Карти Конфликту Back In The Ussr, рос

10233

Новий товар

Ідеально підійде для веселої і гучної компанії, якій довелося жити за часів СРСР, і не з чуток знайомої з такими поняттями, як шапка «півник» або піонерський галстук.

Детальніше

Наразі товар відсутній

Ціна 360,00 UAH

Цікава настолка для веселої і гучної компанії! Карти Конфлікту - це нова версія гри, сенс якої полягає в описі особливостей життя і традицій людей, які жили в СРСР. Якщо назва СРСР не викликає у вас ніяких асоціацій, не варто навіть читати цей огляд, візьміть просто базовий варіант гри Карти конфлікту. Идишин №1 або інші її версії.

Але якщо ж ви все-таки вирішили прочитати його, то настолка Карти конфлікту: Backinthe USSR реально перенесе вас і всіх інших гравців в ту епоху, коли палицю ковбаси можна було купити всього за 2,20, а стакан газованої води з автомата за 3 коп. Ну що, вирушаємо в минуле ?! Буде весело, не сумнівайтеся!

Детальніше про гру
Основний сенс гри не змінився в порівнянні з базовою версією. Автори вирішили змінити тільки тему, замінили непристойні жарти на радянські та ностальгічні. У чому ж сенс базової гри?

На початку партії кожен гравець повинен отримати по десять карток, на яких є різні варіанти відповідей. Потім учасник, якого призначили ведучим, повинен відкрити і прочитати питання на картці чорного кольору. Завдання кожного гравця - вибрати зі своїх карток одну, саму безглузду і забавну за його версією, і передати її ведучому.

Після того, як ведучий збере всі картки з відповідями, він знову читає питання з картки і всі можливі варіанти відповідей, які надали гравці. Процес проходить шумно і весело, не сумнівайтеся!

Коли всі варіанти відповідей будуть озвучені, ведучий повинен вибрати найбільш кумедну відповідь, і віддати тому гравцеві, на чиїй картці він був написаний. Потім учасники беруть нові картки з колоди з відповідями, а місце ведучого займає наступний учасник гри. І все повторюється знову.

Закінчення гри
Після того, як закінчаться картки з питаннями, гравці мають порахувати бали, що вони набрали, і визначити переможця. Але перемога в цій настолці не є основною метою, адже в кінці кінців вона розрахована на загальні веселощі і гарне проведення часу.

На кого розрахована гра
Настолка Карти конфлікту: Backinthe USSR ідеально підійде для веселої та галасливої компанії, якій довелося жити за часів СРСР, і не з чуток знайомої з такими поняттями, як шапка «півник» або піонерський галстук.

Якщо ви один з нас, не проходьте повз Comparity СРСР. Ви не пошкодуєте!

 • Час гри 45-90
 • Кількість гравців 4-11
 • Вік 18+
 • Мова Російська
 • Сеттинг Сучасний світ
 • База Базова гра

Комплектация:

 – 90 черных карт
 – 460 белых карт
 – правила игры

Summary

0

(0 Reviews)

Select a row below to filter reviews.

 • 5
  (0)
 • 4
  (0)
 • 3
  (0)
 • 2
  (0)
 • 1
  (0)

Write a review

Write your review

Карти Конфликту Back In The Ussr, рос

Карти Конфликту Back In The Ussr, рос

Ідеально підійде для веселої і гучної компанії, якій довелося жити за часів СРСР, і не з чуток знайомої з такими поняттями, як шапка «півник» або піонерський галстук.

Yes No
6 інших товарів в цій категорії: