Бестселер Тераформування Марса. Еллада та Елізій, укр (доповнення) Збільшити для перегляду

Тераформування Марса. Еллада та Елізій, укр (доповнення)

11969

Новий товар

Еллада та Елізій це перше доповнення, яке було випущено для Тераформування Марса. Воно складається з двосторонньої ігрової дошки, що представляє дві нові області Марса

Детальніше

Ціна 460,00 UAH

Еллада та Елізій це перше доповнення, яке було випущено для Тераформування Марса. Воно складається з двосторонньої ігрової дошки, що представляє дві нові області Марса:

• Елізіум переносить гравців майже на протилежну сторону екватора Марса з величезними низовинами для океанів на півночі та сухим, багатим мінералами півднем. Покладіть жетон на Олімп Монс, найвищий пік Сонячної системи, щоб отримати три безкоштовні картки!

• Еллада, південна дика природа, включає південний полюс Марса та величезний семигранний кратер Еллади, який просто вимагає стати гігантським озером. Будівництво навколо стовпа дає вам нові бонуси за розміщення у вигляді тепла і, можливо, навіть води.

Кожна з цих карт включає у себе новий набір досягнень та нагород, що мають значення для цієї конкретної карти. Помістіть три плитки навколо південного полюса, щоб, наприклад, бути Полярним дослідником, або прискорьтесь, щоб отримати нагороду за найбільшу кількість міст біля води!

Огляди

Деталі передзамовлення

Роздрібна ціна на гру після того, як вона надійде у продаж буде складати 460 грн.

Передзамовлення буде тривати у 2 етапи:

1 етап передзамовлення: триватиме з 04.03 по 04.04 включно. Знижка на цьому етапі буде складати 20%, тож Ви зможете придбати гру за 368 грн.

2 етап передзамовлення: триватиме з 05.04 по 05.05 включно. Знижка на цьому етапі буде складати 10%, тож Ви зможете придбати гру за 414 грн.

Доставка гри запланована на серпень 2021 року!

Виклики та ризик

Передзамовлення — це можливість придбати товар на ранньому етапі з суттєвою знижкою, та підтримати улюблене видавництво в його амбітних планах. На відміну від спільнокошту, проєкт, на який відкрито передзамовлення буде реалізовано у будь-якому разі незалежно від зібраної суми.

Ми починаємо передзамовлення на дуже ранній стадії, коли ще триває процес дизайну та підготовки до друку. Тобто попереду багато кроків до моменту, коли гра опиниться у руках покупця. Тож затримки на будь-якому етапі можуть вплинути на кінцевий строк отримання гри. Звісно ми намагаємось, виходячи зі свого досвіду, врахувати всі можливі ризики й вкладаємо ці затримки в оголошені строки. Ми зацікавлені у найшвидшому потраплянні гри до магазинів, тому що заморожуємо великі кошти в проєкті.

Зі свого боку ми робимо все можливе, щоб проєкт було реалізовано як найшвидше!

Завжди Ваші Kilogames.

Customer Photos

Summary

4

(1 Reviews)

Select a row below to filter reviews.

 • 5
  (0)
 • 4
  (1)
 • 3
  (0)
 • 2
  (0)
 • 1
  (0)

Write a review

Grade 
 • Качество
2021-08-03
Verified Purchaser

Помилка в "полярник" на стороні Еллада

Нажаль закралась помилка. В досягненні полярник в правилах вимога 3 жетони в ТРЬОХ нижніх рядах, насправді ж в двох нижніх

Write your review

Тераформування Марса. Еллада та Елізій, укр (доповнення)

Тераформування Марса. Еллада та Елізій, укр (доповнення)

Еллада та Елізій це перше доповнення, яке було випущено для Тераформування Марса. Воно складається з двосторонньої ігрової дошки, що представляє дві нові області Марса

Yes No
20 інших товарів в цій категорії: