Монополія Hasbro (Monopoly), рос

10147

Новий товар

У цій настолці удача грає більш значиму роль, ніж уміння будувати стратегії і хитро реалізовувати їх. Головна ж перевага Монополії полягає в тому, що виграти тут можуть навіть новачки і малюки. У дітей це завжди викликає величезний захват, адже вигравати у дорослих так весело!

Детальніше

Наразі товар відсутній

Ціна 801,00 UAH

Попередження від Kilogames: Монополія вважається однією з найбільш популярних настільних ігор у всесвіті, але разом з тим, за даними найбільш відомого і авторитетного порталу ігор (boardgamegeek.com), вона не входить не те що в ТОП-100, але і в 5000 тисяч найцікавіших і захоплюючих настолок! Як би там не було, коли хочеться згадати дитинство або просто немає бажання вивчати правила нової гри, Монополія може чудово виручити. Її просто обожнюють діти, так як в цій грі вони можуть бути справжніми підприємцями і вкладати свої гроші куди їм хочеться. Правила до божевілля прості, і лише мінливості фортуни можуть зупинити малолітнього бізнесмена! Ну, або будь-якого іншого олдскульщіка. Загалом, гра має місце бути.

Всього в світі на даний момент продано понад 250 млн примірників Монополії!

Детальніше про гру

Російська версія настільної гри Монополія Hasbro побачила світ ще в далекому 1935 році і стала попередницею багатьох сучасних настолок. На думку багатьох гравців, Монополія - ​​це найбільш відома і популярна настільна гра. За статистикою, хоча б один раз в цю гру різалися 500 000 чоловік! З Монополії проводяться щорічні змагання, в яких беруть участь гравці з усього світу.

Короткий відеоогляд даної економічної стратегії представлений на нашому сайті, він допоможе вам дізнатися основні правила гри.

Цю гру люблять і дорослі, і діти

Описувати основні правила старої доброї Монополії - це практично одне і те ж, що розповідати про автомати з газованою водою, яка коштувала всього 3 копійки. Пригадуєте такі? Тоді, напевно, пам'ятаєте і легендарну Монополію (або її вітчизняні версії під назвами Менеджер або Кооператив). Однак якщо ви не знаєте, що таке автомати з газованою водою, значить під час їх існування вас ще не було на світі, або ви були занадто малі для такої гри. Якщо так, то ви однозначно не впаде в ностальгічні спогади і вам краще вибрати більш цікаву і сучасну настільну гру. Якщо вам потрібна настолка для ігор з усіма друзями зупиніться на тому ж CODENAMES, а якщо ви є шанувальником легких стратегій, то спробуйте настільну гру КОЛОНІЗАТОРИ. Але для тих, хто все ж горить бажанням випробувати на собі цю олдскульну гру, ми розповімо ще трохи подробиць.

Настільна гра Монополія - ​​це класична економічна стратегія, грати в яку можуть двоє або більше гравців. Втім, називати Монополію стратегією - це надто голосно, особливо якщо врахувати рівень складності сучасних настільних ігор. У цій настолці удача грає більш значиму роль, ніж уміння будувати стратегії і хитро реалізовувати їх. Головна ж перевага Монополії полягає в тому, що виграти тут можуть навіть новачки і малюки. У дітей це завжди викликає величезний захват, адже вигравати у дорослих так весело!

Якщо говорити більш детально, то на початку гри кожен гравець отримує певну кількість грошових коштів, а потім лише Фортуна і кидки кубика можуть визначити переможця шляхом покупки акцій різних організацій, оплати податків країні або власникам організацій, які розташовані на клітинах, на яких зупинилася ваша фішка . Основне завдання гри - монополізація всіх підприємств і банкрутство суперників. Як же інакше!

Найдавніший представник настільних економічних ігор

Подейкують, що бути обережним і діяти стратегічно - це вірний шлях до перемоги в Монополії. Але на перший план все ж виступає пані Фортуна, яка і визначає переможця в цій настільній грі (саме за це її і не поважають любителі настільних економічних стратегій). Що ж робить її такою популярною, поцікавитеся ви. Для цього потрібно просто уявити: безробіття, масове скорочення кадрів ... Але не всім хочеться спостерігати всю цю сумну картину, і багато хто припускає, як би вони були на місці директорів і керівників підприємств. І в цей момент ви стикаєтеся з настільною грою, в якій можете вирішувати долі цілих фабрик і заводів. Склалася картинка? :)

На піку своєї популярності Монополія була ще в кінці ХХ століття. Причиною цього стали досить прості правила і новизна (для того часу). Однак купують цю гру і зараз. Однозначно, чимось вона все ж чіпляє!

Думка від Kilogames

Якщо ви знайомі з правилами класичної Монополії, ви можете в цілому зрозуміти, що вона собою являє. Є бажання зануритися в спогади - купіть собі Монополію, якщо такого бажання немає - шукайте більш сучасну і цікаву гру, які зараз більш божевільні і стратегічно продумані. Якщо ж ви ніколи в житті не грали в цю класичну гру, спробуйте перед покупкою поцікавитися у друзів, раптом у них є, і зіграйте пару примірочних партій.

Резюме

Монополія - ​​це справжня класика настільних ігор, але більш нові настолки однозначно цікавіше. Продаємо ми її виключно з поваги до колишніх заслугах і через приємні спогади. Радимо купувати її або виключно з непереборної туги за щасливим дитинством, або в комплекті з чимось ще (наприклад, з тим же Колонізаторами або ЗАХИСНИКОМ КОРОНИ), щоб було з чим порівнювати.

 • Час гри 30-60
 • Кількість гравців 2-6
 • Вік 8-18+
 • Мова Російська
 • Сеттинг Сучасний світ
 • База Базова гра

Комплектация:

– 1 игровое поле
– 6 фишек игроков
– 28 карточек Собственника
– 16 карточек "Шанс"
– 16 карточек "Общественная казна"
– Комплект игровых денег
– 32 фишки домов
– 12 фишек отелей
– 2 шестигранных кубика
– Правила игры

Summary

0

(0 Reviews)

Select a row below to filter reviews.

 • 5
  (0)
 • 4
  (0)
 • 3
  (0)
 • 2
  (0)
 • 1
  (0)

Write a review

Write your review

Монополія Hasbro (Monopoly), рос

Монополія Hasbro (Monopoly), рос

У цій настолці удача грає більш значиму роль, ніж уміння будувати стратегії і хитро реалізовувати їх. Головна ж перевага Монополії полягає в тому, що виграти тут можуть навіть новачки і малюки. У дітей це завжди викликає величезний захват, адже вигравати у дорослих так весело!

Yes No
8 інших товарів в цій категорії: