Бестселер Кодовые имена, рус (Codenames) Збільшити для перегляду

Кодові імена, рос (Codenames)

10334

Новий товар

Настолка Кодові імена - це вдалий варіант командної гри. Тут учасникам потрібно буде розбиватися на 2 команди, кожна з яких повинна буде вибрати для себе керівника. Ватажок кожної команди отримає доступ до секретної картотеці, але для того, щоб не розсекретитися, їм доведеться поспілкуватися з представниками своїх команд за допомогою обумовлених кодувань.

Детальніше

Наразі товар відсутній

Ціна 630,00 UAH

Інформація в секретних службах така секретна і таємнича, що дізнатися агентів можуть тільки співробітники, що мають особливий доступ до подібних даних. Всі агенти при цьому мають свої позивні - спеціальні кодові слова. Вам, як керівнику групи, необхідно буде підказувати гравцям своєї команди, а учасники повинні будуть правильно використовувати цю інформацію і постаратися відшукати своїх агентів до того, як це вдасться противникам.

Завдяки якісній локалізації ігри шпигунів тепер стали більш доступними. Версія даної настільної гри від компанії GaGa є цілком гідною зоряного оригіналу.

Настільна гра для команди

Настолка Кодові імена - це вдалий варіант командної гри. Тут учасникам потрібно буде розбитися на 2 команди, кожна з яких повинна буде вибрати для себе керівника. Ватажок кожної команди отримає доступ до секретної картотекі, але для того, щоб не розсекретитися, їм доведеться поспілкуватися з представниками своїх команд за допомогою обумовлених кодувань.

Засекречені агенти

Перед початком гри посередині столу необхідно викласти двадцять п'ять карток: п'ять карток повинні лежати в п'ять рядів - це будуть позначення кодових слів, які приховують за собою сімнадцять різних агентів (дев'ять агентів з першої команди і вісім з другої), сім перехожих і найманий вбивця. Після того, як команда отримає підказку, учасники повинні припустити, що ж це може бути. Робити це можна лише протягом тридцяти секунд. Якщо агент увійде в їх список, то пошуки можуть тривати - можна висувати чергові припущення. Якщо ж учасникам вдасться відгадати агента зі списку команди-суперника, то противники повинні будуть просто подякувати вам. Якщо ж при пошуку учасники наткнуться на зображення найманого вбивці, місія виявиться проваленим.

Шифровки

Основна мета гри - розшифровка таємної інформації, тому дуже важливо дотримуватися всіх підказок вашої команди. Правила детально описують основні обмеження, але для того, щоб гравцям було легше розібратися з ними, ми спробуємо навести приклад шаблону або повідомлення. Вони в основному складаються зі слів і чисел. Основне ж завдання слова - будь-яким чином охарактеризувати кодові слова, які необхідно розгадати, а за допомогою числа визначається кількість варіантів, які підійдуть під це слово.

Спробуємо припустити, що ваша команда отримає повідомлення подібного характеру: «Дерево 2». До цієї картки можуть підійти тільки дві картки з двадцяти п'яти можливих - це «горіх» і «апельсин». Вашій команді необхідно вибрати 1 картку (з двадцяти п'яти). Припустимо, що команда вибере «апельсин». Це може виявитися перехожий - після цього необхідно закрити картку, на якій позначено кодове слово картки перехожого. На цьому командний хід закінчується.

Керівнику команди суперника необхідно передати шифровку ... Після цього право ходу знову переходить до гравців вашої команди. Потім надходить нова шифровка: «Африка 2». Представники команди починають її обговорювати, при цьому не забуваючи про дерево. Припустимо, вибирається слово «горіх». Команді вдається відгадати агента. Можна спробувати ще раз. Під кодуванням «Африка 2» мається на увазі два слова «слон» і «лев». Гравці вибирають слово «слон» і знову вгадують агента. Хід може тривати, але учасники вирішують завершити його.

Кому підійде ця гра?

Ця гра, безсумнівно, підійде всім любителям категорії паті-ігор. Якщо ви є прихильником настільної гри «Знахідка для шпигуна», то настолка «Кодові імена» вам обов'язково сподобається.

Для того, щоб ця настолка стала ще цікавішою, гравцям потрібно буде розділитися на дві команди з рівною кількістю гравців. Під час першої гри можливі деякі труднощі, однак з кожною наступною партією грати стане простіше. Найбільшу відповідальність за ігровий процес повинен брати на себе керівник, який стежить за тривалістю гри - не варто затягувати час, який витрачається на підбір підказок для учасників команди.

 • Час гри 15-30
 • Кількість гравців 2-11
 • Вік 14-18+
 • Мова Російська
 • Сеттинг Абстракція
 • База Базова гра

Customer Photos

Summary

5

(1 Reviews)

Select a row below to filter reviews.

 • 5
  (1)
 • 4
  (0)
 • 3
  (0)
 • 2
  (0)
 • 1
  (0)

Write a review

Grade 
2020-04-29
Verified Purchaser

Кодовые имена

Игра очень крутая. Заказывад тут впервые. Получил позитивный опыт. Очень быстрая доставка и приятное общение с менеджером. Рекомендую.

Write your review

Кодові імена, рос (Codenames)

Кодові імена, рос (Codenames)

Настолка Кодові імена - це вдалий варіант командної гри. Тут учасникам потрібно буде розбиватися на 2 команди, кожна з яких повинна буде вибрати для себе керівника. Ватажок кожної команди отримає доступ до секретної картотеці, але для того, щоб не розсекретитися, їм доведеться поспілкуватися з представниками своїх команд за допомогою обумовлених кодувань.

Yes No
7 інших товарів в цій категорії: