Бестселер Карты конфликта UA, укр Збільшити для перегляду

Карти конфлікту UA, укр

10693

Новий товар

Це аналог американської гри Cards Against Humanity. І як в оригінальній версії, в грі Карти Конфлікту на українському немає ніяких обмежень і табу - хохма, тонкі жарти, стьоб, знущання, насміхання і пошлість.

Детальніше

Наразі товар відсутній

Ціна 360,00 UAH

Карти конфлікту UA - непристойно смішна гра для компанії. Це гра з чорним, цинічним і вульгарним гумором, і тепер заговорили Карти Конфлікту українською мовою!

Заглянемо всередину?

У важкій чорній коробці з грою ви знайдете картки. Багато карток. Дуже багато карток. Чорні картки з питаннями (90 штук) і білі картки з відповідями (400 штук), а ще правила українською мовою - і цього з головою вистачити для непристойно веселої гри!

В чому суть?

Українські Карти конфлікту - це аналог американської гри Cards Against Humanity. І як в оригінальній версії, в грі Карти Конфлікту на українському немає ніяких обмежень і табу - хохма, тонкі жарти, стьоб, знущання, насміхання і пошлість. Головне щоб поруч не було дітей і людей особливо вразливих. Загалом обмеження "18+" на коробочці стоїть не дарма - ми вас попередили :)

Над чим сміємося?

Сміятися ми будемо над усім, над чим сміятися в пристойному суспільстві якраз і не прийнято - будь-які табуйовані теми широко представлені в українській настільній грі для вечірок Карти конфлікту UA.

Це просто!

Ведучий витягує випадкову чорну картку і зачитує те, що на ній написано. А написано на ній може бути пропозиція з пропущеної частиною або питання. Решта учасників уважно вивчають білі картки на руці (у кожного по 10 карток) і намагаються підібрати найсмішніший варіант - як відповісти на запитання ведучого. Всі варіанти викладаються на стіл сорочкою вгору і перемішуються, після чого ведучий зачитує всі відповіді - найсмішніші супроводжуються вибухами реготу :) Відповідь яку ведучий вважатиме найбільш смішною нагороджується переможним балом.

Наступний раунд - наступний ведучий і нові приводи для сміху!

Кому сподобається?

Настільна гра Карті конфлікту UA - хороший варіант для молодіжних компаній. Карті конфлікту UA - українська гра для дорослих гравців, які не побояться на час розширити норми пристойної до непристойних розмірів!

 • Час гри 45-120
 • Кількість гравців 4-11
 • Вік 18+
 • Мова Українська
 • Сеттинг Сучасний світ
 • База Базова гра

Summary

0

(0 Reviews)

Select a row below to filter reviews.

 • 5
  (0)
 • 4
  (0)
 • 3
  (0)
 • 2
  (0)
 • 1
  (0)

Write a review

Write your review

Карти конфлікту UA, укр

Карти конфлікту UA, укр

Це аналог американської гри Cards Against Humanity. І як в оригінальній версії, в грі Карти Конфлікту на українському немає ніяких обмежень і табу - хохма, тонкі жарти, стьоб, знущання, насміхання і пошлість.

Yes No
6 інших товарів в цій категорії: