Це моя війна (This war of mine), рос

10214

Новий товар

Дії гри відбуваються у вигаданому місті, який має гучну назву - Погорень. Воно виявилося в гущавині військових подій, а люди в ньому щосили намагаються не просто залишитися в живих, а й намагаються залишитися при цьому людьми, зберігши людські якості.

Детальніше

Наразі товар відсутній

Ціна 2 399,00 UAH

This war of mine - цікавий приклад симулятора виживання. Гра відрізняється від багатьох своїх аналогів тим, що в ній процес війни показаний в чистому вигляді, без показного геройства і непотрібної відваги. Починаючи черговий раунд настільної гри про війну, деякі представляють її як розповідь про накачаних хлопців, які хочуть бути героями. Але під час війни в бойових діях зазвичай задіяні не тільки військові, але і простий народ. Більшість настолок не показують цього, залишаючи їх життя за межами гри. Творці цієї ж гри змінили усталені канони.

За версією авторів гри Міхала Орача і Якуба Вісьнєвскі, ця гра повинна була стати якоюсь настільною повістю, яка могла б розповісти про життя простого народу, які не по своїй волі опинилися в самому центрі військових дій. Ця гра - це історія, яка розповідає не про відвагу і героїзм, а про людяність. Ця ідея виникла у авторів тому, що їхні родичі стали жертвами геноциду нацистів у часи Другої світової війни.

Сюжет

Дії гри відбуваються в придуманому місті, який має гучну назву - Погорень. Воно виявилося в гущавині військових подій, а люди в ньому щосили намагаються не просто залишитися в живих, а й намагаються залишитися при цьому людьми, зберігши людські якості.

Дії гри грунтуються на події, що відбувалися за часів громадянської війни в Боснії в 1992 - 1995 роках. Під час створення гри авторам довелося вивчити величезну кількість реальної документації. Місто Погорень було створений за своїм реальним прототипом місту Сараєво (столиця Боснії і Герцеговини). Період облоги Сараєво можна по праву назвати одним з найдраматичніших моментів історії війни в Боснії. При цій облозі загинули близько двохсот тисяч мирних жителів. Але як же вижити, коли цілими днями бачиш лише нескінченні артобстріли, а неміцні притулки не витримують вибухів, їжі і води при цьому майже не залишилося, а солдати, які повинні стати надійним захистом мирних жителів, чинять свавілля?

Відкривайте і грайте

Мета гри на перший погляд банальна - допомогти простим жителям вижити в умовах реальної війни. Намагаючись зберегти своїх героїв в живих, вам доведеться справлятися з різними завданнями, багато з яких - справжні випробування на справжні людські якості.

Дана гра припускає механізм Open and Play - це означає, що гру можна починати, як тільки ви розкриєте коробку. Всі гравці вникають в правила гри поступово, дізнаються, що можуть їх герої, і які їхні основні функції. Те, що учасники гри занурюються в неї етап за етапом, робить її схожою на цікавий фільм, який сповнений небезпек і пригод.

Дожити до світанку

Весь процес гри розділений на вісім основних фаз.

Ранок. Учасникам гри необхідно відкрити карту подій. Вони можуть додавати в оселі жетони холоду, забирати або додавати предмети.

День. Учасники гри можуть виконувати дії, які призначені для визначення поточних характеристик їх персонажів, наприклад - втоми, голоду, хвороб, депресії або поранень. Персонажам належить розчищати завали, зміцнювати свої будинки, шукати питну воду, поліпшити потрібні їм предмети і зустрічати гостей.

Захід. З заходом сонця за горизонт в місті стає все небезпечніше. Однак виходити в місто все одно потрібно, як би страшно не було ... Перед такою вилазкою героям необхідно заповнити свої ресурси: попити води і поїсти. Рівень холоду і депресії позначається на розмірах запасів харчування і води.

Нічна вилазка. Після того, як опускається ніч, герої можуть покинути свої притулки і проникнути в місто, адже снайпери тепер не зможуть помітити їх. Тепер ви можете безшумно відправитися в будь-яку доступну на даний момент локацію. Учасникам гри необхідно по черзі відкривати карти локацій і шукати продовольство і ліки. Герої будуть зустрічати самих різних людей і долати різні, а часом і вельми важкі випробування. Так що навіть вночі не можна розслаблятися, адже цей вихід в місто може виявитися останнім.

Нічний наліт. У той час, як мирні жителі намагаються добути для себе і своїх друзів по нещастю все найнеобхідніше для виживання, мародери і бандити нападають на їх будинки, руйнуючи і грабуючи їх.

Щоб врятувати себе, товаришів і припаси, нашим героям необхідно використовувати різну зброю. Для того, щоб визначити, яка саме зброю вам дістанеться, потрібно лише кинути кубик, грані якого і визначать, чим ви будете боротися.

Світанок. Коли вилазка закінчується, персонажі можуть зібратися всі разом і розглянути свою здобич і порахувати, скільки героїв залишилося в живих.

Гра про життя без повторів

По завершенню фази світанку настає наступний день, який абсолютно не схожий на вчорашній. Події в грі не можуть повторюватися. Якщо навіть ви опинитеся на попередній локації знову, розвиток подій там буде зовсім іншим.

Також в коробці з грою ви зможете знайти книгу, в якій на ста шістдесяти сторінках викладені 1947 найцікавіших історій, які зможуть допомогти вам зрозуміти своїх персонажів ще краще, вникнути в їх життєві цілі і повністю зануритися в світ цієї гри.

Кожен сюжет цієї гри має свою власну колірну гамму, яка вказана внизу кожної карти. Однак в грі повно і несподіваних поворотів. Вам потрібно в деталях обміркувати всі свої дії, оскільки всі вони так чи інакше впливають на життя героїв.

Вижити - позначає перемогти

Закінчення гри настає, коли героям оголошують перемир'я. Команда, якій вдасться вижити в цих страшних воєнних умовах, здобуде перемогу. Може трапитися, що партія гри буде тривати дуже вже довго, але в такому випадку її завжди можна зберегти і продовжити грати трохи пізніше. Зберегти - значить записати стан етапу гри на спеціально призначеному шаблоні.

На кого розрахована гра?

Основна ідея цієї настолки дуже схожа на польську настільну гру Черга, в якій добре зображено, наскільки важлива і цінна жива комунікація між учасниками гри. Оскільки навіть у воєнні періоди всі хочуть жити повноцінним життям, розмовляти, жартувати і обмінюватися свіжими новинами, в такі складні періоди це так необхідно.

У цій грі учасники вирішуватимуть складні ситуації, які іноді навіть можуть суперечити загальнолюдським принципам, але при цьому допомагають вижити. Ви готові до цього? Спробуйте пережити всі труднощі військового часу і відчути, що ця війна стосується і вас!

Любителям таких ігор можемо порадити схожі по духу гри - СЕРІЯ МЕРТВИЙ СЕЗОН і Ще один день.

 • Час гри 45-120
 • Кількість гравців 1-6
 • Вік 18+
 • Мова Російська
 • Сеттинг Сучасний світ
 • База Базова гра

Комплектация:

 – 12 пластиковых миниатюр
 – 204 карты
 – 3 кубика
 – 1 10-гранный кубик
 – 220 жетонов
 – игровое поле
 – игровой журнал
 – книга сценариев
 – 2 дополнительных сценария
 – набор для сохранения игры.

Summary

0

(0 Reviews)

Select a row below to filter reviews.

 • 5
  (0)
 • 4
  (0)
 • 3
  (0)
 • 2
  (0)
 • 1
  (0)

Write a review

Write your review

Це моя війна (This war of mine), рос

Це моя війна (This war of mine), рос

Дії гри відбуваються у вигаданому місті, який має гучну назву - Погорень. Воно виявилося в гущавині військових подій, а люди в ньому щосили намагаються не просто залишитися в живих, а й намагаються залишитися при цьому людьми, зберігши людські якості.

Yes No
30 інших товарів в цій категорії: