Каркассон. Дворяни і вежі (доповнення), рос

10421

Новий товар

До складу настільної гри Каркассон. Дворяни і вежі входять набори доповнень до оригінальної гри Каркассон: чотири невеликих і два більш великих

Детальніше

Наразі товар відсутній

Ціна 621,00 UAH

До складу настільної гри Каркассон. Дворяни і вежі входять набори доповнень до оригінальної гри Каркассон: чотири невеликих і два більш великих

Доповнення Вежа

Доповнення Вежа - це четверте за рахунком велике доповнення до основної версії гри. Тут ви знайдете найрізноманітніші сегменти Вежі й деякі нові можливості. Наприклад, замість того, щоб виставляти Послідовника під час свого ходу учасники зможуть розмістити сегмент вежі на спеціально відведеный ділянці, а також додавати сегменти до готової вежі або ж встановити свого Послідовника на вежі і закінчити її зведення.

Будувати і захоплювати вежі необхідно для того, щоб захопити Послідовників супротивників в тому випадку, якщо вони знаходяться в полі зору огляду вашої вежі. Відстань, з якоъ можливо здійснити їх захоплення, визначається висотою вежі (один сегмент вежі прирівнюється до відстані в одну ділянку землі). Якщо гравцеві вдається захопити Послідовника, той не може бути занесений з об'єкта, на якому був розташований його послідовник. Крім того, гравець повинен буде заплатити три переможних очки, якщо вирішить звільнити свого послідовника з полону.

Міні-розширення Річка

Це розширення здатне додати в ігровий процес дванадцять річкових ділянок землі, які мають знайомі пейзажі. До початку ігрового процесу учасникам необхідно розташувати річкові ділянки, після чого гра буде продовжуватися за стандартними правилами.

Гравці не можуть мати у своєму розпорядженні своїх послідовників на річкових ділянках, тому вважати переможні очки вони будуть тільки за первинними правилами оригінальної версії гри.

Доповнення Кола на полях

У цьому доповненні міститься шість ділянок з кукурудзяними посівами. Отримавши цей тайл, гравець може розташувати свого другого Послідовника в уже зайнятому районі або ж повернути собі в руку Послідовників з незавершених об'єктів.

Доповнення Принцеса і дракон

Це унікальне доповнення здатне відкрити перед учасниками гри можливість потрапити в справжню казку! Не так давно в Каркассоны з'явився страшний дракон, і зараз нашим героям необхідно негайно вирушати на нові, не менш небезпечні, ніж раніше, пригоди ... Здолати дракона практично неможливо, для цього гравці змушені будуть займатися будівництвом таємних переходів на фермах. Завдяки їм герої зможуть непомітно пересуватися, не потрапляючи дракону на очі. Загалом, допоможіть бідоласі королівні і постарайтеся перемогти могутнього дракона!

Доповнення Культ

У доповненні Культ міститься шість нових тайлів з символом Культу (згадуємо монастирську механіку!). Якщо відбувається зіткнення Монастиря і Культу, побоїща не минути! Гравцеві, що зумів першим оточити свій тайл, дістануться дев'ять Переможних Очок, а от суперник при цьому залишиться ні з чим!

Доповнення Граф

В даному додатку міститься дванадцять додаткових тайлів і мініатюра Графа (дерев'яна). На картинках тайлів зображене місто Каркассон, оскільки саме там і почнеться розвиток карти. Граф буде відвідувати місто і пересуватися по його вуличках. Після того, як учасник викладе тайл, що приносить суперникові переможні очки, він зможе направити Послідовника в місто і помістити його в будь-якому з чотирьох кварталів міста (в Замку, на Ринку, в Кузні або в Церкві). Крім того, гравці можуть переміщати фігурку Графа на будь-який квартал міста - він укладе під варту Послідовників в кварталі, де він і буде перебувати.

Яке ж призначення міста з його кварталами? У кожному його кварталі розташовуються відповідні об'єкти: Замок позначає місто, Кузня відповідає за дороги, зображення Церкви - це монастирі, а картинка з Ринком означає поля. Після закриття об'єкта всі гравці, які мають Послідовників в необхідних кварталах міста, можуть розміщувати їх на цих об'єктах, отримуючи за це необхідні переможні очки.

 • Час гри 30-60
 • Кількість гравців 2-6
 • Вік 8-18+
 • Мова Російська
 • Сеттинг Середньовіччя
 • База Доповнення

Summary

0

(0 Reviews)

Select a row below to filter reviews.

 • 5
  (0)
 • 4
  (0)
 • 3
  (0)
 • 2
  (0)
 • 1
  (0)

Write a review

Write your review

Каркассон. Дворяни і вежі (доповнення), рос

Каркассон. Дворяни і вежі (доповнення), рос

До складу настільної гри Каркассон. Дворяни і вежі входять набори доповнень до оригінальної гри Каркассон: чотири невеликих і два більш великих

Yes No
6 інших товарів в цій категорії: