Каркассон. Передмістя і мешканці, рос

10047

Новий товар

Каркассон. Передмістя і Мешканці - новинка для любителів класичного Каркассона, в якій є цілих 4 додаткових розширення.

Детальніше

Наразі товар відсутній

Ціна 720,00 UAH

Каркассон. Передмістя і Мешканці - новинка для любителів класичного Каркассона, в якій є цілих 4 додаткових розширення.

Короткий опис

Гра стала ще цікавіше, тепер вона має 4 розширення до Каркассон. Середньовіччя (таверни і собори, Купці і будівельники, Абат і Мер і Король) та розширення до Каркассон. Мисливці і збирачі під назвою Розвідник, єдине не сумісне з базовою грою Каркассон. Правила розширень залишилися колишніми, але внесли можливість урізноманітнити гру. Розширення базової гри можна використовувати як окремо, так і в сукупності. Отже, ознайомимося з доповненнями детальніше.

Каркассон. Таверни і Собори (Carcassonne: Inns & Cathedrals). У самій назві цієї версії вже читаються зміни. Тепер Каркассон наповнюють таверни, в яких можна відпочити і підкріпитися, а окрасою міста стали собори. Це дає можливість гравцям отримати додаткові очки за будівництво інфраструктури, але за умови, що місто має бути відбудований повністю. Інакше очки не зараховуються, навіть якщо всередині міста буде велика кількість лицарів. Додатковий плюс в грі - це нові міпли. Тепер один міпл відповідає двом маленьким. Це дає перевагу при з'ясуванні, хто ж господар міста, поля або дороги, але при цьому цінність об'єктів залишається колишня. За рахунок появи додаткових міплов, кількість гравців збільшилася до шести, а жетони істотно спрощують підрахунок очок. Правила викладання квадратів місцевості залишилися колишніми, тому сам процес гри не змінився.

Каркассон. Купці і будівельники (Carcassonne: Traders & Builders). Чим більше розвинене місто, тим активніше в ньому йде торгівля і будівництво. Жвавий Каркассон привертає до себе селян з усіх околиць. Тут можна придбати все, що душі завгодно: зерно, тканини, вино, домашню худобу. Каркассон живе киплячим і насиченим життям! Крім цього, будівництво міст стало ще вигідніше за рахунок спеціальних символів, якими відзначені товари. Це дає можливість отримати додаткові жетони, а в підсумку, довгоочікувані окуляри. Тепер ви можете розмістити свиню на полі, якщо на ньому вже стоїть ваш селянин, свиня дає можливість отримати додаткові очки, якщо ви добудуєте місто, який межує з цим полем. У грі також з'явилися будівельники, виставивши їх на дорогу або в замок, при певних обставинах, ви отримуєте можливість додаткового ходу Ці нововведення роблять гру більш захоплюючою. Важливо уважно підраховувати очки!
Каркассон. Абат і мер (Carcassonne: Abbey & Mayor). Каркассон, як і будь-яке велике місто, потребує градоначальника. У зв'язку з цим всі жителі міста беруть участь у виборах мера. Не залишаються осторонь і священики, вони створюють абатства і ведуть боротьбу за світлу сторону душ населення! Після того, як ви викладаєте свій квадрат місцевості, можете розміщувати на ньому мера, якщо в цьому місті більшість лицарів і градоначальників. Мер дає перевагу при з'ясуванні, хто господар міста, але самого міста не додає номінальної вартості. Викладання випадкового тайла можна замінити розіграшем абатства, поставивши його на порожній квадрат. В абатство, як і в звичайний монастир, можна поселити ченця. Також ви можете помістити віз на дорозі, в місті або в монастирі - це ще одне нововведення. Переїжджаючи з одного тайла на інший, візок додає гравцеві очки.

Каркассон. Король (Carcassonne: King & Scout). Це доповнення покаже, яка сторона вам ближче - чесність або злодійство. Головні дійові особи на цей раз - король і розбійницький отаман. Вибір за вами, поборотися за королівське визнання або заручитися підтримкою злодійського світу. Гравець, який зумів відбудувати найбільший місто, отримує картку короля, яка є перехідною і дістається тому, хто б'є рекорд попереднього. Побудована найдовша дорога, приносить в свою чергу, картку отамана. Обидві карти дають пристойний бонус при підрахунку очок. Пропонуємо вам подивитися відео огляд з випуском легендарного шоу TableTop. У ньому ви зможете вивчити всі нюанси і тонкощі гри Каркассон, і вдосталь насміятися, завдяки гострому гумору Уїла Вітон і його гостей! Насолоджуйтесь переглядом!

Якщо вам сподобалася гра Каркассон. Передмістя і мешканці, то зверніть увагу і на гру ЦИТАДЕЛІ, обидві ці ігри встигли прославитися, полюбитися багатьом і стати хітами. Загалом, просто не пропустіть! Купити гру Каркассон. Передмістя і мешканці або інші настільні ігри ви можете в інтернет-магазині Kilogames (Київ і вся Україна). Також ви можете подивитися відео і почитати відгуки. Замовити будь-яку настільну гру ви можете безпосередньо по телефону: +38 (066) 780 - 73 - 71.

 • Час гри 30-90
 • Кількість гравців 2-6
 • Вік 8-18+
 • Мова Мовонезалежна
 • Сеттинг Середньовіччя
 • База Доповнення

Summary

0

(0 Reviews)

Select a row below to filter reviews.

 • 5
  (0)
 • 4
  (0)
 • 3
  (0)
 • 2
  (0)
 • 1
  (0)

Write a review

Write your review

Каркассон. Передмістя і мешканці, рос

Каркассон. Передмістя і мешканці, рос

Каркассон. Передмістя і Мешканці - новинка для любителів класичного Каркассона, в якій є цілих 4 додаткових розширення.

Yes No
6 інших товарів в цій категорії: