Хіт Передзамовлення
Виноробство. Основне видання, укр (Viticulture. Essential Edition) Збільшити для перегляду

Виноробство. Основне видання, укр (Viticulture. Essential Edition)

11966

Новий товар

Настільна гра «Виноробство» – це чудова тематична економічна стратегія, яка пропонує переміститися в сонячну Тоскану та зайнятися вирощуванням винограду та створенням яскравих смаків.

Детальніше

Передзамовлення завершено. Надходження гри очікується в Квітні 2024 року.

Оцінка гри користувачами сайту BoardGameGeek:

Рейтинг 8.00/10
Позиція 35
Складність 2.89/5
Ціна 2 550,00 грн

Додати до списку обраних товарів

 • По Україні на відділення Нова пошта - 70 грн.
 • Адресна доставка по Україні - за тарифами Нової пошти.
 • При замовлені від 1 500 грн. доставка безплатна.

Докладніше про доставку

Післяплата у відділені Нової пошти, карткою Visa або Mastercard, Apple Pay або Google Pay, Privat Pay, QR оплата через Privat24, Visa Checkout.

Докладніше про оплату

 • Офіційні локалізації.
 • Обмін та повернення впродовж 14 днів.

Докладніше про обмін та повернення

Увага! Передзамовлення. Надходження гри орієнтовно очікується у липні 2024 року.

Настільна гра Виноробство від видавництва Kilogames Огляд

Залиті сонцем схили пагорбів, шум вітру в гілках і дивовижний запах винограду, що зріє. Попереду новий врожайний рік, нові відвідувачі, і новий врожай, який готовий перетворитися на яскраве вино.

 

Настільна гра «Виноробство» - це справжнє занурення у світ виноробства та розвитку виноградних господарств. У цій стратегічній грі тобі доведеться стати виноробом, конкуруючи з друзями за створення найвишуканіших вин у мальовничих виноградниках. Ігровий процес включає вибір оптимального сорту винограду, управління ресурсами та своїми робітниками, виробництво вина і час його дозрівання.

Настільна гра Виноробство від видавництва Kilogames Процес гри

Настільна гра Виноробство від видавництва Kilogames Процес гри

На початку партії гравці отримують планшети, карти дільниць та карти «Мами» та «Тато», які залишають гравцям «спадщину» у вигляді початкових ресурсів. Саме вони містять інформацію, скільки монет, працівників та карток буде у гравця. На стіл розміщується ігрове поле та решта компонентів.

Мета гри – створити найвишуканіші вина та розвинути успішне виноградне господарство, заробивши найбільшу кількість переможних очок. Очки нараховуються за виробництво та продаж вин, залучення туристів та виконання різних завдань.

Сам ігровий процес проходить через кілька раундів-років, розділених на чотири сезони.

Сезон Весни: У цій фазі розподіляється порядок ходу між гравцями. Ті, хто ходить раніше, отримують перевагу у виборі карт на ринку. Проте останнім дістається додатковий суттєвий бонус. Якщо ти вирішує почати хід пізніше інших, ти може отримати додаткові монети, переможні очки, сезонного робітника, карту лози, замовлення або гостя.

Сезон Літа: Влітку ти та інші гравці розподіляєте своїх працівників на різні дії, такі як збирання врожаю винограду, виробництво вина та прийом відвідувачів. У цей час можна висадити чи викорчувати на полі виноградну лозу, покращити свої виробничі потужності, продати чи купити нову ділянку землі, прийняти гостей чи продати готові вина.

Сезон Осені: Осінь - час прийому нових гостей. Дотягуй карти гостей, багато з яких не просто принесуть грошовий прибуток, але можуть додати різні бонуси.

Сезон Зими: У цю фазу ти знову можеш найняти працівників, прийняти нових відвідувачів, зайнятися виготовленням вина на замовлення, а також взяти нові замовлення на створення певних вин. На початку гри тобі доступний лише невеликий льох, в якому можна зберігати кілька пляшок білого та червоного вина (з сортів білого та червоного винограду відповідно). Але згодом ти вже зможеш добудувати приміщення, щоб зайнятися виробництвом дорожчих рожевих вин.

 

Настільна гра «Viticulture» надає безліч стратегічних варіантів. Від вибору часу збирання врожаю до рішень про те, як розподілити робочу силу, тобі належить враховувати різноманітні фактори для досягнення успіху у виноробстві.

Збір винограду та виробництво вина – центральні аспекти гри. У грі тобі належить вибирати види винограду для посадки на поля, який тип вина створити (червоне, біле або рожеве) і якнайвигідніше його продати.

Але на тлі вибору між сортами вина не варто забувати і про розширення свого виробництва. У грі є безліч будівель, які можуть побудувати гравці. Будинки надають різноманітні бонуси, такі як додаткові ресурси, можливості виробництва та продажу вина та способи залучення туристів.

Гра містить 232 карти. Для захисту карт рекомендуємо 186 протекторів розміру 45 на 68 мм, та 42 протекторів розміру 63.5 на 88 мм. В підрозділі аксесуарі ми підібрали протектори, які підходять для цієї гри.

 Детальніше про компоненти гри, дивись підрозділ Комплекція на сторінці гри.

 

Настільна гра Виноробство від видавництва Kilogames Особливості

Настільна гра Виноробство від видавництва Kilogames Особливості

Якість компонентів: Українська версія гри виготовляється разом зі світовим виданням. Ілюстрації гри передають атмосферу виноробства та мальовничих краєвидів. Від деталей виноградників та карт винограду до барвистих ігрових планшетів все створено з великою уважністю до деталей.

Взаємодія між гравцями: Гра стимулює взаємодію між гравцями. Можливість торгівлі винами, змагання за обмежені ресурси та досягнення переваги у створенні видатних вин створюють атмосферу змагання та взаємодії. Безпосередньо нашкодити іншим гравцям не можна - тільки чесний бізнес!

Тематика: «Виноробство» справді переносить досвід створення вина на приватних виноградниках. Гра занурює в особливу атмосферу, починаючи від початку. З карток Мам та Татів, які створюють унікальне поєднання початкових ресурсів для кожного гравця. Також слід зазначити унікальний розподіл фаз раунду, що повторює реальний процес робіт на виноградниках протягом року.

У «Виноробство. Основне видання» чудово грати в компанії від 2-х до 6-ти друзів. До того ж гра містить Автому – спеціальний соло-режим проти штучного опонента. Ви можете грати в режимі кампанії, щоб додати варіативності.  Іноді важко зібрати разом усе ігрове товариство, але це не означає, що ви не можете пограти у «Виноробство».

 

Настільна гра Виноробство від видавництва Kilogames Нагороди

Настільна гра Виноробство від видавництва Kilogames Нагороди

Настільна гра Виноробство від видавництва Kilogames Автори

Настільна гра Виноробство від видавництва Kilogames Автори

Джеймі Стегмайєр — один із найвідоміших геймдизайнерів та підприємців у світі настільних ігор. Автор компанії Stonemaiergames. Спочатку компанія створювалася, щоб випускати ігри через платформу Kickstarter, але згодом розрослася завдяки популярності створених ігор. У виборі ігор Стегмайєр дотримується кількох правил: гра має бути сімейною, тематичною, грати на 1-5 осіб, а її компоненти відрізнятимуться своєю якістю!

«Viticulture» - це перша гра Джеймі, випущена його кампанією.

Алан Стоун – дизайнер Stonemaiergames, який разом із Джеймі Стегмайєром працював над іграми «Viticulture» та «Euphoria: Build a better Dystopia».

Доповнення Тоскана

Настільна гра Виноробство від видавництва Kilogames Передзамовлення

Настільна гра Виноробство від видавництва Kilogames Передзамовлення

Вартість гри у продажу буде складати 2 550 грн. Але всі передзамовники зможуть отримати гру зі знижкою.

Передзамовлення триває з 11 вересня по 10 листопада 2023 року.

-20% знижки на гру по передзамовленню з 11 вересня по 10 жовтня 2023 року. Вартість гри складе - 2 040 грн.

-10% знижки на гру по передзамовленню з 11 жовтня по 10 листопада 2023 року. Вартість гри складе - 2 295 грн.

Доставка гри запланована на липень 2024 року.

Настільна гра Виноробство від видавництва Kilogames Передзамовлення

Настільна гра Виноробство від видавництва Kilogames Огляд

Передзамовлення — це можливість придбати товар на ранньому етапі з суттєвою знижкою, та підтримати улюблене видавництво в його амбітних планах. На відміну від спільнокошту, проєкт, на який відкрито передзамовлення буде реалізовано у будь-якому разі незалежно від зібраної суми.

Ми починаємо передзамовлення на дуже ранній стадії, коли ще триває процес дизайну та підготовки до друку. Тобто попереду багато кроків до моменту, коли гра опиниться у руках покупця. Тож затримки на будь-якому етапі можуть вплинути на кінцевий строк отримання гри. Звісно ми намагаємось, виходячи зі свого досвіду, врахувати всі можливі ризики й вкладаємо ці затримки в оголошені строки. Ми зацікавлені у найшвидшому потраплянні гри до магазинів, тому що заморожуємо великі кошти в проєкті.

Зі свого боку ми робимо все можливе, щоб проєкт було реалізовано як найшвидше!

Завжди Ваші Kilogames.

 • Час гри 60-120
 • Кількість гравців 1-6
 • Вік 14-99
 • Мова Українська
 • Сеттинг Сучасний світ
 • Базова гра / доповнення Базова гра
 • Категорія гри Економічна гра
 • Жанр Єврогейм
 • Механіка гри Міплплейсмент
 • Тематика гри Фермерство
 • Для кого гра Для родини
 • Розмір карт 45*68 мм, 63,5*88 мм
 • Розмір коробки 273*222*105 мм
 • Країна виробництва Китай

Склад гри:

 • 1 ігрове поле

Настільна гра Виноробство від видавництва Kilogames поле

 • 6 планшетів виноробів

Настільна гра Виноробство від видавництва Kilogames планшети

 • 30 фігурок робітників у 6 різних кольорах та 1 сіра фігурка сезонного робітника

Настільна гра Виноробство від видавництва Kilogames робітники

 • 6 фігурок старших робітників

Настільна гра Виноробство від видавництва Kilogames фішки

 • 50 скляних фішок винограду та вина

Настільна гра Виноробство від видавництва Kilogames фішки

 • 6 фішок пробудження

Настільна гра Виноробство від видавництва Kilogames Фігурки • 6 маркерів переможних очок

Настільна гра Виноробство від видавництва Kilogames маркери

 • 6 фішок прибутку

Настільна гра Виноробство від видавництва Kilogames фішки прібутку


 • 48 фішок дерев’яних споруд

Настільна гра Виноробство від видавництва Kilogames споруди • 72 картонні ліри

Настільна гра Виноробство від видавництва Kilogames ліри

 • 1 жетон першого гравця

Настільна гра Виноробство від видавництва Kilogames жетон першого гравця

 • 232 карти:

42 карти лози

Настільна гра Виноробство від видавництва Kilogames карти лози


36 карт замовлень

Настільна гра Виноробство від видавництва Kilogames карти замовлень


72 карти гостей

Настільна гра Виноробство від видавництва Kilogames карти гостей


18 великих двосторонніх карт ділянок

Настільна гра Виноробство від видавництва Kilogames карти ділянок


24 карти автоми

Настільна гра Виноробство від видавництва Kilogames автома


36 карт мам й татів

Настільна гра Виноробство від видавництва Kilogames карти мам й татів

 • Книга правил та короткий довідник

Настільна гра Виноробство від видавництва Kilogames Правила

Огляд гри від You tube каналу TheDrotUA


Огляд гри «Виноробство. Основне видання» від You tube каналу Карти на стіл:


Огляд гри від You tube каналу uGames:

Всього

4.3

(7 Відгуки)

Написати відгук

Оцінка 
2023-09-14

Виправлення

Добрий день, новий тираж буде аналогічний попередньому чи з виправленими помилками у тексті?

Відповідь:
Добрий день, в новому тиражу вже будуть враховані всі моменти.
   Оцінка 
   2023-04-12

   Предзамовлення

   Доброго дня
   Коли можна зробити предзамовлення базової гри з доповненнями?

   Відповідь:
   Добрий день. Передзамовлення на цю гру поки перенесено на невизначений строк. Про старт ми обов'язково сповістимо на сайті, в соціальних мережах та через e-mail розсилку (на яку ви можете підписатись в особистому кабінеті або через форму на сайті).
     Оцінка 
     2022-10-07

     Новий тираж

     Підкажіть, будь ласка, коли планується новий наклад базової коробки і чи будуть видаватися доповнення?

       Оцінка 
       2022-01-18

       помилка на карті літнього гостя

       Знайшов ще одну невеличку помарку (але на мою думку вона суттєва) на карті літнього гостя. Правильно буде:
       АГРОНОМКА: Посадіть 1 лозу. Тоді, якщо на ЦІЙ ділянці посаджено не менше 3 різних типів ліз, отримайте 2 ПО.

         Оцінка 
         2021-11-25

         Суттєві помилки на картах зимових гостей

         Знайшов такі суттєві помилки у 4 картах зимових гостей (зазначено вже виправлений текст, а великими літерами позначено що саме виправлено):

         ГОЛОВА КОМІСІЇ: Отримайте 1 ліру за кожну карту в руці, АБО скиньте ВСІ КАРТИ (ЩОНАЙМЕНШЕ ОДНУ) з руки й отримайте 2 ПО.

         ТРАКТИРНИЦЯ: Зігравши цю карту, візьміть у руку по 1 верхній карті з 2 РІЗНИХ СТОСІВ скинутих карт.

         ДЕГУСТАТОР: Скиньте 1 фішку вина та отримайте 4 ліри. Якщо цінність ЦЬОГО вина перевершує цінність будь-якої фішки вина з льохів інших гравців, отримайте 2 ПО.

         ЗАПРОШЕНИЙ ДОПОВІДАЧ: Усі гравці МОЖУТЬ заплатити по 1 лірі і навчити по 1 робітнику. …

           Оцінка 
           2021-11-25

           Суттєві помилки в правилах гри

           Знайшов такі суттєві помилки в правилах:

           Сторінка 12 (ця помилка також є і на планшеті винороба і в пам’ятці)
           Windmill (5 liras): After a player builds a windmill, he collects 1 victory point WHENEVER HE PLANTS a vine (max 1 VP per year).
           НАПИСАНО:
           Млин (5 лір): Після того, як гравець збудує млин, він отримує 1 переможне очко ЗА КОЖНУ ПОСАДЖЕНУ ЛОЗУ (не більше 1 ПО на рік).
           ПРАВИЛЬНО:
           Млин (5 лір): Після того, як гравець збудує млин, він отримує 1 переможне очко ЩОРАЗУ КОЛИ ВІН САДЖАЄ лозу (не більше 1 ПО на рік).

           Також в правилах (в трьох різних місцях) зазначено, що жетон першого гравця передається ЗА годинниковою стрілкою, а правильно ПРОТИ годинникової стрілки (counter-clockwise).
           В пам’ятці це момент зазначено правильно.

             Оцінка 
             2021-02-04

             Дополнения

             Здравствуйте, хочу уточнить на счёт подарочного издания которое есть у соседей на русском, будет ли данное издание у вас, так как очень хотелось бы взять именно его, а заодно и поддержать родного издателя!?

               Напишіть ваш відгук
               Виноробство. Основне видання, укр (Viticulture. Essential Edition)

               Виноробство. Основне видання, укр (Viticulture. Essential Edition)

               Настільна гра «Виноробство» – це чудова тематична економічна стратегія, яка пропонує переміститися в сонячну Тоскану та зайнятися вирощуванням винограду та створенням яскравих смаків.

               Так Ні
               29 інших товарів в цій категорії: