Мертвий сезон. Довга ніч, рос

10217

Новий товар

Гра обіцяє безліч нових стресових подій, які необхідно подолати, і величезна кількість карток перехресть. На них гравці знайдуть зображення іконок, які будуть використовувати в поєднанні із застосовуваними в процесі гри модулями.

Детальніше

Наразі товар відсутній

Ціна 2 050,00 UAH

Настільна гра Мертвий сезон: Довга ніч - це найцікавіше доповнення до основної версії гри МЕРТВИЙ СЕЗОН: ПЕРЕХРЕСТЯ. У цьому доповненні правила були трохи змінені, завдяки чому для гравців з'явилися нові можливості. Вона орієнтована на 3 основних модуля, які зможуть поміняти процес гри, значно ускладнивши його. Такі модулі гравці можуть застосовувати як разом, так і окремо, за бажанням.

Ніч уже близько, і, мабуть, ця стане однією з найдовших у вашому житті ...

Герої, книги, завдання та події

Кількість героїв в цьому доповненні зросла. Але справа не просто в кількості: автори вирішили ввести в хід гри героїв з різних верств населення. Це зроблено для того, щоб кожен герой міг відповідати своїм психологічним типам, і його вміння безпосередньо впливали на гру.

Тут, як і в попередній версії, є персонаж тварини - мавпа, але керувати таким героєм гравці зможуть, використовуючи при цьому конкретний модуль.

Перебуваючи в локації Школа або Бібліотека, гравці зможуть знайти книги. Після їх прочитання учасники команди зможуть придбати нові вміння та навички, адже книги завжди вчать чогось нового. Назви їх пародіюють світові літературні шедеври, що привносить трохи іронії в гру і робить її ще більш захоплюючою. У доповненні також поповнився і перелік того, що гравці зможуть відшукати в різних локаціях.

Гра обіцяє безліч нових стресових подій, які необхідно подолати, і величезна кількість карток перехресть. На них гравці знайдуть зображення іконок, які будуть використовувати в поєднанні із застосовуваними в процесі гри модулями. Також гравці побачать оновлені картки цілей і картки вигнаних. Загалом, в Довгій ночі зібраний весь комплект предметів, необхідних для повноцінної гри.

Нове в правилах гри

Довга ніч стане серйозним випробуванням для тих, хто вижив, і учасникам гри потрібно бути готовим до будь-яких неприємностей.

Перший гравець повинен залишатися першим впродовж всієї гри, якщо ніхто з гравців не буде проти цього - кожен може запропонувати проголосувати за вибір нового першого гравця. Ну а якщо гравці проголосують за зміну лідера, значить так тому і бути.

Якщо в ході гри відбудуться які-небудь перепалки, гравець може отримати жетон відчаю. Він не схожий на жетон пошкодження, і прибрати його зі свого героя можна лише провівши особливі дії або за допомогою особливих здібностей, які зможуть вплинути на ситуацію. Але ж автори не дарма попереджали, що Довга ніч буде під силу не всім гравцям ...

Якщо вам знадобиться вбити зомбі, скористайтеся вибуховою пасткою, а не звичайною (цей вид пастки вибухає так само, як і звичайна, за такими ж правилами). Ті, кому вдасться вижити, можуть перетворитися в Гнівних, що додасть вижившим ще більше проблем. Гнівні здатні привертати увагу зомбі, а для їх харчування потрібна величезна кількість продовольства (кожен гнівний з'їдає подвійну норму звичайного персонажу). Гнівних можна вилікувати, але щоб зробити це, гравцеві необхідно буде відшукати спеціальний засіб.

Ігрові модулі

В процес гри Мертвий сезон: Довга ніч автори внесли 3 модуля: Покращення, Бандити і Рексон. Їх можна застосовувати в комплексі, поєднуючи між собою, а можна і окремо. Коли знаходження в зомбі-апокаліпсис стане здаватися вам надто вже простим, саме модулі Бандитів або Рексона допоможуть змінити ситуацію.

Тим же гравцям, яким до душі зміни, новинки, нові властивості або здібності, необхідно спробувати модуль Поліпшень. Він необхідний для того, щоб додати в ігровий процес нові предмети для облаштування табору. З їх додаванням кожен гравець зможе сам вибрати, що йому робити - облаштовувати чи свій табір, ремонтувати предмети або просто намагатися вижити. Облаштовуючи місце свого проживання, ви підвищите шанси на виживання, однак чи потрібні такі поліпшення конкретно зараз, в даний момент, кожен повинен вирішувати сам за себе.

Модуль Бандити - це новинка в цьому додатку. У ньому живуть страшенні головорізи, основне завдання яких - всіляко перешкодити гравцям. Вони неодмінно виникнуть у різних локаціях, що обов'язково приверне зомбі. Крім того, бандити будуть проявляти свої претензії на нові предмети і локації. Щоб вижити, гравцям потрібно буде протистояти їм і навіть пробиратися до їхнього табору для відвоювання награбованого. Загалом, з модулем Бандити процес гри стане складніше, тому його рекомендується використовувати, після того, як ви набралися досвіду в звичайних сутичках.

Модуль Рексон - ще одне нововведення, яке піддасть вижившим ще більше труднощів. Ця локація - місцевість, де раніше проводилися таємні експерименти. Її складно назвати приємним місцем, і перебування там може перерости в справжню проблему. Але відвідати цю зону все ж варто, адже саме там приховано безліч найнеобхідніших предметів. Наприклад, таблетки, які можуть як позитивно, так і негативно вплинути на гравця. Той, кому вдасться вижити після їх вживання, може перетворитися на безстрашного супер-героя, а може - в марний тягар для всієї команди ... Крім того, при відвідуванні Рексона гравцям потрібно кидати кубик ушкоджень, а це явний ризик.

У будь-якому випадку про цю локацію забувати не варто, так як гравцям буде потрібно усувати наслідки минулих експериментів. Якщо запобігти цим наслідкам не вийде, то в локації виникнуть мутовані зомбі, що діють за особливими правилами, описаними на картках експериментів. Здолати їх буде не так-то й просто.

Загалом, якщо ви хотіли труднощів і справжніх боїв, то модуль Рексон - це саме те, що вам потрібно!

Сумісність

Мертвий сезон: Довга ніч - самостійне доповнення, яке ви зможете використовувати спільно з основною версією гри. При поєднанні цих двох ігор, ви отримаєте цілий світ, повний зомбі і мутантів, безліч карток перехресть, предметів і величезна кількість нових героїв з різними професіями.

Поєднуйте ці 2 гри і відчуйте на собі, що таке справжній зомбі-апокаліпсис!

На кого розрахована ця гра

Це повноцінна гра, яка не потребує наявності основної версії гри. Якщо ви хочете познайомитися з Мертвим сезоном, або якщо ви вже грали в першу версію цієї гри і хочете дізнатися і випробувати на собі ще більше, вам просто необхідно купити Довгу ніч!

Тут ви самі зможете змінювати рівні складності і грати саме так, як вам хочеться!

 • Час гри 60-120
 • Кількість гравців 2-5
 • Вік 14-18+
 • Мова Російська
 • Сеттинг Зомбі
 • База Базова гра

Комплектация:

– 353 карты
– 144 жетона
– 20 фишек персонажей
– 30 фишек зомби
– 29 фишек бандитов
– 2 маркера треков
– 25 жетонов ранений
– 9 тайлов локаций
– 5 листов-подсказок
– поле колонии
– 90 подставок
– 30 кубиков действий
– кубик контакта
– правила игры

Summary

0

(0 Reviews)

Select a row below to filter reviews.

 • 5
  (0)
 • 4
  (0)
 • 3
  (0)
 • 2
  (0)
 • 1
  (0)

Write a review

Write your review

Мертвий сезон. Довга ніч, рос

Мертвий сезон. Довга ніч, рос

Гра обіцяє безліч нових стресових подій, які необхідно подолати, і величезна кількість карток перехресть. На них гравці знайдуть зображення іконок, які будуть використовувати в поєднанні із застосовуваними в процесі гри модулями.

Yes No
3 інших товарів в цій категорії: