Бестселер Дополнение к игре Манчкин 2. Дикий Топор (Munchkin 2: Unnatural Axe) Збільшити для перегляду

Манчкін 2. Дика Сокира (доповнення) (Munchkin 2. Unnatural Axe), рос

10063

Новий товар

Дика сокира - кришесносне доповнення до гри, яке користується неабиякою популярністю, і, якщо ви ще не брали його в руки, дуже радимо скоріше це зробити.

Детальніше

Наразі товар відсутній

Ціна 350,00 UAH

Увага!
Манчкін 2. Дика Сокира - це не окрема гра, а лише доповнення до стандартного МАНЧКІН.

Нагороди
* Найкраще доповнення до карткової гри за версією Origins Awards (2002 г.)

Трохи про гру

Манчкін. Дика сокира - кришесносне доповнення до гри, яке користується неабиякою популярністю, і, якщо ви ще не брали його в руки, дуже радимо скоріше це зробити.

Доповнення надзвичайно цікаве. У наборі ви знайдете 112 додаткових карт з 66 дверима і 46 скарбами. Ці картки змішуються з базовою колодою, але їх легко відрізнити, оскільки на тильній стороні є картинка сокири.

Основна новинка - це раса орків, яка має здатність захищатися від заклинань та можливість додаткового рівня при значних перевагах в боях з монстрами. Щоб перемагати супротивників було ще цікавіше, в комплект входить спеціальний одяг для гравців раси орків.

Творці додали ще багато нових карток, що володіють не тільки значимістю в грі, а й особливим почуттям гумору:

* Нові картки з монстрами: наприклад, Псіхобелка змушує учасника розмовляти неприємним писклявим голосом, є Могутній мікроб і Тварь з надзвичайно довгим ім'ям, що картинка з ними просто не помістилася на картці;

* Нові речі: Меч для вбивства всього-прівсего, крім кальмарів, жахлива навіть за назвою Моторошна вставна щелепа, нешкідливий на вигляд Милий наплачений дракон і ціла низка інших;

* Оновлені закляття та чарівні настоянки.

У підсумку виходить, що базовий комплект гри поповнився на більше, ніж сотню карток. Вони не змінюють основні правила гри, проте роблять її набагато цікавішою. І так як карток з дверима і захованими за ними скарбами тепер стало набагато більше, то і грати стало цікавіше.

Деякі картки додають незвичайні здібності. Наприклад, дощовик зможе захистити від чарівних настоянок, Шолом заднього огляду буде відмінним захистом від грабіжників, а Коростявий порошок дозволить зняти з суперника один елемент його екіпіровки. У комбінації з картками базової гри дане доповнення привносить приголомшливі тактики і можливості обходу інших манчкінів, які також намагаються досягти заповітного десятого рівня (або просто підкласти свиню супернику, коли той буде майже у мети).

Варто зазначити, що для удосконалення гри можна внести в неї і інші додаткові картки. А саме, картки з доповнення до настільної гри МАНЧКІН 3. КЛІРИЧНІ ПОМИЛКИ.

Резюме

Доповнення приголомшливим чином розширює базовий комплект манчкінів і вносить в нього додаткову різноманітність. Якщо ви любите грати в цю гру, не пропустіть шансу внести в неї щось нове і цікаве!

Доповнень до настільної гри Манчкін, як і його різновидів, насправді багато, тому подивіться на всіх МАНЧКІНІВ.

Купити додаток до настільної гри Манчкін 2. Дика Сокира (Munchkin 2. Unnatural Axe) або інші настільні ігри ви можете в інтернет-магазині Kilogames (Київ і вся Україна). Замовити будь-яку настільну гру ви можете також безпосередньо, зателефонувавши за номером: +38 (066) 780 - 73 - 71.

 • Час гри 30-60
 • Кількість гравців 3-6
 • Вік 10-18+
 • Мова Російська
 • Сеттинг Фентезі
 • База Доповнення

Комплектация:

- 112 новых карт
- Правила игры

Summary

0

(0 Reviews)

Select a row below to filter reviews.

 • 5
  (0)
 • 4
  (0)
 • 3
  (0)
 • 2
  (0)
 • 1
  (0)

Write a review

Write your review

Манчкін 2. Дика Сокира (доповнення) (Munchkin 2. Unnatural Axe), рос

Манчкін 2. Дика Сокира (доповнення) (Munchkin 2. Unnatural Axe), рос

Дика сокира - кришесносне доповнення до гри, яке користується неабиякою популярністю, і, якщо ви ще не брали його в руки, дуже радимо скоріше це зробити.

Yes No
30 інших товарів в цій категорії: