Бестселер Marvel Champions Карткова гра, укр (Marvel Champions The Card game) Збільшити для перегляду

Marvel Champions Карткова гра, укр (Marvel Champions The Card game)

11960

Новий товар

Поки Носоріг проривається крізь першу лінію оборони людства, армія роботів Альтрона захоплює небо. У ці безнадійні часи світ потребує героїв, які зупинять лиходіїв раз і назавжди.

Детальніше

Ціна 1 580,00 UAH

УВАГА! Триває передзамовлення на локалізацію українською! Надходження гри очікується у вересні 2021!

Marvel Champions – це «жива» кооперативна карткова гра, яка дасть тобі і твоїм друзям можливість перевтілитися в культових героїв Марвел і завадити лиходіям втілити їхні злісні плани. Деякі герої здобувають перемогу, покладаючись на свою неймовірну силу, як-от Капітан Марвел, натомість інші використовують науку і технології – як Залізна людина.

Однак бути героєм – це не лише мати суперсили. Доводиться також проводити час в якості свого альтер его, відновлюючи здоров’я та плануючи майбутні битви. Лише працюючи в команді зі своїми союзниками, ти зможеш перемогти лиходія та виграти гру.

Гра Marvel Champions триває впродовж кількох раундів, кожен з яких складається з фази гравця та фази лиходія. Протягом раунду ти і твоя команда героїв будете протистояти лиходію та його посіпакам і спробуєте перешкодити їхнім підступним планам за допомогою співпраці, вмінь та удачі.

У фазі гравця ти матимеш можливість продемонструвати свої супергеройські вміння і провчити поганців. Ти можеш виснажити свого героя, використовуючи свої базові вміння: атакувати лиходія, знешкодити його план або захищатись від майбутніх атак. 

Під час свого ходу ти також можеш зіграти з руки карти союзника, події, апгрейду або підтримки. Ці карти уособлюють надзвичайні вміння, неймовірні технології та вірних соратників, які готові приєднатися до битви. Щоб зіграти карту, слід заплатити вказану кількість ресурсів, скинувши інші карти з руки. Скинуті карти символізують винахідливість, потрібну, щоб на льоту спроектувати силовий промінь; фізичну вправність, щоб завдати нищівного удару з павутини; або зусилля, щоб покликати на допомогу таких союзників, як Нік Ф'юрі і Галк. Ви можете використовувати союзників, щоб атакувати лиходія чи перешкоджати йому. Проте будьте обережні, як тільки у союзників закінчується життя, вони вважаються переможеними і виходять з гри.

Звісно, персонажі Марвел не лише супергерої. Вони – люди з унікальним набором умінь. Раз за хід можна міняти вигляд між героєм і альтер-его. У вигляді альтер-его ти не можеш атакувати лиходія власноруч, зате маєш доступ до унікальної властивості персонажа, а також можливості полікуватися і підготуватись до наступного бою.
Після фази гравців у лиходія є шанс відігратись, удосконалити свої плани і повернутись з новими ворогами і загрозами.

Фаза лиходія починається з додавання жетонів загрози на план лиходія. З кожним таким жетоном у героїв стає все менше часу, а лиходій наближається на крок ближче до перемоги.

Твій вигляд – герой чи альтер его – безпосередньо впливає на поведінку суперника. Якщо гравець у вигляді героя, то лиходій атакуватиме, якщо ж граєш за альтер его – поганець буде вдосконалювати план і робити його ще більш загрозливим. Після лиходія активуються і його посіпаки. Вони атакують гравців, або додають жетони загрози.
Ці поганці не чекають, склавши руки, щоб їх зупинили герої. Вони постійно про щось змовляються і роблять все можливе, щоб їхній план втілився в життя.

База карткової гри Marvel Champions – це лише початок. Оскільки це «жива гра», незабаром з’являться доповнення з колодами нових героїв – Капітана Америки й Міс Марвел, та новими лиходіями –  Зеленим Гобліном і Трощи́льною бригадою. 

Ніхто не казав, що життя героя легке. Лиходії та їхні прислужники під покровом ночі працюють над втіленням своїх підступних планів. Тільки ти і твої союзники можуть стримати атаку і зупинити зло раз і наза́вжди. Нокауту́й лиходія і врятуй світ!

Що всередині Marvel Champions від Свідків кубику.

Заруба та пояснення правил гри від каналу Свідки кубику.

Відео від Теорії гри де Міша грає Залізною людиною проти Альтрона соло, так такий режим також є у грі.

Соло-гра від каналу MrFinkreg де змагається Людина-павук проти Носорога.

Огляд від TheDrotTV.

Минуло трохи більше року з моменту виходу гри на світовий ринок, за цей час гра посіла 63 місце у Топ100 Boardgamegeek. Це на момент передзамовлення, гра дуже стрімко підіймається вгору і не збирається зупинятись.

Ось нагороди і номінації у котрі потрапила Marvel Champions:

Роздрібна ціна на гру після того, як вона надійде у продаж буде складати 1580 грн.

1 етап передзамовлення: триватиме з 07.09 по 07.10 включно. Знижка на цьому етапі буде складати 20%, тож Ви зможете придбати гру за 1264 грн.

2 етап передзамовлення: триватиме з 08.10 по 08.11 включно. Знижка на цьому етапі буде складати 10%, тож Ви зможете придбати гру за 1422 грн.

Надходження гри очікується у вересні 2021.

Гра буде виготовлятись на тому самому заводі, що і всі світові наклади, тож якість компонентів української версії буде аналогічною з іншими версіями.

Для всіх хто зробить передзамовлення ми додамо безкоштовно розділювачі для карт, щоб було зручно зберігати картки по різних типах та швидко збирати власні колоди. 21 штука для всіх типів карт.

 • Час гри 45-90
 • Кількість гравців 1-4
 • Вік 14-18+
 • Мова Українська
 • Сеттинг Супергерої
 • База Базова гра

Правила гри
Довідник
199 Карт гравців
137 Карт сутичок
7 Карт підказок
30 Карт стану
62 Жетонів пошкоджень
33 Жетонів загрози
5 Жетонів прискорення
1 Жетон першого гравця
4 Лічільників життя героїв
1 Лічільник життя лиходія
16 Каунтерів

Customer Photos

Summary

5

(1 Reviews)

Select a row below to filter reviews.

 • 5
  (1)
 • 4
  (0)
 • 3
  (0)
 • 2
  (0)
 • 1
  (0)

Write a review

Grade 
 • Качество
2021-03-10

Термін?

Доброго дня. Коли очікувати гру в Україні?

Write your review

Marvel Champions Карткова гра, укр (Marvel Champions The Card game)

Marvel Champions Карткова гра, укр (Marvel Champions The Card game)

Поки Носоріг проривається крізь першу лінію оборони людства, армія роботів Альтрона захоплює небо. У ці безнадійні часи світ потребує героїв, які зупинять лиходіїв раз і назавжди.

Yes No
20 інших товарів в цій категорії: