Тераформування Марса. Час Венери, укр (доповнення)

11956

Новий товар

Доповнення до Тераформування Марса в якому додається поле венери з четвертим глобальним показником тераформування, 49 нових проєктів, 5 корпорацій та інше.

Детальніше

Ціна 760,00 UAH

Після початку тераформування Марса та успішного виконання кількох марсіанських проєктів Світовий Уряд вирішив, що тепер настав час Венери. Це починання хоч і перспективне, але значно складніше. Ймовірно, воно триватиме ціле тисячоліття. Тому не слід зволікати. Почнімо НЕГАЙНО!

Четвертий глобальний показник

До існуючих в базовій грі трьох ключових показників тераформування, доповнення Час Венери додає четвертий — рівень тераформування Венери. На картах проєктів він згадується просто як «рівень Венери». Це зумовлено тим, що Венера — довготриваліший проєкт, тому її шкала сягає лише 30 % тераформування. Підвищуючи цей показник, покращуйте свій рейтинг тераформування (РТ) та використовуйте бонусні позначки на шкалі так само, як і на інших глобальних параметрах.

Нові карти

У цьому доповненні вам доступні 49 різноманітних карт проєктів та 5 нових корпорацій. Вони відмічені синьо-білим символом у лівому нижньому куті карт. Затасуйте ці карти у відповідні колоди перед роздачею карт проєктів та корпорацій на етапі підготовки. «Час Венери» можна додати до простої базової гри, а також до всіх інших доповнень та варіантів, включно з «Корпоративною епохою».

Нові ресурси

У «Часі Венери» з’явились нові ресурси — аеростати! Аеростати — це об’єкти повітроплавної інфраструктури в атмосфері Венери. Тиск та температура тут ближчі до земних. Поверхня планети надзвичайно непривітна, тиск тут сягає 90 атмосфер (бар), а температура — 450°С. Аеростати накопичуються на певних картах та використовуються у той же спосіб, що й мікроби і тварини.

Також доповнення вводить ще один ресурс - Спецресурс. Щоб застосувати дію, яка дозволяє додати такий ресурс на карту певного типу, ви маєте володіти відповідною картою з опцією накопичення ресурсів. Карта може накопичувати ресурс, якщо вона дає ПО за цей ресурс у кінці гри і/або має дію, яка його використовує. Це може бути синя карта проекту або карта корпорації. Коли ви додаєте ресурс на обрану карту, цей ресурс стає тим, що ця карта може накопичувати (наприклад, мікробом, твариною чи аеростатом).

Досягнення та нагороди

Досягнення «Аеромагнат»

У цьому доповненні з’явилося нове досягнення: «Аеромагнат». Воно додається до п’яти інших, таким чином гравці можуть присвоїти 3 із 6-ти досягнень. Щоб виконати умову «Аеромагната», слід мати хоча б 7 ресурсів-аеростатів на своїх картах.

Нагорода «Венеріанець»

Ця нова нагорода також додається до п’яти попередніх. Тепер можна спонсорувати будь-які 3 із 6-ти нагород. Нагороду «Венеріанець» отримає той, хто матиме найбільше міток Венери у грі.

В коробці Час Венери Ви отримаєте:

Відео-розпаковка доповнення

Огляд доповнення від TheDrotUA

Також є можливість замовити комплект бази разом з доповненням за цим посиланням.

"Час Венери" чудово поєднується із доповненнями "Еллада та Елізій" та "Початок".

 • Час гри 15-180
 • Кількість гравців 1-5
 • Вік 8-18+
 • Мова Українська
 • Сеттинг Фантастичний
 • База Доповнення

Customer Photos

Summary

4.3

(3 Reviews)

Select a row below to filter reviews.

 • 5
  (2)
 • 4
  (0)
 • 3
  (1)
 • 2
  (0)
 • 1
  (0)

Write a review

Grade 
 • Качество
2020-12-01

Есть замечания

Порадовало, что в этом тираже всё нормально с размером карт и задником.
Но сильно расстроило плохое качество принта. Заметно хуже, чем в оригинале. Как-будто, когда печатаешь на принтере с включенным режимом экономии тонера.
Также есть моменты с переводом, которые не понравились. Прям всё не перечитывал пока, но "Пересiдна станцiя Венери" - это, конечно, так себе звучит.

Grade 
2020-08-24
Verified Purchaser

Питання

Так, дуже цікавлять інші доповнення, особлво "прелюдія"

Grade 
2020-07-27

Вопрос

подскажите планируете ли вы остальные дополнения? если да то приблизительно в какой период?
я спрашиваю потому что являюсь владельцем базовой версии и хочу купить себе сразу несколько дополнений и хочу понимать сколько мне еще ждать.
+ будет ли у вас в планал Биг Бокс?

Write your review

Тераформування Марса. Час Венери, укр (доповнення)

Тераформування Марса. Час Венери, укр (доповнення)

Доповнення до Тераформування Марса в якому додається поле венери з четвертим глобальним показником тераформування, 49 нових проєктів, 5 корпорацій та інше.

Yes No
20 інших товарів в цій категорії: