Rreview summary

4.7

(137 Reviews)

 • 5
  (80%)
 • 4
  (12%)
 • 3
  (5%)
 • 2
  (1%)
 • 1
  (1%)
Оцінка 
2024-04-01

Топ

Хора - дуже недооцінена гра, я спочатку теж на неї дивився , придивлявся, але коли отримав і зіграли, то виявилось що це просто шикарна гра, з чудовими компонентами і механіками. А органайзер - взагалі топ.
Реграбельність чудова, різні фракції і картки політики дають змогу різними способами досягати перемоги і це просто чудово! Окремо слід відмітити відсутність даунтайму і відіграш за 1 годину!! Для такої комплексної євро, це просто знахідка.
Однозначно рекомендую в тому числі і початківцям, бо в правилах розібратись легко, і досвідчені гравці знайдуть для себе щось новеньке;)

   Оцінка 
   2024-03-09

   Гра чудова, локалізація ні

   Загалом гра фантастична - цікава, динамічна, швидка. Але...переклад і локалізація жахливі - багато карт мають помилки в перекладі і одруківки, які суттєво спотворюють геймплей. Деякі терміни переведені неправильно, через шо постійно треба звертатись до англомовних версій. Також з впевненістю можу констатувати, що грати в цю гру без доповнень не варто, аби не зіпсувати враження від цієї чудової настілки. Враховуючи крайню неквапливість локалізатора в плані доповнень, відсутності реакції і виправлення помилок на картках - правильним рішенням буде придбання англомовної версії

     Оцінка 
     2024-03-07

     Не рекомендую

     удова гра на один раз. Але якщо кілька разів зіграєте, то зрозумієте наскільки вона не збалансована. Виграти можна лише рухаючись через карту війни і славу. Через культуру і економіку немає сенсу розвиватися, бо в правилах гри не зараховуються бали за монети, а культура дає дуже мало балів. Не рекомендую

       Оцінка 
       2024-02-05

       Новий налкад

       Вітаю!, підкажіть будь ласка коли гра знову буде в наявності?, дуже не хочеться купляти англійську версію)

         Оцінка 
         2024-01-18

         Нарешті можна пограти вшістьох!

         Моя улюблена гра нарешті отримала доповнення українською! З нетерпінням чекаю на початок передзамовлень для інших доповнень. Сподівюсь, що неанонсовані локалізації доповнень до цієї гри теж скоро опиняться у розробці!

           Оцінка 
           2024-01-18

           Чудова гра!

           Гра дійсно чудова, дуже дякую за локалізацію! З нетерпінням чекаю на локалізацію доповнень. Довелось витратити трохи часу на вивчення і розуміння правил, але воно того варте.

             Оцінка 
             2024-01-15

             Мат для соло

             Думаю, доречно було б відзначити що мат для соло гри

               Оцінка 
               2024-01-13

               Найкраща колобудівна дуелька

               Гра чудова. Мабуть одна із найкращих в нашій скромній колекції. Поки мало із чим порівняти, але ефект давай ще має. І це прекрасно. Майже все зрозуміло, описано на самих картах.

               Маю одне питання. Якщо захисник має щит, то як його рахувати, чи він не рахується. Наприклад картка: Зетта, Шифрувальниця

                 Оцінка 
                 2024-01-11

                 Уточнення правил

                 Прошу уточнення щодо наступного правила Бурлаки:
                 Книга закони лісового краю. Правило 9.2.9.ІІІ.а. Підступ. Уявімо Бурлака розіграв карту Мишача послуга і прибрав з відповідних галявин 4 чужих воїна (які вже були у стані ворожнеча) і дві будівлі. За будівлі отримує по-одному балу (це загальні правила). А чи отримує бурлака у цьому випадку очки за прибраних чужих воїнів?
                 У бою бурлака отримує по одному балу за кожного прибраного ворожого воїна. А як діяти в описаному вище випадку? Наперед дякую

                   Оцінка 
                   2024-01-09

                   Питання

                   Планшети у цій версії предзамовлення будуть стандартні (не іграбельні)?

                     Оцінка 
                     2024-01-05

                     Правила

                     Чи могли би викласти правила доповнення?

                       Оцінка 
                       2024-01-05

                       Новий наклад

                       Чи планується новий тираж?