Бестселер Зменшена ціна! Настольная игра Карты конфликта. Ыдишын №1 Збільшити для перегляду

Карти конфлікту. Идішин №1, рос

10092

Новий товар

Це оновлене, більш компактне, але таке ж цікаве видання нещадної і відчайдушної карткової гри, яка дозволить розслабитися і пробросатись сороміцькими жартами.

Детальніше

Наразі товар відсутній

Ціна 144,00 UAH

-20%

180,00 UAH

Карти Конфлікту: Идішин №1 - це оновлене, більш компактне, але таке ж цікаве видання нещадної і відчайдушної карткової гри, яка дозволить розслабитися і пробросатись сороміцькими жартами, пустити священну корову на шашлик, розкріпастити скріпи або опустити до плінтуса чиїсь духовні ідеали. Ну, правда ж, весело! Обмежень для жартів немає!

Поцікавитеся, в чому сенс компактності ігрового набору, адже чим більше карт, тим різноманітніше гра? До ваги коробочки її компактність не має ніякого відношення - ті ж 908 грам! Цілком важкувато і при бажанні такою цеглинкою і прибити можна. Ну і, звичайно ж, взяти з собою в подорож, заміську поїздку, похід, поїздку на дачу... Загалом, тягати з собою і м'язи качати. Компактно і зручно. І ті ж ігрові карти, якщо не зрозуміло.

До речі, муки минулого видання повністю зійдуть нанівець: новий набір карток конфлікту став більш ... компактним знову-таки і зручним. Вони оформлені в невелику коробочку і з легкістю помістяться ... та де завгодно! І хоча на вигляд вона невелика, але до відмови і мало не тріщин з боків набита 180 картами масштабної космічної битви. Для імператорів галактики видавці підготували 50 чорних карт з питаннями і 130 білих з відповідями). Всея ця справа має нове оформлення, яке не зустрічається в попередніх наборах. Це говорить про те, що картки з набору Идішин №1 з легкістю можна використовувати як самі по собі, так і об'єднувати з більш ранніми наборами, складаючи унікальні ігрові фрази.

Сам же ігровий процес дорожньо-компактного набору ніяких змін не отримав: один з учасників читає початок речення, використовуючи чорну картку, інші ж гравці відповідають другою частиною з білої карти, вибираючи її з наявних карт на руці. Закінчення фрази читаються гравцями по черзі, і краще за все, щоб воно було смішним, безглуздим і ... в загальному, дивним і незвичайним, адже це зробить гру більш завзятою. Ну а інакше навіщо взагалі було видзвонювати друзів і збиратися за одним столом! Пиво не береться до уваги.

Заслухавши всі відповіді, перший гравець (який з чорної картою) неупереджено визначає, на його думку, найсмішніший варіант, після чого віддає петросянскую карту гравцеві-переможцю. Потім вже інший гравець зачитує свою чорну карту, і все починається заново - гравці вибирають продовження з білих карт на руці, прагнучи перепетросяніть один одного.

У подібному ключі гра йде кілька раундів, після чого учасники підраховують число завойованих ними чорних карток. Гравець, який зібрав найбільшу їх кількість, оголошується переможцем. Без всяких переможних очок і іншої космостратегічної атрибутики - все просто, зрозуміло і смішно!

Відео огляд настільної гри Карти Конфлікту, точніше сам ігровий процес

Якщо вам сподобалася настільна гра Карти Конфлікту: Идішин №1, то зверніть увагу  на гру КОДОВІ ІМЕНА. КАРТИНКИ (CODENAMES. PICTURES).

Купити Карти Конфлікту: Идішин №1 або інші настільні ігри ви можете в інтернет-магазині Kilogames (Київ і вся Україна). Також Ви можете подивитися відео і почитати відгуки. Замовити будь-яку настільну гру ви можете також безпосередньо, зателефонувавши за номером: +38 (066) 780 - 73 - 71.

 • Час гри 60-120
 • Кількість гравців 4-11
 • Вік 18+
 • Мова Російська
 • Сеттинг Абстракція
 • База Базова гра

Комплектация:

 –  150 белых карт
 –  30 черных карт
 – правила игры

Summary

0

(0 Reviews)

Select a row below to filter reviews.

 • 5
  (0)
 • 4
  (0)
 • 3
  (0)
 • 2
  (0)
 • 1
  (0)

Write a review

Write your review

Карти конфлікту. Идішин №1, рос

Карти конфлікту. Идішин №1, рос

Це оновлене, більш компактне, але таке ж цікаве видання нещадної і відчайдушної карткової гри, яка дозволить розслабитися і пробросатись сороміцькими жартами.

Yes No
6 інших товарів в цій категорії: