планети до життя від автора оригінальної гри. Експедиція Арес це компактніша і більш швидка версія від Тераформування Марса.

Детальніше

Ціна 1 250,00 UAH

УВАГА! Наразі триває передзамовлення української локалізації гри «Тераформування Марса. Експедиція Арес»!

Світовий реліз гри заплановано на 1 листопада 2021 року!

Перед вами окрема гра про пристосування червоної планети до життя від Якуба Фрюкселіуса - автора оригінальної гри. Експедиція Арес це компактніша і більш швидка карткова версія від Тераформування Марса.

Також на початку весни Fryxgames спільно з Stronghold запустили успішну кампанію на Kickstarter і змогли залучити майже 17 тисяч людей і зібрати 1,2 мілліона доларів. Тож ця велика спільнота з нетерпінням чекає доставки ігор восени. У нас також з'явилась ця можливіть долучитись до нового проекту. Ми також приняли участь у першому світовому накладі і вже готуємо всі матеріали, щоб наші користувачі змогли побачити гру Експедиція Арес українською разом зі всім світом. Тож ми відкриваємо передзамовлення, у якому всі бажаючи можуть долучитись до проекту.

Гра буде друкуватись разом зі світовим накладом, тож якість компонентів буде на найвищому рівні!

Під час Kickstarter кампанії було разблоковано додатково 17 карт проектів та корпорацій, які не входять у базову гру. Тож цей набір з 17 карток буде безкоштовно додано всім, хто передзамовить гру. Цей набір пізніше буде продаватись окремо.

Також разом з грою можна замовити неопреновий коврик для більш зручної гри. У коплект входить 2 коврики, тож для повної партії Вам буде потрібно 2 комплекти.

Ми змогли підготувати якісний прототип гри, щоб отримати огляд гри українською для більш повної картини, про що гра і що Вас очікує у коробці. Тож перший огляд від каналу Карти на стіл.

Роздрібна ціна на гру після того, як вона надійде у продаж буде складати 1250 грн.

Передзамовлення буде тривати у 2 етапи:

1 етап передзамовлення: триватиме з 28.04 по 28.05 включно. Знижка на цьому етапі буде складати 20%, тож Ви зможете придбати гру за 1000 грн.

2 етап передзамовлення: триватиме з 29.05 по 29.06 включно. Знижка на цьому етапі буде складати 10%, тож Ви зможете придбати гру за 1125 грн.

Доставка гри запланована на кінець жовтня 2021 року! Вільний продаж буде починатись з 1 листопада.

Передзамовлення — це можливість придбати товар на ранньому етапі з суттєвою знижкою, та підтримати улюблене видавництво в його амбітних планах. На відміну від спільнокошту, проєкт, на який відкрито передзамовлення буде реалізовано у будь-якому разі незалежно від зібраної суми.

Ми починаємо передзамовлення на дуже ранній стадії, коли ще триває процес дизайну та підготовки до друку. Тобто попереду багато кроків до моменту, коли гра опиниться у руках покупця. Тож затримки на будь-якому етапі можуть вплинути на кінцевий строк отримання гри. Звісно ми намагаємось, виходячи зі свого досвіду, врахувати всі можливі ризики й вкладаємо ці затримки в оголошені строки. Ми зацікавлені у найшвидшому потраплянні гри до магазинів, тому що заморожуємо великі кошти в проєкті.

Зі свого боку ми робимо все можливе, щоб проєкт було реалізовано як найшвидше!

Завжди Ваші Kilogames.

 • Час гри 60
 • Кількість гравців 1-4
 • Вік 14-18+
 • Мова Українська
 • Сеттинг Фантастичний
 • База Базова гра

Customer Photos

Summary

5

(1 Reviews)

Select a row below to filter reviews.

 • 5
  (1)
 • 4
  (0)
 • 3
  (0)
 • 2
  (0)
 • 1
  (0)

Write a review

Grade 
 • Качество
2021-04-28

Віглядає супер

Карти виглядають супер. Хотілося б такіж мати у оригінальній грі. Фази як у Боротьбі за галактику: якщо щось брати - то у кращіх!
Я купувати не планую - взяв оригінальний марс і маю плани на передзамовлення інших локалізацій. Проте тим, у кого ще немає Марсу - ражду придивитися до цієї привабливої коробки!

Write your review

Тераформування Марса. Експедиція Арес, укр (Terraforming Mars. Ares Expedition)

Тераформування Марса. Експедиція Арес, укр (Terraforming Mars. Ares Expedition)

Перед вами окрема гра про пристосування червоної планети до життя від автора оригінальної гри. Експедиція Арес це компактніша і більш швидка версія від Тераформування Марса.

Yes No
20 інших товарів в цій категорії: