Монополія. Дорожня Гра (Monopoly Travel), рос

10113

Новий товар

Дорожня версія гри Монополія має зручний пластиковий кейс, де зберігаються всі необхідні для гри компоненти. В розкладеному вигляді він перетворюється в ігрове поле і дозволяє насолодитися грою при будь-якому доступному просторі!

Детальніше

Наразі товар відсутній

Ціна 240,00 UAH

Монополія - ​​без жодного перебільшення, найпопулярніша гра в світі. За довгі роки свого існування вона не тільки отримала десятки тематичних продовжень, а й пережила не одну тотальну модифікацію. Її механіку в тому чи іншому вигляді сьогодні можна зустріти в цілому ряді настільних ігор різних всесвітів. Вражаюче, але використовують механіку Монополії навіть такі монстри ігрового світу, як Володар Кілець і Гра Престолів!

Що б не траплялося з цією грою, і які б модифікації вона не переживала, ця гра зберігає свої позиції і сьогодні, залишаючись найбільшою за розмірами грою. Її відрізняє досить велике ігрове поле з довгим треком, велика банківська зона, де лежать розкладені по номіналах банкноти і значна пачка карток власності, одержуваних гравцями в ході гри. Все це вимагає значного простору, однак тепер грати в Монополію можна в більш обмежених умовах - в тому числі і в поїздці.

Дорожня Монополія від офіційного виробника Hasbro - це чудовий подарунок для всіх фанатів цієї економічної гри! Займаючи трохи місця в багажі, вона чудово прикрасить час поїздки! Однак, як випливає з назви, битися в неї можна не тільки в дорозі, але і вдома - її компактність нічим не обмежує гравців і не позбавляє їх гострих моментів! Вона просто трішки менше.

Ця версія гри повністю відповідає класичним правилам: гравцям по черзі необхідно кидати кубик і пересуватися по круговому полю з прямокутними секторами. Деякі з ділянок - це цілі вулиці (наприклад, Арбат або Чайковського. Їх можна купувати і зводити там свої об'єкти - будинки, фабрики і готелі. Потрапляючи на інші ділянки, необхідно тягнути особливі карти «Шанс», отримуючи додаткові бонуси. Є в грі і такі локації, потрапляючи в які, доведеться платити банку пристойні суми податків або пропускати свій наступний хід. Наприклад, потрапивши за грати.

Оплачуючи вартість об'єктів і будуючи їх на куплених раніше вулицях, гравці все так само будуть чекати, що там згодом зупиняться суперники, що принесе довгоочікуваний прибуток. І чим більше таких об'єктів на вулиці, тим вище вона буде.

Мета гри стандартна - повністю довести до банкрутства своїх суперників, ставши єдиним і монопольним мільйонером, скуповуючи землі і будуючи на них якомога більшу кількість прибуткових будинків, позбавляючи суперників «вільного» проходу.

Дорожня версії гри Монополія має зручний пластиковий кейс, де зберігаються всі необхідні для гри компоненти. В розкладеному вигляді він перетворюється в ігрове поле і дозволяє насолодитися грою при будь-якому доступному просторі!

 • Час гри 60-90
 • Кількість гравців 2-5
 • Вік 8-18+
 • Мова Російська
 • Сеттинг Сучасний світ
 • База Базова гра

Комплектация: 

- 1 игровое поле (наклейка)
- 1 пластиковая основа для поля
- 6 фишек из пластика
- 6 ключей из пластика
- 3 шестигранных кубика
- 32 дома
- 12 гостиниц
- Деньги (купюры разного достоинства)
- 3 листа (шанс, собственность, благотворительный фонд)
- Правила игры

Summary

0

(0 Reviews)

Select a row below to filter reviews.

 • 5
  (0)
 • 4
  (0)
 • 3
  (0)
 • 2
  (0)
 • 1
  (0)

Write a review

Write your review

Монополія. Дорожня Гра (Monopoly Travel), рос

Монополія. Дорожня Гра (Monopoly Travel), рос

Дорожня версія гри Монополія має зручний пластиковий кейс, де зберігаються всі необхідні для гри компоненти. В розкладеному вигляді він перетворюється в ігрове поле і дозволяє насолодитися грою при будь-якому доступному просторі!

Yes No
8 інших товарів в цій категорії: