Мертвий сезон. Війна колоній, рос

10218

Новий товар

Це нове локалізоване доповнення до кооперативної настолки про зомбі-апокаліпсис. Воно додає в хід гри додаткові картки перехресть, нову групу тих, що вижили, картки предметів, додаткову зброю і нові, ще більш жахливі кризи.

Детальніше

Наразі товар відсутній

Ціна 1 275,00 UAH

Мертвий Сезон: Війна Колоній - це нове локалізоване доповнення до кооперативної настолки про зомбі-апокаліпсис. Воно додає в хід гри додаткові картки перехресть, нову групу тих, що вижили, картки предметів, додаткову зброю і нові, ще більш жахливі кризи. Ну і найголовніше - тепер боротися за ресурси можуть відразу дві групи, що вижили, і битва буде зовсім непростою!

Зверніть увагу, дана гра є доповненням, і для гри слід придбати основну версію гри МЕРТВИЙ СЕЗОН. ПЕРЕХРЕСТЯ або ж МЕРТВИЙ СЕЗОН. ДОВГА НІЧ. Можна і обидві відразу - тоді драйв забезпечено!

Детальніше про гру

Війна колоній містить в собі нові картки перехресть, нових виживших, картки предметів, екіпіровки і озброєння, які можуть застосовуватися в будь-якій з самостійних ігор серії. Звичайно, цей додаток більше зацікавить гравців, у яких вже є базові набори, оскільки, об'єднавши їх, вони зможуть грати в новому і неймовірно цікавому варіанті гри - протистояння двох ворогуючих колоній.

У такій сутичці не на життя, а на смерть зможуть взяти участь від чотирьох до одинадцяти гравців одночасно! Битва обіцяє бути неймовірно захоплюючою!

Війна колоній

В цьому режимі учасники зможуть скласти дві конкуруючі між собою команди, в кожній з яких буде від двох до п'яти осіб. Цим командам належить битися за землі і ресурси. Процес гри практично не зміниться, але стане набагато цікавішим.

Перед початком гри необхідно вибрати мету (всього їх сім), яку будуть намагатися досягти обидві колонії. Учасникам гри необхідно буде битися за першість в досягненні цієї мети, адже перемогу здобуде той, кому вдасться зробити це раніше, ніж противнику. Однак не варто забувати і про виконання секретної мети, адже не досягнувши її, жодна команда не зможе стати переможцем.

Основні цілі мають і цілком реальну альтернативу - в той момент, коли моральний настрій противника знизиться до нульової позначки, протилежна колонія виграє.

Тепер переміщати своїх героїв необхідно до дій. Двоє активних учасників гри (по 1 з колонії) по черзі можуть переміщувати своїх виживших або просто пропускати фазу. Переміщати вижившого можна не тільки по території своєї колонії або 6 доступних локацій, а й ризикнути відправити його на територію противника - поставити його біля самого входу на територію колонії (вільна клітинка для зомбі).

Також учасники мають право переміщувати своїх виживших на заповнені локації, але спочатку необхідно буде перемістити присутніх там людей назад, в колонію. У разі, якщо такий виживший виявиться з групи противника, необхідно буде віддати жетон патронів (а може навіть парочку, якщо у того виявиться картка з символом зброї).

Жетон патронів - це новинка цього додатку, що відображає факт, що колонія повністю готова до початку бою. Застосовувати його можна під час пересування або вже в самій сутичці.

Прискорюйтесь!

Активні учасники гри, які займалися переміщенням свого вижившого, можуть приступити до своїх дій, тільки закінчивши переміщення. Але робити це доведеться якомога швидше - після закінчення своїх дій один з учасників гри повинен перевернути пісочний годинник і залишити противнику лише 2 хвилини на завершення всіх дій.

Гра в режимі суперництва колоній не дозволяє учасникам нападати на інших виживших, але при цьому в грі з'являється додаткова одна можливість «бій колоній», завдяки якій бій може відбуватися на всіх локаціях, на яких будуть виявлені ті, що вижили з будь-якої колонії. Під час такого бою лідерам кожної команди необхідно застосовувати картки Тактики, але момент несподіванки в бою все ж залишиться - його внесе особливий кубик з дванадцятьма гранями. Він може додати колонії сил, поранити противника або залучити в бій зомбі.

Картки кризи здатні створити обом колоніям чимало проблем, знайти рішення яких зможуть лише обидві команди разом, оскільки неприємні наслідки від них можуть зачепити всіх.

Випадкові предмети

Це доповнення містить в собі сорок три картки з випадковими предметами, всі разом вони і складають модуль Випадкові предмети. Це хороша можливість привнести трохи різноманітності в загальну колоду предметів. Модуль Випадкові предмети можна застосувати і в режимі Війни колоній, і під час звичайної гри.

Одинокий вовк

При використанні режиму Війни колоній число гравців в команді може бути непарним, тоді кому-небудь з учасників належить стати Одиноким вовком. Це герой, який не належить ні до однієї з груп виживших, але який має свою власну, таємну мету, а також свій будинок, який є якоюсь подобою колонії, правда трохи спрощений. Завдання Одинокого вовка може бути яким завгодно - від підтримки до відкритої ворожнечі, але в будь-якому випадку всі його ходи так чи інакше позначаться на загальному розкладі.

На кого розрахована гра

Мертвий Сезон: Війна Колоній припаде до смаку всім шанувальникам попередніх ігор даної СЕРІЇ. Це доповнення зможе внести трохи новизни в кожну окрему гру, але максимально цікавим і захоплюючим воно стане в об'єднанні кількох ігор.

 • Час гри 45-120
 • Кількість гравців 4-11
 • Вік 12-18+
 • Мова Російська
 • Сеттинг Зомбі
 • База Доповнення

Комплектация:

 – 50 карт перекрестков
 – 11 карт кризисов
 – 4 двусторонние карты основных целей
 – 10 обновленных планшетов игроков
 – 15 карт выживших
 – 43 карты случайных предметов
 – 8 карт секретных целей одинокого волка
 – 14 карт миссий одинокого волка
 – 10 карт тактики
 – 33 жетона патронов
 – 15 фигурок выживших
 – 1 планшет логова одинокого волка
 – 1 счетчик боевой силы
 – 2 жетона для счетчиков
 – 1 буклет с правилами
 – 15 пластиковых подставок для фигурок
 – 1 песочные часы
 – 2 боевых кубика.

Summary

0

(0 Reviews)

Select a row below to filter reviews.

 • 5
  (0)
 • 4
  (0)
 • 3
  (0)
 • 2
  (0)
 • 1
  (0)

Write a review

Write your review

Мертвий сезон. Війна колоній, рос

Мертвий сезон. Війна колоній, рос

Це нове локалізоване доповнення до кооперативної настолки про зомбі-апокаліпсис. Воно додає в хід гри додаткові картки перехресть, нову групу тих, що вижили, картки предметів, додаткову зброю і нові, ще більш жахливі кризи.

Yes No
3 інших товарів в цій категорії: