Бестселер Настольная игра Мертвый Сезон: Перекрестки Збільшити для перегляду

Мертвий Сезон: Перехрестя, рос

10017

Новий товар

Настільна гра Мертвий сезон: Перехрестя - це наочний посібник того, як вижити групі сталкерів, коли весь світ захопили натовпи ходячих зомбі. Ходячі мерці раз у раз намагаються спробувати кожного на смак, тому волею не волею, доводиться дружити зі своїми компаньйонами.

Детальніше

Наразі товар відсутній

Ціна 2 050,00 UAH

>Зомбіленд або як вижити в умовах глобального апокаліпсису?

Настільна гра Мертвий сезон: Перехрестя - це наочний посібник того, як вижити групі сталкерів, коли весь світ захопили натовпи ходячих зомбі. Ходячі мерці раз у раз намагаються спробувати кожного на смак, тому волею не волею, доводиться дружити зі своїми компаньйонами. До слова сказати, кожен з «щасливчиків» кооперується з іншими що вижили, щоб досягти своеї або спільної мети групи. Причому деякі ваші напарники насправді можуть виявитися зрадниками і кинути вас в темному лісі, без провіанту і шансів на виживання. Такий вже цей суворий світ настільної гри Мертвий сезон: Перехрестя.

До речі, ця настільна гра не має нічого спільного з Зомбіцідом або іншими іграми, тут все набагато серйозніше. Якщо ви колись грали в Dying Light на ПК або консолі, то дещо спільне ви точно знайдете. Наприклад, спроби убезпечити зону, де ви живете, побудувати перепони, захист і т.д. Або божевільні вилазки за межі безпечних зон, коли ви і ваша команда ризикуєте всім, щоб виконати глобальну місію. Тут на вас чекають неприємні сюрпризи: нестача їжі, ліків і ваших учасників охоплюєть напади паніки. А вона, як відомо, нічого доброго не обіцяє для виживання.

> Що ховається всередині цієї коробки і кому вона підійде?

Коли ви розпаковуєте коробку з грою Мертвий сезон, вас зустрічають ростові фігурки зомбі і гравців, красиві ігрові карти, планшети, поле колоній з нанесеними локаціями, жетони і багато іншого. Скажемо чесно, перше враження від гри - у вас перехоплює дух. Взагалі дизайн всієї гри на висоті, від артов до деталізації персонажів.

Мертвий сезон - це в першу чергу командна гра. Тут ви просто не виживете без надійний компаньйонів. Кожен день перед вами стоять доленосні рішення - виживання колонії, вигнання учасників або досягнення власних цілей. Скажемо чесно, ця гра просто джерело оригінальних фішок, які поєднуються з відмінним балансом і зрозумілою механікою, а для любителів традиційної біти з цвяхами підійде і Манчкин Зомбі ;-)

До слова сказати, зомбі в грі - це не найстрашніше, що може з вами трапитися. Велика ймовірність, що голод, обмороження чи нещасний випадок розправляться з вами раніше, що безсумнівно обрушить моральний дух тих, що вижили (ще один важливий командний показник). А це, як водиться, вірний програш.

Детальний огляд гри можна подивитися в цьому відео

Гра чудово підійде для любителів зомбі-сценаріїв і командної гри. Кількість гравців може варіювати від 2 до 5 чол. Для сімейного дозвілля, як ви розумієте, такий шедевр буде недоречний.

> Захоплююча атмосфера гри, від якої мурашки по шкірі 

Шурхіт листя в вечірньому парку, завивання собак десь неподалік і хрускіт переламаною гілки в метрі від вас... Все налаштовує на те, що вижити серед натовпу зомбі зможе не кожен. А якщо на вашому шляху зустрінуться ходячі мерці, то не випробовуйте долю з кубиком дії. Адже ви можете бути укушені і перетворитеся на хиткого бездумного м'ясоїда.

Так, автори гри постаралися на славу. Мало того, що дуже круто попрацювали з дизайном карт, так ще і повне занурення в сценарій гри зробили в самих правилах. Тому наполегливо рекомендуємо все прочитати, перед стартом гри, ви точно не пошкодуєте. Для повного занурення можна ще переглянути сезон Ходячих мерців і трохи зіграти в Dying Light ;-)

У зомбіапокалепсісе Мертвого сезону круто все. Від індивідуальних особливостей гравців, до різного роду схрону, який ви знаходите під час вилазки за межі свого притулку. Ціна цієї гри не найдешевша на ринку, але повірте ця гра варта того, щоб опинитися у вас вдома.

Купити гру Мертвий сезон: Перехрестя ви можете в нашому інтернет-магазині Kilogames, якщо все ще сумніваєтеся, почитайте відгуки про цю захоплюючій грі і, звичайно ж, подивіться відео огляд. Також не пропустіть настільну гру ПАНДЕМІЯ - це чудова кооперативна гра, в якій потрібно врятувати планету від смертельного вірусу.

Замовити будь-яку настільну гру ви можете також безпосередньо, зателефонувавши за номером: +38 (066) 780 - 73 - 71. 

  • Час гри 60-120
  • Кількість гравців 2-5
  • Вік 14-18+
  • Мова Російська
  • Сеттинг Зомбі
  • База Базова гра

Содержание набора «Мёртвый сезон: Перекрестки (Dead of Winter: A Crossroads Game)»:
– 10 двусторонних карт основных целей 
– 24 карты секретных целей
– 10 карт секретных целей предателей
– 10 карт секретных целей изгнанных
– 30 карт выживших
– 5 планшетов игроков
– 1 жетон первого игрока
– 25 карт стартовых предметов
– 20 карт предметов полицейского участка
– 20 карт предметов продуктового магазина
– 20 карт предметов школы
– 20 карт предметов заправки
– 20 карт предметов библиотеки
– 20 карт предметов больницы
– 20 карт кризисов
– 80 карт «перекрестков»
– 25 жетонов ран
– 20 жетонов беспомощных выживших
– 20 жетонов продуктов
– 20 жетонов шума
– 20 жетонов баррикад
– 6 жетонов голода
– 2 жетона для счетчиков
– 30 картонных фигурок зомби
– 30 жетонов зомби
– 30 картонных фигурок выживших
– 60 пластиковых подставок для фигурок
– 1 поле колонии
– 6 планшетов локаций
– 1 буклет правил
– 30 кубиков действий
– 1 кубик повреждений

Наразі коментарі відсутні.

Напишіть відгук
Мертвий Сезон: Перехрестя, рос

Мертвий Сезон: Перехрестя, рос

Настільна гра Мертвий сезон: Перехрестя - це наочний посібник того, як вижити групі сталкерів, коли весь світ захопили натовпи ходячих зомбі. Ходячі мерці раз у раз намагаються спробувати кожного на смак, тому волею не волею, доводиться дружити зі своїми компаньйонами.

3 інших товарів в цій категорії: