Зменшена ціна! Настольная игра Love Фанты Romantic Збільшити для перегляду

Love Фанти Romantic, рос

10161

Новий товар

Чи часто ви радуєте свою другу половинку зізнаннями в коханні, романтичними прогулянками під місяцем і приємними презентами? А тим часом навіть звичайна смс любовного характеру може зробити вас ближче.

Детальніше

Ціна 356,00 UAH

-20%

445,00 UAH

Без романтики нікуди! Настільна гра Love Фанти Romantic дозволить зміцнити відносини, пробудити бажання і зробити звичне сімейне життя більш барвистим, теплішим і яскравішим.

Перед вами - чарівна з усіх ігор, здатна забезпечити сплеск емоцій і надихнути закохану пару на романтично-божевільні вчинки. Так-так, саме так - це не звичайна настолка: в ході гри ви будете не просто перекладати картки, а виконувати спеціальні завдання, на які, не будь на світі Love Фанти Romantic, ви б ніколи не зважилися.

Тривати гра може від одного до трьох тижнів, і за цей чарівний час ви зуміє вивести відносини на новий рівень, додати вогню, де він ледве жеврів, наповнивши життя бурею нових, пекучих емоцій!

Грати в настільну гру Love Фанти Romantic можуть не тільки закохані, які тільки-тільки відкривають один одного, а й усталені сімейні пари, які бажають пізнати що-небудь новеньке. Це прекрасний варіант подарунка на сімейну річницю або заручини, адже вона подарує більше, ніж просто вечір разом.

Відкривши коробку з грою, ви виявите сорок романтичних завдань-сюрпризів в двох конвертах: картки з рожевого призначаються для неї, а з блакитного конверта - для нього. Тут знайдуться як прості, ні до чого не зобов'язуючі фанти, так і завдання, що вимагають серйозної (часом і багатоденної) підготовки. Однак концепція цієї гри заснована не стільки на цукерково-букетний вчинках. Love Фанти Romantic просякнута чарівним духом романтики і красою любовних відносин. Тут немає підкреслено відвертих завдань і надмірного еротизму. Замість них знайдеться лише парочка карт з пікантними фантами, а тому якщо вам потрібна більш яскрава і еротична гра, зверніть увагу на Love Фанти 69 або Ігри в ліжку, де цього хоч відбавляй.

Грати досить проста: беріть свої конверти, в таємниці від другої половинки вибирайте одне із завдань і рівень складності і починайте діяти. Після виконання фанта отримуйте переможні очки і позначайте їх фішками на магнітному планшеті. Виконувати їх всі не обов'язково - головне першим набрати 25 балів. В цьому випадку ви отримуєте можливість вибрати з конверта суперника невиконаний фант, який він чи вона повинні будуть виконати. Загалом, головна складова гри - це ваші почуття і емоції! А вже якими вони будуть, залежить від вас!

Love Фанти Romantic - дійсно романтична гра, здатна зміцнити любовні відносини, а подекуди й навчити чогось новенького.

 • Час гри 240
 • Кількість гравців 2
 • Вік 18+
 • Мова Російська
 • Сеттинг Сучасний світ
 • База Базова гра

Комплектация:

 –  40 карт с фантами
 –  2 конверта
 –  жетоны
 –  Правила игры

Summary

0

(0 Reviews)

Select a row below to filter reviews.

 • 5
  (0)
 • 4
  (0)
 • 3
  (0)
 • 2
  (0)
 • 1
  (0)

Write a review

Write your review

Love Фанти Romantic, рос

Love Фанти Romantic, рос

Чи часто ви радуєте свою другу половинку зізнаннями в коханні, романтичними прогулянками під місяцем і приємними презентами? А тим часом навіть звичайна смс любовного характеру може зробити вас ближче.

Yes No