Бобот, укр

Новый товар

Гра є новинкою, яка вийшла у вересні 2018 року за мотивом фільму "Бобот та енергія Всесвіту!"!

Подробнее

Цена 760,00 UAH

Добавить в избранное

Гра є новинкою, яка вийшла у вересні 2018 року за мотивом фільму "Бобот та енергія Всесвіту!"!

У цій грі групі відчайдушних шукачів пригод потрібно проявити завзятість, стратегічне мислення і командний дух, тому що або все переможуть або програють. Гравцям потрібно виконати умови сценарію - відремонтувати енергетичну станцію, яка є ключовим об'єктом для захисту всієї людської цивілізації.

Захищатися людям допомагають Бобот - трансформаторні будки в яких живе Енергія Всесвіту. Їм протистоять космічні прибульці невідомої раси - Сміттярі, які намагаються зупинити розвиток людських технологій і зростання Енергії у Всесвіті.

Їх небезпечний план вступить в силу під час надсильної сонячної бурі, тому команді доведеться працювати в умовах дуже обмеженого часу до початку бурі. Якщо вдасться відремонтувати Енергетичну Станцію, Боботи встигнуть включити захисне поле нашої планети, яке врятує енергосистему і електроніку Землі.

Механіка

У цій кооперативної грі гравцям належить спільними зусиллями відремонтувати енергетичну станцію. Гравці можуть вибрати між 8 різними сценаріями, які впливають на тривалість гри, необхідний набір ресурсів, що потребуються для усунення поломки. Також гравці можуть обрати складність сценарію, що буде впливати на стартовий сетап і кількість годин до фіналу.

Героям по черзі належить переміщатися по різних локаціях на ігровому полі, вирішувати ситуації за допомогою проходження перевірок, використовуючи свої навички.

У грі навички представлені різними кубиками, наприклад при перевірці навички Сила у персонажа Влад використовується восьмигранний кубик, якщо ж Ви граєте за Бобота, то в даному випадку будете кидати дванадцятигранний.

В кінці ходу кожного гравця ходять Сміттярі, вони або намагаються атакувати Станцію, або рухаються до неї ближче, також в цю фазу можуть спрацьовувати будь-які ефекти, що впливають на всіх гравців.

Резюме

Гра є хорошим атмосферним гейтвеем у світ настільних ігор, прості правила  в мир настольных игр, нескладні правила сподобаються гравцям, кому хочеться пограти в щось цікаве, але не дуже заморочене, як Древний ужас или Это моя война. Гра відмінно підійде для сімейного дозвілля і об'єднає проти спільного ворога, як дітей, так і дорослих.

  • Время партии 45-90
  • Количество игроков 2-4
  • Возраст 10-18+
  • Язык Украинский
  • Сеттинг Современный мир
  • База Базовая игра

Пока нет отзывов.

Написать отзыв
Бобот, укр

Бобот, укр

Гра є новинкою, яка вийшла у вересні 2018 року за мотивом фільму "Бобот та енергія Всесвіту!"!

В этой серии ещё 29 товаров: