Колонізатори. Князі Катана (The Rivals for Catan), рос

10143

Новий товар

Ця гра є однойменної версією всім відомих і улюблених Колонізаторів. Новий її варіант став швидшим і захоплюючим, але при цьому менш складним.

Детальніше

Наразі товар відсутній

Ціна 430,00 UAH

Як відомо, ніщо не буває таким привабливим, ніж те, що є у твого сусіда. Саме ця заздрісна думка і взята за основу настільної гри Колонізатори. Князі Катана.

Детальніше про гру

Нова версія КОЛОНІЗАТОРІВ розроблена геніальним творцем її попередніх версій, Клаусом Тойбер. Вона створена спеціально для тих, хто вважає за краще грати не в гучних компаніях, а удвох, а також для тих, кому попередні варіанти Колонізаторів здалися нудними і затягнутими. Ця версія гри, як і багато інших її попередників, передбачає збір ресурсів, будівництво доріг, міст і поселень. Гравцям потрібно буде збирати під своїми прапорами героїв, боротися за переможні очки, які в підсумку гри зіграють вирішальну роль і визначать переможця.

Колонізація Катана по-новому

Ця версія гри не має спеціального поля і фігур з населеними пунктами, а всі дії гри відбуваються за допомогою карток, які потрібно розташовувати на поверхні столу певним чином. Картки, до слова сказати, як зазвичай, рясніють яскравими ілюстраціями і захоплюючим сюжетом! На початку гри в арсеналі кожного князя вже є два поселення, дорога, основні джерела і невелика кількість різних важливих для виживання ресурсів. До початку гри у вас не буде лише золота.

Викинутий кубик визначає рівень приросту ваших ресурсів (ви повинні кидати кубик для всіх ресурсів окремо і викинути при цьому потрібну вам кількість очок). Також на приріст ресурсів впливає і поворот карт, на сторонах яких позначено кількість конкретного ресурсу (від 0 до 3). На старті обидва суперники мають абсолютно однакові споруди і мають однакову кількість ресурсів, але на руках у кожного можуть бути можливості, які і зроблять всю гру - їх необхідно ретельно приховувати один від одного. Протистояння буде жорстоким, але це - здорова конкуренція. У колоді можна знайти різні споруди, додаткові ресурси і випадкові події (одні приємні, інші не дуже - звичайно, для суперників), а також особливі можливості, здатні забезпечити гравців настільки необхідними переможними очками.

Приступити до колонізації!

Кубики доведеться кидати часто, але по справі - один для подій, інший для сировини. В ході таких кидків учасники гри визначають, скільки ресурсів вони отримають за цей хід, виконують певну дію (можуть пустити в хід карти, які перебувають на руках і здійснити обмін ресурсів за прийнятим в ЦБ Катана курсу), перевіряють руку і обмінюють картки (за допомогою цього можна добрати, обміняти або скинути непотрібні в даний час картки). Це якщо коротко.

В процесі гри ви зіткнетеся з різними несподіванками, з вирішенням важливих тактичних завдань і різними варіантами повороту сюжету. Наприклад, невдало кинутий кубик події (зі спеціальними піктограмами на кожній зі сторін) може стати причиною атаки розбійників, які можуть відібрати у багатих учасників все золото і вовну. Але кинувши кубик вдало, ви зможете неабияк збагатитися і взяти собі один ресурс на вибір.

Крім цього, ретельно огляньте свої картки, на них можуть бути особливі значки, що позначають силу, торгівлю, прогрес і багато іншого. При наборі трьох однакових символів ви зможете стати володарем спецжетона, який за сумісництвом є додатковим призовим очком. Для перемоги, до речі, їх потрібно сім, так що дуже навіть потрібна штука. Набравши заповітне число ПО, ви зможете стати володарем заповітного острова Катан і заткнути за пояс усіх суперників-невдах.

Крім основного зводу правил (з ними обов'язково потрібно ознайомитися, якщо ви відкрили гру вперше), гра Князі Катана містить в собі ще 3 допоміжних варіанти розвитку подій, які безпосередньо пов'язані з різними етапами існування острова: Золотим Віком, Смутним Часом і Епохою Прогресу. При активації кожного з цих сценаріїв в гру вводяться нові картки, за допомогою яких можна значно збільшити спектр своїх можливостей в битві з конкурентом, зробити процес гри ще складніше і вводити нові умови для розвитку своїх володінь. Коротше кажучи, коли ви станете справжнім професіоналом колонізації, просто перемішайте всі колоди і починайте справжню сутичку титанів, виграє в якій лише самий виверткий!

Резюме

Чудовий варіант настолки - захоплюючої і не затягнутої економічної дуелі з простими і зрозумілими правилами. Чудовий спосіб поглянути на колонізаторів під іншим кутом! Однозначний мастхев!

 • Час гри 30-60
 • Вік 10-18+
 • Мова Російська
 • Сеттинг Середньовіччя
 • База Базова гра

Комплектация:

– 180 игровых карт
– 2 деревянные фишки
– 1 числовой кубик
– 1 специальный кубик
– Правила игры

Summary

0

(0 Reviews)

Select a row below to filter reviews.

 • 5
  (0)
 • 4
  (0)
 • 3
  (0)
 • 2
  (0)
 • 1
  (0)

Write a review

Write your review

Колонізатори. Князі Катана (The Rivals for Catan), рос

Колонізатори. Князі Катана (The Rivals for Catan), рос

Ця гра є однойменної версією всім відомих і улюблених Колонізаторів. Новий її варіант став швидшим і захоплюючим, але при цьому менш складним.

Yes No
6 інших товарів в цій категорії: