Бестселер Тераформування Марса. Час Венери, укр (доповнення) Збільшити для перегляду

Тераформування Марса. Час Венери, укр (доповнення)

11956

Новий товар

Доповнення до Тераформування Марса в якому додається поле венери з четвертим глобальним показником тераформування, 49 нових проектів, 5 корпорацій та інше.

Детальніше

Ціна 690,00 UAH

УВАГА! Триває передзамовлення! Надходження гри очікується в жовтні 2020!

Після початку тераформування Марса та успішного виконання кількох марсіанських проектів Світовий Уряд вирішив, що тепер настав час Венери. Це починання хоч і перспективне, але значно складніше. Ймовірно, воно триватиме ціле тисячоліття. Тому не слід зволікати. Почнімо НЕГАЙНО!

Четвертий глобальний показник

До існуючих в базовій грі трьох ключових показників тераформування, доповнення Час Венери додає четвертий — рівень тераформування Венери. На картах проектів він згадується просто як «рівень Венери». Це зумовлено тим, що Венера — довготриваліший проект, тому її шкала сягає лише 30 % тераформування. Підвищуючи цей показник, покращуйте свій рейтинг тераформування (РТ) та використовуйте бонусні позначки на шкалі так само, як і на інших глобальних параметрах.

Нові карти

У цьому доповненні вам доступні 49 різноманітних карт проектів та 5 нових корпорацій. Вони відмічені синьо-білим символом у лівому нижньому куті карт. Затасуйте ці карти у відповідні колоди перед роздачею карт проектів та корпорацій на етапі підготовки. «Час Венери» можна додати до простої базової гри, а також до всіх інших доповнень та варіантів, включно з «Корпоративною епохою».

Нові ресурси

У «Часі Венери» з’явились нові ресурси — аеростати! Аеростати — це об’єкти повітроплавної інфраструктури в атмосфері Венери. Тиск та температура тут ближчі до земних. Поверхня планети надзвичайно непривітна, тиск тут сягає 90 атмосфер (бар), а температура — 450°С. Аеростати накопичуються на певних картах та використовуються у той же спосіб, що й мікроби і тварини.

Також доповнення вводить ще один ресурс - Спецресурс. Щоб застосувати дію, яка дозволяє додати такий ресурс на карту певного типу, ви маєте володіти відповідною картою з опцією накопичення ресурсів. Карта може накопичувати ресурс, якщо вона дає ПО за цей ресурс у кінці гри і/або має дію, яка його використовує. Це може бути синя карта проекту або карта корпорації. Коли ви додаєте ресурс на обрану карту, цей ресурс стає тим, що ця карта може накопичувати (наприклад, мікробом, твариною чи аеростатом).

Досягнення та нагороди

Досягнення «Аеромагнат»

У цьому доповненні з’явилося нове досягнення: «Аеромагнат». Воно додається до п’яти інших, таким чином гравці можуть присвоїти 3 із 6-ти досягнень. Щоб виконати умову «Аеромагната», слід мати хоча б 7 ресурсів-аеростатів на своїх картах.

Нагорода «Венеріанець»

Ця нова нагорода також додається до п’яти попередніх. Тепер можна спонсорувати будь-які 3 із 6-ти нагород. Нагороду «Венеріанець» отримає той, хто матиме найбільше міток Венери у грі.

В коробці Час Венери Ви отримаєте:

Роздрібна ціна на гру, після того як вона надійде у продаж буде складати 690 грн.

Як і з Тераформуванням Марса передзамовлення буде тривати у 2 етапи:

1 етап передзамовлення: триватиме з 27.05 по 28.06 включно. Знижка на цьому етапі буде складати 20%, тож Ви зможете придбати гру за 552 грн.

2 етап передзамовлення: триватиме з 29.06 по 28.07 включно. Знижка на цьому етапі буде складати 10%, тож Ви зможете придбати гру за 621 грн.

Після завершення другого етапу передзамовлення гру можна буде передзамовити за звичайною ціною

Очікуємо поставку орієнтовно на початку жовтня.

Також є можливість замовити комплект бази разом з доповненням за цим посиланням.

 • Час гри 15-180
 • Кількість гравців 1-5
 • Вік 8-18+
 • Мова Українська
 • Сеттинг Фантастичний
 • База Доповнення

Customer Photos

Summary

5

(2 Reviews)

Select a row below to filter reviews.

 • 5
  (2)
 • 4
  (0)
 • 3
  (0)
 • 2
  (0)
 • 1
  (0)

Write a review

Grade 
2020-08-24
Verified Purchaser

Питання

Так, дуже цікавлять інші доповнення, особлво "прелюдія"

Grade 
2020-07-27

Вопрос

подскажите планируете ли вы остальные дополнения? если да то приблизительно в какой период?
я спрашиваю потому что являюсь владельцем базовой версии и хочу купить себе сразу несколько дополнений и хочу понимать сколько мне еще ждать.
+ будет ли у вас в планал Биг Бокс?

Write your review

Тераформування Марса. Час Венери, укр (доповнення)

Тераформування Марса. Час Венери, укр (доповнення)

Доповнення до Тераформування Марса в якому додається поле венери з четвертим глобальним показником тераформування, 49 нових проектів, 5 корпорацій та інше.

Yes No
6 інших товарів в цій категорії: