Бобот, укр

Новый товар

Гра є новинкою, яка вийшла у вересні 2018 року за мотивом фільму "Бобот та енергія Всесвіту!"!

Подробнее

Цена 760,00 UAH

Бобот - настільна гра, створена за мотивами вітчизняного фантастичного фільму “Бобот та енергія Всесвіту!”. У ній кожен з учасників зможе відчути себе у ролі рятівника світу та спробувати захистити Землю від неминучої катастрофи.

Бобот - кооперативна гра, тобто усі гравці виступають однією командою проти самої гри. Їм потрібно буде подорожувати різними місцями (включаючи космічний корабель прибульців) у пошуках артефактів, виконувати різноманітні завдання, вступати у двобій з таємничими Сміттярами та спробувати виконати завдання до того, як до Землі дійде потужна сонячна буря.

Настільна гра “Бобот” виготовлена в Україні, видається українською мовою, має чудовий дизайн та якісні компоненти. Правила гри дуже прості, а оформлення інтуїтивно зрозуміле. Проте у Боботі є декілька рівнів складності, від найпростішого, до хардкорного. Тому “Бобот” підходить як новачкам, так і досвідченим гравцям. А різні сценарії та випадкові ігрові події зроблять кожну партію неповторною.

Бобот - дуже атмосферна гра. Кожен учасник буквально відчуває себе у вигаданому всесвіті кінофільму. Але не обов’язково бути шанувальником стрічки. Навіть ті, хто жодного разу не бачив самого фільму, отримують величезне задоволення від гри.

Висновки. Бобот - це гра від українських авторів, створена за мотивами української стрічки та виготовлена в Україні. Якість компонентів та атмосферність гри вражають, а простота правил та захопливий сюжет робить гру цікавою для усіх: від новачків до досвідчених гравців. Тож не зволікайте і замовляйте чудову гру “Бобот” просто зараз.  

  • Время партии 45-90
  • Количество игроков 2-4
  • Возраст 10-18+
  • Язык Украинский
  • Сеттинг Современный мир
  • База Базовая игра

Пока нет отзывов.

Написать отзыв
Бобот, укр

Бобот, укр

Гра є новинкою, яка вийшла у вересні 2018 року за мотивом фільму "Бобот та енергія Всесвіту!"!

В этой серии ещё 30 товаров: