Манчкін 2. Скажена сокира. (дополнение), укр

Новый товар

Доповнення збільшує основний набір манчкіну і робить його різноманітніше. Якщо вам подобається ця гра, то ми радимо не втрачати цю чудову можливість зробити її ще цікавіше

Подробнее

Нет в наличии товара

Цена 280,00 UAH

Зверніть увагу!
Манчкин 2. Дика Сокира - не самостійна гра, а доповнення до базового манчкіну.

Короткий опис
Манчкин 2: Дикий Сокира - доповнення до гри Манчкін, однієї з найпопулярніших карткових ігор в світі. Так що, якщо ви ще не пробували основну гру, то ми вам дуже рекомендуємо з цим не затягувати;)
Що ж пропонує нам це доповнення? У коробці знаходиться 112 нових карт: 66 дверей і 46 скарбів - всі вони домішуються до карт манчкіну, від яких зовні відрізняються тільки невеликим зображенням сокири на лицьовій стороні.

Головне нововведення - раса орків, що має захист від проклять і здатність отримувати додатковий рівень при великому перевазі в битві з монстрами. Щоб цікавіше було цих монстрів мочити, в комплекті є набір шмоток спеціально для нової раси.
Крім цього, додано безліч карт, які, як правило, крім ігрової цінності, мають і фірмовий гумор: нові монстри, нові шмотки, нові заклинання і зілля.

В цілому виходить, що основний набір манчкіну (Munchkin) збільшується більш ніж на 100 карт. Доповнення не змінює правил гри, але вносить різноманітність як кількісно (стопки дверей і скарбів тепер закінчуються повільніше), так і якісно. Деякі карти дають нові цікаві можливості: наприклад, дощовик захищає від зілля, Шолом заднього огляду - від злодіїв, а Коростявий порошок зніме з противника будь-який предмет одягу. Разом з картами з основної гри це відкриває нові комбінації і способи обійти інших манчкінів в гонитві за заповітним десятим рівнем (ну, або способи насолити іншим в найвідповідальніший момент, як і личить справжньому манчкіну =)).
До речі, для подальшого поліпшення гри можна додати і інші доповнення. Зокрема, Клірічні Огріхи.

Резюме 
Доповнення збільшує основний набір манчкіну і робить його різноманітніше. Якщо вам подобається ця гра, то ми радимо не втрачати цю чудову можливість зробити її ще цікавіше ;)

  • Время партии 30-60
  • Количество игроков 3-6
  • Возраст 10-18+
  • Язык Украинский
  • Сеттинг Фэнтези
  • База Дополнение

Пока нет отзывов.

Написать отзыв
Манчкін 2. Скажена сокира. (дополнение), укр

Манчкін 2. Скажена сокира. (дополнение), укр

Доповнення збільшує основний набір манчкіну і робить його різноманітніше. Якщо вам подобається ця гра, то ми радимо не втрачати цю чудову можливість зробити її ще цікавіше

Комплектация: 

– 112 новых карт
– 1 специальная бонус-карта
– 1 счетчик уровней

В этой серии ещё 30 товаров: