Манчкін 3. Кліричні Помилки (доповнення) (Munchkin 3. Clerical Errors), рос

10064

Новий товар

Це ще одне приголомшливий додаток до базового набору манчкінів, найбільш відомої карткової гри у всьому світі. Тому, якщо ви ніколи не грали в цю костоламну гру, швидко біжіть її купувати, а потім і доповнення до неї! Бо негоже.

Детальніше

Наразі товар відсутній

Ціна 350,00 UAH

Манчкін 3. Кліричні Помилки - це ще один приголомшливий додаток до базового набору МАНЧКІН, найбільш відомої карткової гри у всьому світі. Тому, якщо ви ніколи не грали в цю костоламну гру, швидко біжіть її купувати, а потім і доповнення до неї! Бо негоже.

Увага!

Манчкин: Кліричні Помилки - це не окрема гра, а лише додаткові карти до основного набору.

Частина доповнень до цієї гри можна зустріти в олдскульному чорно-сіро-білому виданні, і для того, щоб вибрати відповідний варіант, уточнюйте, чи є він в наявності в магазині.

Нагороди

* Номінація Origins Awards (2003 рік)

Трохи про гру

Точно так же, як і у всіх попередніх і наступних допах, в доповненні Кліричні помилки є 112 нових карток, серед яких 66 дверей і 46 не менше найцінніших скарбів. Їх змішують з основною колодою, і єдиною їх відмінністю стає невелике зображення-символ на лицьовій стороні.

Головне, що вносить доповнення - це раса гномів і клас бардів. Гноми здатні попросити монстрів про допомогу, а барди - змусити інших учасників гри без оплати допомогти їм в боях і отримувати в разі перемоги додаткові скарби.

Крім того, додаток має величезну кількість карток, які, як завжди, мають не тільки ігрове значення, але і володіють особливим гумором:

* Ще більше монстрів: Хряк-шовініст може отримувати бонуси проти особин жіночої статі, а після бою у Деревянщіни виникає нездорове почуття страху по відношенню до рослин (тому зустріч з Травою в горщику стане зовсім забавною);

* Нові речі: у вас з'явиться можливість приміряти кольчужне бікіні або Жахливі шкарпетки (але будьте готові, що цей кошмарний запах відлякає всіх союзників, і вас ніхто не покличе на підмогу в битві);

* Нові закляття і чарівні настоянки.

Загалом виходить, що комплект гри Манчкін поповнюється на більше, ніж сто карток. Ця версія доповнення, як і попереднє, не змінює основних правил гри, а лише привносить трохи новизни і інтересу в базову гру. Багато карток мають новими властивостями. Наприклад, Шапка Величі може відобразити прокляття на інших учасників гри, а Капці по Фрейду можуть допомогти змінити стать на будь-якому етапі гри. Всі ці картки, разом з базовими, створюють нові стратегічні можливості, допомагають перемогти інших гравців і першим досягти заповітного десятого рівня. А можете просто підставити потенційного переможця, який вже знаходиться в кроці від перемоги - Манчкін ж все-таки!

Ще не обзавелися доповненнями? Пора надолужити згаяне! Радимо спробувати додаток до настільної гри МАНЧКІН 2. СКАЖЕНА СОКИРА (MUNCHKIN 2. UNNATURAL AXE).

Резюме

Дане доповнення націлене не тільки на те, щоб збільшити кількість базових ігрових карток, але і на те, щоб урізноманітнити гру, зробивши її ще більш цікавою. Якщо ви любите грати в Манчкін, купуйте нові доповнення, і грати стане набагато цікавіше!

Доповнень до настільної гри Манчкін, як і його різновидів, насправді багато, тому подивіться на всіх МАНЧКІНІВ.

Купити додаток до настільної гри Манчкін 3. Кліричні Помилки або інші настільні ігри ви можете в інтернет-магазині Kilogames (Київ і вся Україна). Замовити будь-яку настільну гру ви можете також безпосередньо, зателефонувавши за номером: +38 (066) 780 - 73 - 71.

 • Час гри 30-60
 • Кількість гравців 3-6
 • Вік 10-18+
 • Мова Російська
 • Сеттинг Фентезі
 • База Доповнення

Комплектация:

- 112 новых карт
- Правила игры

Summary

0

(0 Reviews)

Select a row below to filter reviews.

 • 5
  (0)
 • 4
  (0)
 • 3
  (0)
 • 2
  (0)
 • 1
  (0)

Write a review

Write your review

Манчкін 3. Кліричні Помилки (доповнення) (Munchkin 3. Clerical Errors), рос

Манчкін 3. Кліричні Помилки (доповнення) (Munchkin 3. Clerical Errors), рос

Це ще одне приголомшливий додаток до базового набору манчкінів, найбільш відомої карткової гри у всьому світі. Тому, якщо ви ніколи не грали в цю костоламну гру, швидко біжіть її купувати, а потім і доповнення до неї! Бо негоже.

Yes No
30 інших товарів в цій категорії: