Зменшена ціна! Дополнение к игре Манчкин 4. Тяга к Коняге (Munchkin 4: The Need for Steed) Збільшити для перегляду

Манчкін 4. Тяга до Конягі (доповнення) (Munchkin 4. The Need for Steed), рос

10072

Новий товар

Сідлати коней, манчкіни! Час рушати за новою порцією хабара! Тим більше, що в продажу з'явився Манчкін 4. Тяга до Конягі. Це реальні кінські перегони з небезпеками та преградістими перешкодами!

Детальніше

Наразі товар відсутній

Ціна 280,00 UAH

-20%

350,00 UAH

Коробка з грою стала трохи менше в розмірах, а картки зарясніли буйством фарб!

Готовий до справжніх стрибків? Вибирай клячу!

Хапай, кого знайдеш, і сідлай, перш ніж попадешся! В стійлі справжні скакуни: кури-несучки і величезні орли, гончі тушкани і бойові конячки. Всі вони будуть відважно битися в битві з ворогами, а можуть і ганебно втекти з неї. Спеціальні підсилювачі можуть змусити скакунів говорити, літати або навіть плюватися вогнем. Ось тільки дракони вміють робити все це і без будь-чиєї допомоги.

Клич на підмогу ...

Якщо боротися самотужки стало складно, збирай компанію з могутніх найманців, клич з собою місцевих робітників і бери в свою компанію всіх, хто попадеться. Вони зможуть не тільки носити на собі громіздкі шмотки, але і здивувати іншими своїми здібностями. Якщо відгодувати такого помічника, його можна без проблем перегнати, відгородившись їм від небезпечного чудовиська, спраглого до вашої крові. Так можуть чинити не тільки зоряні манчкіни, а й прості. Всі по конях!

Що ж у підсумку? Грати чи ні?

Безумовно, так! Манчкін 4. Тяга до Конягі - це ще одне костоламне доповнення до легендарної картковій грі Манчкін, яке може похвалитися купою з 112 нових карток.

Основною темою даного доповнення стали швидконогі скакуни, що володіють шаленими, що не піддаються уяві можливостями. Додатковою можна назвати збільшену кількість найманців і взагалі всього, що так чи інакше пов'язано зі стрибками. Божевільна солянка, бр-р-р!

Не варто забувати, що це доповнення не може використовуватися без основного комплекту карток. Тяга до Конягі, як і багато інших творіннь Стіва Джексона, здатна повеселити не тільки цікавим сюжетом, а й божевільними картинками. Погодьтеся, не кожен день вам пропонують задушити живого дракона голими руками. Або ногами.

УВАГА! Дане доповнення не є самостійною грою, і використовувати його необхідно з основним набором МАНЧКІН.

Базовий Манчкін. Вперед і тільки вперед!

Настільна гра Манчкін - кришесносная локалізація оригінальної гри Munchkin. Перекладена на російську мову, вона звучить трохи по-новому, але не втрачає ні грама свого азарту, динамічності і зловтіхи. Божевілля, стьоб і зубоскальство тут на кожному розі! Не менш божевільні правила, в критичних місцях спеціально прописані якомога більше туманніше, дозволяють беззлобно посміятися над благородними ельфами, добрими чарівниками, сміливими бійцями і мохноногий хафлінг.

Раз - і задзвеніло криваве побоїще між кліриками і андед, а в цей час злодії намагаються підрізати манчкінів, що багатші. Будьте гранично пильні: Кальмадзілли і Ліцесоси неодмінно зроблять спроби вбити вас! А, вже? ..

Як є і чим запивати? Трохи про правила

Манчкін - це саркастична рольова гра, де кожен учасник виконує обрану ним роль. Блукаючи по підземеллях, манчкіни персонажів, знаходять там і тягнуть наверх все, до чого доберуться: в тому числі і різних монстрів, що увязались слідом за ними. Каятися в цьому чи ні - справа десята, але, якщо так, можна вплутатися в бійку і в разі перемоги отримати заслужену нагороду у вигляді нових рівнів або скарбів.

Результат кожної битви безпосередньо пов'язаний з тим, яку екіпіровку натягнув кожен манчкін або яку прихопив з собою на чорний день, а також від рівня, класу перса і бонусів від шмоток і залізяк. На учасників гри також можуть наложиться прокляття та інші дурниці. Чудовиська теж не в сторонці стоять, вбрані в одноразові шмотки і припудрені підсилювачами. Не знаєте, де чудовисько роздобув шмаття? У битвах можуть взяти участь і ваші недоброзичливці, які нададуть допомогу чудовиську і зроблять вас слабкіше.

У гру Манчкін можна грати і вдвох, але, природно, чим більше буде гравців, тим більше у них в руках буде карток з прокльонами, підсилювачами і зіллям, які здатні порушити рівновагу бою і змінити його в вигідну для себе сторону. Звичайно, в самий невідповідний момент. Ваші суперники ні за що не дозволять вам вийти на переможний десятий рівень. Хіба їм можна таке спускати!

Кому буде цікаво грати в Манчкін?

Манчкин - це, без жодного перебільшення, хіт. Ця настільна гра створювалася для гучних і веселих компаній, які не з чуток знають, що таке тролінг і зубоскальство. Поборотися в неї з задоволенням зможуть гравці різного віку, звичайно крім зовсім юного, в якому деякі жарти і приколи автора можуть здатися незрозумілими і образливими. Ну а якщо узагальнювати, то Манчкин - це нереально круті пригоди з вашими улюбленими героями, безвихідними ситуаціями і божевільними обставинами, страшними чудовиськами і непомірними скарбами.

Настільна гра Манчкин представлена ​​багатьма різновидами, також до неї придумано вже дуже багато доповнень, тому пропонуємо подивитися на всіх МАНЧКІНІВ. Наприклад, додаток до настільної гри МАЧКІН 5. СЛІДОПУТИ (MUNCHKIN 5. DE-RANGED) порадує своїх володарів можливістю не тільки боротися з чудовиськами, але подружитися з ними. Пам'ятайте, всі додатки до манчкінів легко сумісні між собою.

Купити додаток до настільної гри Манчкін 4. Тяга до Конягі (Munchkin 4: The Need for Steed) або інші настільні ігри ви можете в інтернет-магазині Kilogames (Київ і вся Україна). Замовити будь-яку настільну гру ви можете також безпосередньо, зателефонувавши за номером: +38 (066) 780 - 73 - 71.

 • Час гри 30-60
 • Кількість гравців 3-6
 • Вік 10-18+
 • Мова Російська
 • Сеттинг Фентезі
 • База Доповнення

Комплектация:

- 112 новых карт
- Правила игры

Summary

0

(0 Reviews)

Select a row below to filter reviews.

 • 5
  (0)
 • 4
  (0)
 • 3
  (0)
 • 2
  (0)
 • 1
  (0)

Write a review

Write your review

Манчкін 4. Тяга до Конягі (доповнення) (Munchkin 4. The Need for Steed), рос

Манчкін 4. Тяга до Конягі (доповнення) (Munchkin 4. The Need for Steed), рос

Сідлати коней, манчкіни! Час рушати за новою порцією хабара! Тим більше, що в продажу з'явився Манчкін 4. Тяга до Конягі. Це реальні кінські перегони з небезпеками та преградістими перешкодами!

Yes No
30 інших товарів в цій категорії: