Кубарем по Галактиці (Roll for the Galaxy), рос

10086

Новий товар

Ця гра була створена ще в 2014 році і на даний момент, за версією BGG, займає сорок першу позицію серед всіх настолок. Жоден гравець, що спробував зіграти в неї, не залишив про неї негативного відгуку. Багато обговорюють її, але тільки з позитивного боку.

Детальніше

Наразі товар відсутній

Ціна 1 630,00 UAH

Кубарем по Галактиці (Roll for the Galaxy) - гра, просочена духом зоряних імперій. Поборотися в неї зможуть від 2 до 5 гравців, і практично все тут зав'язано на кубиках. Вони являють собою працівників, які створюють нові технології і колонізують світи. Перемогу здобуде той гравець, який зможе використовувати своїх працівників найбільш ефективно і побудує дійсно багату і могутню державу.

Хто автор?

Автором даної гри є Том Леманн і Вей-Хва Хуан. Перший створив понад сорок найцікавіших настолок і користується заслуженою повагою у всьому світі. До його найбільш знаменитих шедеврів можна віднести такі ігри, як Боротьба за Галактику, ПАНДЕМІЯ. НА МЕЖІ, Пандемія. У Лабораторії і Санкт-Петербург.

Вей-Хва Хуан - не менш знаменитий винахідник настолок та ігор на міркування і кмітливість. Він виграв безліч нагород в даній сфері і не раз співпрацював з NewYorkTimes і Google.

Сеттінг

Кубарем по Галактиці - це вдосконалений і доопрацьований варіант БОРОТЬБИ ЗА ГАЛАКТИКУ. Всі дії розгортаються у вигаданих зоряних системах, де, між тим, можна наткнутися на цілий ряд елементів з різних фантастичних творів - наприклад, з Саги про Узвишші Девіда Бріна або циклу романів про расу Хічі (Heechee) Фредеріка Пола.

Кожне коло учасники гри займаються розвитком своїх цивілізацій, наймаючи працівників у вигляді різнокольорових кубиків, колонізуя світи і розроблюючи необхідні технології-жетони.

Переможцем стає гравець, працівники якого зможуть проявити себе максимально ефективно, побудувавши найбільшу зоряну імперію, що дала гравцеві найбільшу кількість переможних очок.

У чому родзинка гри?

         Новизна. Ця оригінальна у всьому - як мінімум, вона вигідно відрізняється від інших ігор на розміщення робочих. В їх ролі виступають кубики різного забарвлення, кожен з яких має особливе значення. Учасники гри отримують різні способи досягнення перемоги.

         Багатогранність. Кожен жетон має дві сторони: на одній зображений світ, а на другий - технологія. Кожен з таких жетонів - унікальний. Крім того, в грі є багато первісних жетонів, які здатні створити чимало унікальних комбінацій. Саме тому партії даної гри неповторні і грати буде цікаво навіть після двадцятого битви поспіль.

         Мінімум агрессіі. Ігра не припускав прояви відкритої агресії одна проти одної, однак це не позбавляє її від інтересу. Кожен раунд за спеціальної ширмою гравці вибирають вигідну їм дію. За один раунд можна відіграти тільки одну дію, через що гравці повинні уважно стежити за діями своїх опонентів і передбачати подальший хід розвитку подій.

Всі подробиці про компоненти гри, її правила і тонкощі можна дізнатися в спеціальному відеоролику Олексія Зуйкова, автора блогу Два в кубі.

Відео огляд до настільної гри стрімголов по Галактиці (Roll for the Galaxy)

Як грати?

Правила гри досить прості, але сам хід гри надзвичайно глибокий. Рішення, які приймають учасники в ході раундів, здатні серйозно вплинути на ситуацію, а тому діяти необхідно з розумом.

1. Коли починається нове коло, учасник повинен закритися спеціальної ширмою і кинути різнокольорові кубики своїх працівників. Результат кидка вкаже на те, яку активність зможуть проявити працівники в даному раунді гри. Зверніть увагу, що грані кубиків різного забарвлення мають різну розкладку. Учасники повинні розподілити свої кубики згідно результату, що випав, використовуючи особистий планшет. При необхідності, гравці можуть застосувати особливі властивості і відкриті ними технології, перепризначити працівників на іншу діяльність.

2. На планшеті можна знайти інформацію про послідовність фаз кожного раунду, але в кожному колі гри відігратися можуть тільки ті фази, які будуть обрані самими гравцями. Учасники гри в таємниці один від одного вибирають тільки одну фазу. Коли кожен гравець відкриє ширму, стає ясно, який з кубиків працівників виконує завдання на цьому етапі гри, а які працівники знову відправляться в стакан. В ході гри потрібно займатися не тільки розробкою своєї стратегії, а й намагатися передбачати можливі дії своїх супротивників - тільки так вийде відігравати більше дій.

3. Гравці по черзі відіграють вибрані ними фази. Дослідження можуть принести галактичні кредити і жетони, які в майбутньому можуть стати світами або технологіями, тобто основою переможних очок. За допомогою розробки можна підготувати жетони технологій, які зможуть наділити свого власника унікальними властивостями. Колонізація дасть жетони світів, які в свою чергу забезпечать додатковими кубиками і місцями для зберігання товарів. Використовуючи виробництво, можна отримати в своїх світах цінні товари, після чого продавати їх або міняти на переможні очки за допомогою поставок. Кожна з фаз гри має свої стратегії, які сприяють отриманню ПО.

4. Завершуючи раунд, гравці можуть витратити зароблені ними галактичні кредити, щоб перемістити задіяні кубики, які виконали свою мету, назад в стакан. Після цього космічне протистояння розпалюється знову. Перемогу отримує той гравець, який зумів побудувати найбільшу і потужну імперію в галактиці, заробивши найбільшу кількість переможних очок.

Переглянувши це відео, ви зможете отримати більше інформації про компоненти і основні правила гри.

Якщо вам сподобалася настільна гра стрімголов по Галактиці (Roll for the Galaxy), то зверніть увагу на гру ПІРАТИ СЕМИ МОРІВ, в обох іграх механіка процесу побудована на киданні в один захід купи кубиків і це дуже цікаво.

Купити Кубарем по Галактиці (Roll for the Galaxy) або інші настільні ігри ви можете в інтернет-магазині Kilogames (Київ і вся Україна). Також Ви можете подивитися відео і почитати відгуки. Замовити будь-яку настільну гру ви можете також безпосередньо, зателефонувавши за номером: +38 (066) 780 - 73 - 71.

 • Час гри 30-60
 • Кількість гравців 2-5
 • Вік 14-18+
 • Мова Російська
 • Сеттинг Фантастичний
 • База Базова гра

Комплектация: 

– 5 стаканов для кубиков
– 5 маркеров дохода
– 5 ширм
– 5 планшетов игроков
– 5 полосок выбора фаз
– 5 тайлов активных фаз
– 111 кубиков
– 18 стартовых тайлов
– 55 основных тайлов
– 2 мешка
– 33 жетона победных очков
– правила игры

Summary

0

(0 Reviews)

Select a row below to filter reviews.

 • 5
  (0)
 • 4
  (0)
 • 3
  (0)
 • 2
  (0)
 • 1
  (0)

Write a review

Write your review

Кубарем по Галактиці (Roll for the Galaxy), рос

Кубарем по Галактиці (Roll for the Galaxy), рос

Ця гра була створена ще в 2014 році і на даний момент, за версією BGG, займає сорок першу позицію серед всіх настолок. Жоден гравець, що спробував зіграти в неї, не залишив про неї негативного відгуку. Багато обговорюють її, але тільки з позитивного боку.

Yes No