Root, укр

11953

Новий товар

Асиметрична стратегія для 2-4 гравців. Кожен очолить одну з чотирьох фракцій, щоб розпочати власний, сповнений пригод, шлях до перемоги. Одним задля цього буде потрібно, захоплювати якомога більше територій, іншим – збирати ресурси та постійно будувати нові споруди, третім – відсиджуватись в тіні, підбурюючи лісових істот до повстання. Гра на 35 місці в ТОП BGG.

Детальніше

Ціна 1 650,00 UAH

Гра про лісовий лад і безлад 

Підстарезними кронами дерев постійно відбувається безліч подій: підступна Муркіза де Коте загарбала собі всі лісові багатства і вирубує ліси, щоб побудувати нові казарми. Інші лісові створіння не згодні миритися з таким станом справ і готують справжню революцію, підбиваючи знедолених об'єднатися підпрапорами Лісового альянсу. Хто знає, чи захоче приєднатися до них справжній Бурлака? Чи буде переходити від одних до інших, намагаючись здобути якомога більше слави? Не варто забувати й про старовинні Крилаті Династії. Здавалося, монархія вже повністю повалена, але ходять чутки, що в птахів новий лідер, здатний привести їх до небувалої величчі. Але насправді, тільки від тебе залежить, хто зможе остаточно пустити коріння в цьому лісі.

Root – це асиметрична стратегія для 2-4 гравців. Кожен очолить одну з чотирьох фракцій, щоб розпочати власний, сповнений пригод, шлях до перемоги. Одним задля цього буде потрібно, захоплювати якомога більше територій, іншим – збирати ресурси та постійно будувати нові споруди, третім – відсиджуватись в тіні, підбурюючи лісових істот до повстання. В цій грі ви кожної партії будете власноруч створювати нову історію і чим більше партій буде зіграно – тим цікавішою вона ставатиме.

По суті, ви наче отримуєте чотири гри в одній – у кожної фракції будуть свої особливі правила, за якими вона зможе діяти, але всі матимуть однакові умови та шанси на перемогу. Найцікавіше – це взаємодія між гравцями, завдяки якій, кожної партії на полі буде складатися нова ситуація, а отже ви отримаєте настільну гру з шаленою реіграбельністю.

Партія для 3-4 гравців, що знають правила, триватиме від 60 до 90 хвилин. Вдвох можна впоратися значно швидше – за 30-40 хвилин, і зіграти декілька партій поспіль, змінюючи фракції, щоб довести, хто ж справжній володар лісу. 

Гра Root виглядає просто фантастично і навряд вас лишать байдужими атмосферні ілюстрації, продумане поле, що не відволікатиме зайвий раз від чисельних баталій та неймовірно милі дерев’яні фігурки звіряток.

В коробці з грою ви знайдете:

>

Root – не найскладніша за правилами гра, але кожному з учасників партії варто гарно розбиратися в нюансах управляння своєю фракцією, щоб досягти перемоги.

Перегляньте відео від досвідчених гіків, щоб скласти власне враження про гру.

Шикарне роз'яснення правил гри від каналу Світ настільних ігор.

Різноманітні асиметричні фракції

Не дивлячись на те, що всі мають однакові умови для перемоги: набрати 30 балів або розіграти карту панування та виконати її умови – кожна фракція йде до цієї мети своїм шляхом. І в цьому найбільша краса гри Root, в незрівнянній асиметричності. Кожна фракція має свою історію, особливі правила та бонуси, які треба враховувати під час партії. Використовуйте свої переваги і водночас уважно слідкуйте за діями опонентів, щоб контролювати ситуацію на полі.

Муркіза де Коте́

Приєднуйся до лав Муркізи де Коте́  – чинної володарки лісу. Тим паче, що стартує вона з явною форою – наявністю трьох будівель, та розкиданими по лісових галявинах пухнастими воїнами. Але чи зможеш ти налагодити виробництво деревини та майстрування нових предметів, встигнути зайняти всі лісові прогалини, що підходять для нових споруд та підтримувати стабільний розвиток котячого графства?

Крилаті Династії 

Очоль стародавню династію птахів, щоб повернути їм колишні привілеї. Їх мета – звити якнайбільше пташиних гнізд у лісі. Зробити це доволі просто – потрібно лише віддати правильний наказ васалам. Головне – не заплутатися в вже озвучених настановах, інакше збентежені пернаті, обурені порушенням сталих монархічних традицій, можуть надовго зануритись у смуту та розбрат, допоки до влади не прийде більш послідовний та впевнений у своїх діях представник династії. 

Лісовий Альянс 

Не завжди відкрита агресія – найкращий шлях до перемоги. Іноді варто якнайдовше знаходитись в тіні, потроху підбурюючи мирне населення до повстання. Примір на себе роль лідера революції, об’єднай якнайбільше лісових мешканців, нарощуй міць, розбудовуй власну мережу баз повстанців та веди партизанську війну в тилу супротивників. Ти здатен позбавити цей ліс тиранії пернатих та вусатих! 

Бурлака 

Відчуй – як це бути справжнім героєм-одинаком. Якщо ти не маєш монархічних амбіцій, не хочеш будувати індустріальне суспільство та брати участь у революціях, то в цій грі навіть для тебе знайдеться тепле містечко. Мандруй гарним лісом. Виконуй квести та досліджуй руїни. Налагоджуй відносини з іншими та отримуй за це новенькі манатки, що зможеш використати для втілення будь-якої своєї мети. Тільки ти вирішуєш, що обрати – спокійну мандрівку протоптаною стежиною чи сповнену пригод вилазку у хащу лісу. 

Справжні війни милих звіряток 

Root - це гра яка поєднує в собі дуже багато всього: в ній потрібно стратегічно мислити та зважати на дії опонентів, вміти правильно розпоряджатись ресурсами та військами, контролювати території та не боятися непередбачуваних подій, домовлятись з опонентами та плести інтриги, укладати коаліції й іноді зраджувати товаришів задля власної вигоди. В грі є місце і для випадковостей і для прорахунку, а головне – всі ці речі гарно збалансовані, для того щоб ви могли отримувати задоволення від кожної партії.

Варто спробувати зіграти за кожну з наявних фракцій і тоді ви зможете не тільки найефективнішим чином використовувати власні можливості, а й будете розуміти, що саме в цей момент роблять ваші опоненти та як їм можна перешкодити. Кожна нова партія відкриватиме очі на нюанси гри. Не можна сказати, що якась з фракцій має значну перевагу над іншими, бо в кожної є свої доволі чітко виражені слабкості. Розпробуйте гру, щоб знайти в ній свої улюблені сторони.

Завдяки наявності різноманітних фракцій та купи можливих стратегій кожна нова гра – не схожа на іншу. Та якщо ви захочете додати ще більше варіативності – просто переверніть поле зимовою стороною вверх. Завдяки тому, що фішки вояк кожної партії будуть знаходитися на нових галявинах, певні фракції зможуть скористатися ситуацією на полі, але тільки якщо вчасно помітять нові можливості для розвитку. 

 

Root – одна з найпростіших та найпопулярніших ігор яку створив гейм дизайнер Коул Верль. Сам автор зазначає що це та гра, якої йому дуже не вистачало під час навчання в коледжі. Вона чудово підійде тим, хто хоче зануритись у світ стратегічних, асиметричних ігор, з великою часткою взаємодії між гравцями. Це гра, що має свою глибину, її правила не складно вивчити, але щоб навчитися грати за кожну фракцію оминаючи гострі кути, опанувати справжню лісову хитрість – потрібен час.

Коул розробив такі цікавезні ігри як: Pax Pamir, John Company, An Infamous Traffic, Oath: Chronicles of Empire and Exile, тощо.

Завдяки умінням Кайла Ферріна гра Root виглядає просто фантастично. Дивишся на поле і здається от-от почуєш шелест пожовклого листя чи хруст гілки під лапами необережного звіра. Карти також додають атмосферності, завдяки зображенням на них краще знайомишся з традиціями та звичками лісових мешканців, а яскраві дерев’яні фігурки так і приваблюють своїм незвичним, проте дуже милим оформленням.

Кайл також ілюстрував такі гарнющі ігри як: Oath: Chronicles of Empire and Exile, Vast: The Crystal Caverns, Vast: The Mysterious Manor та Dungeon Mayhem. 

Такі ігри як Root завдяки оформленню швидко стають відомими, завдяки механікам набувають визнання, а через поєднання теми та ігрового процесу отримують безліч заслужених нагород. От деякі з них:

У 2020 році була номінована експертами на премію As d'Or - Jeu de l'Année (французька Гра року).

У 2019 році стала Найкращою стратегією за вибором громадськості та суддів на UK Games Expo, стала Грою року в Португалії (премія Jogo do Ano) та здобула перемогу на 2019 International Gamers Award в номінації Найкраща стратегія для багатьох гравців.

У 2018 році гра здобула почесні звання та нагороди: Cardboard Republic Striker Laurel Winner, Golden Geek Best Board Game Artwork & Presentation Winner, Golden Geek Best Thematic Board Game Winner, Golden Geek Most Innovative Board Game Winner та стала грою року за версією Golden Geek та Dice Tower.

Root входить у Топ 30 найцікавіших стратегій та Топ 50 найкращих ігор світу за версією порталу BoardGamegeek. 

Ця гра розрахована на дітей?

Ні. На коробці з грою зазначено вік 10+, але це не означає що за неї можна посадити чотирьох п'ятикласників і вони самі розберуться. Це комплексна стратегія, яка має 2 об'ємних буклети з правилами та розрахована на дорослу аудиторію. Але якщо у вас є посидюча дитина старше 10 років ви можете спробувати пограти з нею. 

Чи зможуть в Root грати новачки?

Ця гра в першу чергу підійде досвідченим гравцям, бо містить багато правил та нюансів про які варто пам’ятати. Але автор намагався створити настолку, яка стане доступною для кожного. Саме тому в коробці містяться планшети для кожного з гравців та по 4 карти пам’ятки. Ви завжди зможете підгледіти на них важливі правила, подивитися які дії доступні вам та вашим опонентам. Для новачків у правилах також детально розписані перші раунди, так що у вас буде дуже мало шансів десь схибити.

Також, не забувайте, що ми знаходимося у XXI сторіччі, а отже у вас буде змога переглянути летсплеї по грі й на власні очі побачити як ходить та чи інша фракція. Якщо не зважаючи на все це у вас залишаться якісь питання – ви зможете зв’язатися з видавництвом щоб отримати детальні роз’яснення. 

Наскільки цікаво грати вдвох?

Сам автор зазначає, що режим для двох гравців – його улюблений і чудово підійде, щоб вивчити особливості кожної фракції та навчитися краще протидіяти своїм суперникам. Гра на двох це цікава пісочниця, яка дозволить відточити власну майстерність. В грі на двох ви точно знаєте, кому маєте протистояти зараз, на відміну від гри на більшу кількість учасників: там на перший план виходить вміння споглядати та домовлятися, адже ніколи достеменно не відомо, хто із супротивників в наступний момент вирветься вперед. 

Чи буде локалізація містити останні офіційні виправлення та правки балансу?

Так, ми прагнемо створити якомога більш якісний продукт, тому буде враховано всі офіційні зміни та виправлення. 

Чи плануєте ви локалізовувати доповнення до гри?

Так, ми плануємо поступово випустити всі наявні доповнення до гри Root. Підписуйтесь на нас в Facebook та Телеграм щоб не пропустити наші анонси і новини. 

 • Час гри 60-90
 • Кількість гравців 2-4
 • Вік 10-18+
 • Мова Українська
 • Сеттинг Фентезі
 • База Базова гра

Customer Photos

Summary

4.5

(4 Reviews)

Select a row below to filter reviews.

 • 5
  (3)
 • 4
  (0)
 • 3
  (1)
 • 2
  (0)
 • 1
  (0)

Write a review

Grade 
 • Качество
2021-08-02

Гарна гра, погана локалізація

На планшеті Лісового альянсу є груба помилка, що протирічить правилам (коли інший гравець повинен віддати Лісовому альянсу карту, а в нього потрібної немає то, у правилах Лісовий альянс бере карту з загальної колоди. А на планшеті написано, - з руки гравця). Написав видавництву листа, відповідь, - "так, помилка є". Спитав чи будуть якось виправляти ситуацію, мене проігнорували

Grade 
 • Качество
2021-05-31

Прекрасна гра

Чудова якість компонентів, гра на висоті, з нетерпіння чекаю локалізацію доповнень. Поріг входження у гру середній, за рахунок стилістики і асиметричності фракцій досить просто зацікавити нових гравців, головне зробити так щоб вони перші декілька партій виграли =)

Grade 
 • Качество
2021-02-28

Супер!

Дочекався виходу українського видання.
Це надзвичайно чудова і варіативна гра навіть у базовій редакції. Дякую велике за локалізацію, вона чудова. Чи варто очікувати виходу локалізованих доповнень?

Grade 
 • Качество
2021-02-17

Питання щодо доставки по передзамовленню

Добрий день! Я замовлял на передзамовленні гру у Geekach Shop. Перша дата очікування була у листопаді 2020. Потім ви перенесли її на 15 лютого 2021 року. Я звернувся до Гікача з питанням, чи планується доставка на цьому тижні. Вони відповіли, що поки не володіють інформацією, і краще у вас спитати. Тому могли би ви якось поділитися інформацією, щодо надходження локалізації, бо дуже кортить, поки не працюю, пограти в цю чудову гру. Дуже дякую!

Write your review

Root, укр

Root, укр

Асиметрична стратегія для 2-4 гравців. Кожен очолить одну з чотирьох фракцій, щоб розпочати власний, сповнений пригод, шлях до перемоги. Одним задля цього буде потрібно, захоплювати якомога більше територій, іншим – збирати ресурси та постійно будувати нові споруди, третім – відсиджуватись в тіні, підбурюючи лісових істот до повстання. Гра на 35 місці в ТОП BGG.

Yes No
20 інших товарів в цій категорії: