Бестселер Настільна гра Монополія Україна (Монополия Украина) Збільшити для перегляду

Монополія Україна (Монополия Украина), укр

10026

Новий товар

Монополія - ​​це легендарна настільна гра. Описувати її гідность, історію її створення та шлях розвитку просто не має сенсу. Досить згадати, що довгий час поняття настільних ігор асоціювалося саме з нею.

Детальніше

Наразі товар відсутній

Ціна 801,00 UAH

Монополія - ​​це легендарна настільна гра. Описувати її гідность, історію її створення та шлях розвитку просто не має сенсу. Досить згадати, що довгий час поняття настільних ігор асоціювалося саме з нею. Скільки партій було проведено в колі сім'ї. Скільки шуму піднімала дітвора в під'їзді, з'ясовуючи хто у кого зайву купюру потягнув. Скільки ігрових грошей було втрачено і намальовано. Коли губилися кубики, їх потім виточували з дерева, робили з паперу і навіть відливали в металі. А все для того, щоб гра продовжувала жити. Тому що Монополію не можна викинути в сміття, якщо втрачаються елементи. Її можна відкласти на полицю на пару місяців. Потім дістати, стерти пил, реанімувати і продовжувати грати.

Монополія Україна (Монополия Украина) - це класична монополія, адаптована для нашої країни. Знайомі міста, знайомі вулиці, знайомі підприємства. Це та ж улюблена монополія, але на рідних просторах. Гравцям належить торгувати нерухомістю, укладати угоди, платити ренту, багатіти і банкрутувати. Хоча, хіба є потреба описувати ігровий процес? Словами його не передати, навіть самі захоплені відгуки меркнуть в порівнянні з тим, що відчуваєш під час партії.

У цій грі Вас чекає холоднокровність і фарт, угоди і інтриги, блискавичні злети і нищівні падіння. Жорстка боротьба за можливість монополізувати ділянки відводить на другий план будь-які емоційні пориви. Тільки тверезий розрахунок і тільки вигідні угоди допоможуть досягти перемоги. Трохи прорахувалися і Ви банкрут. Дасте слабину і вас з'їдять. Ваші активи розділять між собою і продовжать гру в пошуках наступної жертви. Це великий бізнес. Це монополія. А переможцем стане лише самий холоднокровний і обачливий гравець.

Купити настільну гру Монополія Україна ви можете в нашому інтернет-магазині Kilogames за вигідною ціною. Коштує вона чимало, але повірте, вона того варта. Також ви можете подивитися і замовити інші подібні до неї ігри. Серед таких, що пов'язані з вигідними торгами та обміном, що направлені на розвиток економічного та стратегічного розвитку, є ігри СуперФермер та Колонизатори. Європа. Не пропустіть їх!

 • Час гри 60-90
 • Кількість гравців 2-6
 • Вік 8-18+
 • Мова Українська
 • Сеттинг Сучасний світ
 • База Базова гра

Summary

0

(0 Reviews)

Select a row below to filter reviews.

 • 5
  (0)
 • 4
  (0)
 • 3
  (0)
 • 2
  (0)
 • 1
  (0)

Write a review

Write your review

Монополія Україна (Монополия Украина), укр

Монополія Україна (Монополия Украина), укр

Монополія - ​​це легендарна настільна гра. Описувати її гідность, історію її створення та шлях розвитку просто не має сенсу. Досить згадати, що довгий час поняття настільних ігор асоціювалося саме з нею.

Yes No
8 інших товарів в цій категорії: