Імаджинаріум. Дитинство, рос

10112

Новий товар

Одна з найцікавіших ігор в асоціації! Яскрава, навіжена і несподівано захоплююча! Тепер грати в неї можна всією сім'єю або віддати її дітям для виключно «дитячої» компанії.

Детальніше

Наразі товар відсутній

Ціна 920,00 UAH

Імаджинаріум Дитинство - захоплююча гра, добре розвиває логіку, мислення і фантазію, а тому вона підійде навіть для самих маленьких гравців, але в першу чергу дітям п'яти - шести років. Однак це не означає, що тим, хто старше, і батькам грати в неї буде не цікаво, адже Імаджинаріум Дитинство можна віднести до того виду настільних ігор, борючись в які, підростаючі настільщіки можуть без жодних зусиль переграти дорослих, навіть якщо ті не будуть піддаватися .

Володарі повітряних замків і літаючих слонів!

Розібратися в правилах Імаджинаріуму дітворі буде досить просто. По-перше, вони адаптовані для дітей, а по-друге, практично нічим не відрізняються від дорослої версії, і, якщо ви вже мали задоволення грати в Імаджинаріум дорослої компанією, вам не складе труднощів навчити грі і підростаюче покоління. В ході гри необхідно робити те ж саме: загадувати асоціації і розшифровувати асоціації своїх суперників. «Перескакуючи» з одного каменю на інший, крилаті слони пересуваються по ігровому полю. Перший з гравців, що досягне його краю, перемагає.

У разі, якщо хтось із гравців запаскудив занадто просту асоціацію, яку розгадали абсолютно всі, або, навпаки, занадто складну, яку не зміг розгадати жоден з учасників, слон провідного гравця перелітає на два камені в зворотному напрямку. Однак якщо за столом зібралися гравці не старше шести років, це правило перестає працювати. В іншому випадку від відступу може врятувати тільки клітка з рятувальним кругом.

У грі є ще дві цікаві клітини. Перша - з потішним Котейко в чоботях, а друга - з книжкою казок і, потрапляючи на них, необхідно згадувати асоціації, пов'язані саме з ними - з пухнастим казковим героєм і, у випадку з книгою, що починається зі слів «давним-давно».

Однак найголовніше, чим відрізняється Імаджинаріум Дитинство, це, безумовно, ілюстрації на картках. У цій версії гри вони яскравіші, хоча «дитячими» в повному сенсі слова назвати їх все ж не можна - вони такі ж хитромудрі, метафоричні і багатоскладові, як і у «дорослому» Імаджинаріум, але разом з тим добрі і позитивні.

До речі, саме час згадати, що оригінальний, «дорослий» ІМАДЖИНАРІУМ - це не просто гра, а й сама справжня психологічна головоломка. Спостерігаючи за тим, які фантазії і асоціації приходять в голову вашого малюка при розгляданні веселих картинок, ви зможете ближче «познайомитися» з ним, зрозуміти його внутрішній світ.

Імаджинаріум Дитинство: ще більше веселощів!

Імаджинаріум. Дитинство - це абсолютно самостійна гра, яка нічим не залежить від «дорослої» версії, і в коробці є все, що необхідно для химерного вечора. У разі ж, якщо вам або вашій дітворі захочеться чогось новенького, можна розширити гру, купивши додатковий набір карток «Аріадна», не менше яскравий, цікавий, різноманітний і добрий.

Для підтримки інтересу також можна замінити поле для гри полем з «дорослого», базового набору або використовувати складне поле з «Дорожньо-ремонтного набору», що додасть в гру більш складні ситуації і завдання.

Говорячи простіше, відкривши коробку Імаджинаріум. Дитинство, вас чекає вибух фантазії і бурхливі емоції! Ідеальний варіант долучити ваше чадо до захоплюючого світу настільних ігор!

 • Час гри 30-60
 • Кількість гравців 4-7
 • Вік 8-18+
 • Мова Мовонезалежна
 • Сеттинг Казковий
 • База Базова гра

Комплектация: 

– 98 игровых карт
 – 7 фигурок
 – 49 карточек для голосования
 – правила игры

Summary

0

(0 Reviews)

Select a row below to filter reviews.

 • 5
  (0)
 • 4
  (0)
 • 3
  (0)
 • 2
  (0)
 • 1
  (0)

Write a review

Write your review

Імаджинаріум. Дитинство, рос

Імаджинаріум. Дитинство, рос

Одна з найцікавіших ігор в асоціації! Яскрава, навіжена і несподівано захоплююча! Тепер грати в неї можна всією сім'єю або віддати її дітям для виключно «дитячої» компанії.

Yes No
8 інших товарів в цій категорії: