Зменшена ціна! Настольная игра Манчкин Апокалипсис (Munchkin Apocalypse) Збільшити для перегляду

Манчкін Апокаліпсис (Munchkin Apocalypse), рос

10090

Новий товар

Серія ігор Манчкін поповнилася ще однією цікавою настолкою, грати в яку можна без базового комплекту. Ця гра трохи відрізняється від своїх попередниць. Справа в тому, що в Апокаліпсисі з'явилася нова механіка - сівучаті, що б це не означало.

Детальніше

Ціна 360,80 UAH

-20%

451,00 UAH

Серія ігор МАНЧКІН поповнилася ще однією цікавою настолкою, грати в яку можна без базового комплекту. Її автором є все той самий Стів Джексон, чиїх рук належать всі попередні випуски легендарного Манчкіну. Ця гра трохи відрізняється від своїх попередниць. Справа в тому, що в Апокаліпсисі з'явилася нова механіка - сівучаті, що б це не означало.

Трохи про гру

Ви все правильно зрозуміли: в комплект гри входить 168 карток, кубик d6 і папірець з правилами. Однак тут є ще одна особливість - крім звичайних колод, дверей і Скарбів, в комплекті можна знайти дванадцять нових незвичайних квадратних карт. Що б це могло бути? Здивування швидко пройде - це саме та родзинка, яка робить нову гру ще більш несподіваною і привносить ту саму нову механіку. Квадратні картки - це печатки сівучаті.

Немає ніяких ускладнень, але ці картки досить сильно впливають на основний хід гри, роблячи його набагато цікавішим. Тепер після кожної загибелі вашого героя при витівках багатьох чудовиськ або за вказівкою декількох карток повинна бути зірвана одна сівучать (тобто необхідно розкрити верхню карту колоди), що додасть манчкінам багато нових клопотів. Причому не на один раз, а тривало. Чудовиська потовстіють, шмотки втратять силу, і все в такому дусі.

Після зриву останньої, сьомої сівучаті гра буде закінчена! Тобто тепер гра може закінчитися навіть тоді, коли жоден з гравців не досяг переможного десятого рівня, а переможцем стане той, хто за час гри зміг отримати найдовший і найвищий бойовий бонус. Звичайно, якщо дуже-дуже постаратися і вилізти зі шкіри геть, можна закрити сівучать назад і цим уникнути небажаного закінчення гри. Однак це зовсім не просто, адже кругом постійно вирують натовпи манчкінів, які по головах суперників намагаються якомога швидше прокачати і розбагатіти. Ну а як інакше-то?

Резюме

Та ж легендарна гра МАНЧКІН, тільки ще цікавіше! Особливі картки сівучаті роблять гру більш глибокої, але не ускладнюють її правила! Готуйтеся до наступного кінця світу з настільною грою Манчкін Апокаліпсис! Чи не пригадуєте, коли він намічається?? В 2021-му? :)

Якщо вам сподобалася настільна гра Манчкин Апокаліпсис (Munchkin Apocalypse), то зверніть увагу на гру МАНЧКІН ЧУДО-МОНСТРИ.

Купити Манчкин Апокаліпсис (Munchkin Apocalypse) або інші настільні ігри ви можете в інтернет-магазині Kilogames (Київ і вся Україна). Замовити будь-яку настільну гру ви можете також безпосередньо, зателефонувавши за номером: +38 (066) 780 - 73 - 71.

 • Час гри 30-60
 • Кількість гравців 3-6
 • Вік 10-18+
 • Мова Російська
 • Сеттинг Фантастичний
 • База Базова гра

Комплектация:

– 168 карт
– 1 шестигранный кубик
– Правила игры

Summary

0

(0 Reviews)

Select a row below to filter reviews.

 • 5
  (0)
 • 4
  (0)
 • 3
  (0)
 • 2
  (0)
 • 1
  (0)

Write a review

Write your review

Манчкін Апокаліпсис (Munchkin Apocalypse), рос

Манчкін Апокаліпсис (Munchkin Apocalypse), рос

Серія ігор Манчкін поповнилася ще однією цікавою настолкою, грати в яку можна без базового комплекту. Ця гра трохи відрізняється від своїх попередниць. Справа в тому, що в Апокаліпсисі з'явилася нова механіка - сівучаті, що б це не означало.

Yes No
13 інших товарів в цій категорії: