Бестселер Настольная игра Мафия: Город Засыпает Збільшити для перегляду

Мафія: Місто Засинає, рос

10156

Новий товар

Чи зможете ви знищити гідру бандитизму і нарешті повернути спокій тисячам мирних жителів? Якщо відчуваєте в собі сили - ласкаво просимо в легендарну настільну гру Мафія: Місто Засинає!

Детальніше

Наразі товар відсутній

Ціна 115,00 UAH

Отже, над містом згущаються сутінки, і стомлені обивателі засипають ... Городяни поспішають скоріше потрапити додому, замкнути двері на всі замки і потай молитися, щоб зловісна мафія не дістала їх цієї ночі. Так, місто вже багато років знаходиться в руках грізного клану мафіозі, які налагодили всы «потрібні контакти» з поліцією та іншими органами правопорядку.

Чи зможете ви знищити гідру бандитизму і нарешті повернути спокій тисячам мирних жителів? Якщо відчуваєте в собі сили - ласкаво просимо в легендарну настільну гру Мафія: Місто Засинає!

Детальніше про гру

Так, в МАФІЮ люблять пограти і підлітки, і солідні офісні менеджери, і навіть успішні бізнесмени! Чудовий спосіб згаяти зимовий вечір, насолодитися психологічними хитрощами у власному виконанні, розім'яти мізки і логічне мислення - все це про карткову гру Мафія: Місто Засинає, яка не має аналогів по напруженості і непередбачуваності ігрового процесу!

Запеклі дебати, динамічний сюжет, прості і в той же час продумані ігрові правила - грати в Мафію з компанією близьких друзів тепер буде ще цікавіше!

Мафія вже знає, де ти живеш!

Дана гра відноситься до жанру «психологічний трилер». Ми переносимося в далеке містечко, яким править безжальна мафія, кожної ночі без розбору вбиває мирних громадян. Покінчити з бандитами може Детектив, якому для цього доведеться затримувати (по одному, звичайно) кожного із злочинців, поки не стало пізно!

Головний помічник і гарант спокою мирних жителів містечка - Доктор. Він може вилікувати (де-факто оживити, воскресити) будь-якого з гравців, а також вберегти потенційну жертву мафіозі від розправи.

Початок гри передбачає вибір ведучого. Ідеальний варіант - якщо ця людина вже має непоганий досвід гри в Мафію або хоча б добре знає правила. Він повинен видати кожному з гравців за столом по одній карті сорочкою вгору. Роздача і визначає долі гравців на найближчу партію - чи будете ви гангстером-мафіозі, чесним і безкомпромісним детективом, вмілим Доктором з великим серцем або ж простаком-обивателем, залежить від вдало випала карти.

Крім основних ролей- в Мафії: Місто Засинає передбачені й інші види ігрових карт. Так, хтось із гравців може стати Маніяком (псих, який вбиває людей без будь-яких причин), Коханкою (захищає гравця від помилкових підозр), а також Патрульним, який може взяти правосуддя у руки після того, як Детектив вийде з гри .

Правила гри

Отже, ролі розподілені, учасники вивчили свої карти. Ведучий оголошує настання ночі в місті всі гравці закривають очі. Гра відбувається поетапно, і учасники роблять хід лише на вимогу ведучого.

Завдання ведучого - «будити» гравців, дотримуючись певний порядок. Кожен з учасників (крім Городян) повинні зробити свій хід:

 • Мафія вбиває людей (кожен мафіозі - одного з тих, хто сидить за столом);
 • Доктор рятує жертву (по факту - будь-якого з гравців, на якого він вкаже) від смерті;
 • Маніяк повторює дії Мафії;
 • Коханка відвідує одного з гравців, забезпечуючи алібі при наступних обговореннях (про це пізніше);
 • Детектив перевіряє одного гравця на причетність до вбивств.

Після того, як кожен з активних гравців зробив свій хід, ведучий оголошує ранок. Всі учасники відкривають очі (до речі, при бажанні можна використовувати спеціальні пов'язки для того, щоб виключити факти шахрайства), після чого ведучий повідомляє зведення новин, які відбулися минулої ночі.

Новинами можуть стати факти вбивства (в такому випадку убитий гравець покидає місце за столом) і наявність врятованих від вбивства. Після цього починаються запеклі дебати, в ході яких всі гравці за столом намагаються викрити мафіозі.

Коли дебати закінчені, починається етап голосування. Діє принцип більшості: викрити можна лише одного з гравців, і учасники повинні вибрати кандидатуру найбільш підходящого (на їх погляд) на роль Мафії. Після цього засуджений гравець відкриває карту і вибуває з гри. Як швидко змінюються емоції на обличчях учасників, коли стає ясно, що потенційним мафіозі виявився доктор, і тепер городянам буде ой як нелегко!

Відразу після арешту одного з гравців місто занурюється в ніч, і цикл повторюється.

Гра може закінчитися двома можливими наслідками:

 1.       Всі мафіозі і маніяк були викриті. В такому випадку перемогли городяни, Мафія назавжди покинула їх кошмарні сни!
 2.       Мирних жителів залишилося менше, ніж живих мафіозі. Перемогла Мафія!

Найцікавіший момент - обговорення після зіграної партії. Як же довго можуть сперечатися і доводити один одному гравці, що арешт Доктора або Коханки був фатальною помилкою! Так, такі дискусії часом тривають набагато довше, ніж проходила сама партія в Мафію, тому приготуйтеся до живого обговорення ігрових подій!

Прекрасний вибір для великої компанії!

Настолка Мафія: Місто Засинає вже давно стала справжньою класикою карткових ігор. Красива отрисовка ігрових персонажів, ігрові карти з товстого картону і зручний коробок для зберігання колоди - беріть Мафію з собою на вечірку, нудно не буде нікому!

Якщо ви хочете розважитися у великій компанії (мінімум для гри необхідні 6 осіб), то Мафія: Місто Засинає стане по-справжньому універсальним вибором для проведення спільного дозвілля. Чи готові показати свої навички в суперечці, вміння переконувати і читати по очах? Місто вже засинає!

 • Час гри 30-60
 • Кількість гравців 6-11
 • Вік 13-18+
 • Мова Мовонезалежна
 • Сеттинг Гангстери
 • База Базова гра

Summary

0

(0 Reviews)

Select a row below to filter reviews.

 • 5
  (0)
 • 4
  (0)
 • 3
  (0)
 • 2
  (0)
 • 1
  (0)

Write a review

Write your review

Мафія: Місто Засинає, рос

Мафія: Місто Засинає, рос

Чи зможете ви знищити гідру бандитизму і нарешті повернути спокій тисячам мирних жителів? Якщо відчуваєте в собі сили - ласкаво просимо в легендарну настільну гру Мафія: Місто Засинає!

Yes No
6 інших товарів в цій категорії: